Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Акмолинской области от 15 января 2013 года № А-1/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 февраля 2013 года № 3649. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22 июля 2013 года № А-6/306
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22.07.2013 № А-6/306 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению.

2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/19 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 ақпанда № 3649 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № А-6/306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.07.2013 № А-6/306 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылған деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата области

3. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің

от 15 января 2013 года
№ А-1/19
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Наименование района, города
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад (государственный/ частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
(государственный/ частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Аккольский
0

2013 жылғы 15 қаңтардағы
№ А-1/19 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан, қала атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік /жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік /жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Ақкөл
0

6957
-
-
-
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 15 января 2013 года
№ А-1/19
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 4 апреля 2012 года № А-4/162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431 и опубликовано 24 мая 2012 года в газетах «Арқа Ажары» и Акмолинская правда»).

6957
-
-
-
Ақмола облысы әкімдігінің
2013 жылғы 15 қаңтардағы
№ А-1/19 қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылған деп танылған қаулыларының тізбесі
1. «Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3431 тіркелген және 2012 жылғы 24 мамырда «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/162 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 24 августа 2012 года № А-10/417 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3447 и опубликовано 2 октября 2012 года в газетах «Арқа Ажары» и Акмолинская правда»).
3. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/162 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 9 ноября 2012 года № А-12/530 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3514 и опубликовано 13 декабря 2012 года в газетах «Арқа Ажары» и Акмолинская правда»).
4. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/162 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 21 декабря 2012 года № А-13/631 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3592 и опубликовано 12 января 2013 года в газетах «Арқа Ажары» и Акмолинская правда»).

2. «Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 «Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № А-10/417 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3447 тіркелген және 2012 жылғы 2 қазанда «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған).
3. «Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № А-12/530 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3514 тіркелген және 2012 жылғы 13 желтоқсанда «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған).
4. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-13/631 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3592 тіркелген және 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған).