О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2013 года № 3656. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013 – 2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3551, опубликовано 10 января 2013 года в газете «Арқа ажары», 10 января 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013 - 2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 122 299,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 268 054,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 450 397,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 401 342,0 тысячи тенге;
2) затраты – 113 991 323,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 441 234,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 035 386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 594 152,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 310 258,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 310 258,0 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  С.Ашебеков
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Акмолинской области                        К.Айтмухаметов
Начальник государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 5С-10-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 3656 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабындағы 2-тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3551 тіркелген, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған)  шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 122 299,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 268 054,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 450 397,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99 401 342,0 мың теңге;
2) шығындар – 113 991 323,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 441 234,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 1 035 386,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 594 152,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – -1 310 258,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 310 258,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С.Әшебеков
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының
әкімі                                      Қ.Айтмұхаметов
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
№ 5С-10-2 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 5С-8-2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

015
Организация содержания служебных животных
35 250,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 000,0
271
Управление строительства области
125 642,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
125 642,0
4
Образование
17 833 497,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
137 733,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
137 733,0
253
Управление здравоохранения области
187 621,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 964,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 657,0
261
Управление образования области
11 687 406,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
92 935,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
750 261,1
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
62 846,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
58 636,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
605 548,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
114 047,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84 756,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 674 621,6
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 337 390,0
029
Методическая работа
68 688,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
37 077,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
468 518,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 250,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
125 642,0
003
Iшкi iстер органдарының объектiлерiн дамыту
125 642,0
4
Бiлiм беру
17 833 497,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
137 733,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
137 733,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
187 621,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 964,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
177 657,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 687 406,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 935,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
750 261,1
004
Білім беру облыстық мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
62 846,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 636,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
605 548,9
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
114 047,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84 756,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 674 621,6
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 337 390,0
029
Әдістемелік жұмыс
68 688,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 681,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 077,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
468 518,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

143 395,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
162 704,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
464 770,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 249 531,6
271
Управление строительства области
4 685 405,8
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 548 262,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
137 143,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 135 331,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
925 720,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 611,0
5
Здравоохранение
24 767 760,3
253
Управление здравоохранения области
21 906 376,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 599,4
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
114 516,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
462 841,0
006
Услуги по охране материнства и детства
75 641,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 290,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
177 119,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 190 485,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 542 620,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
462 070,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 043,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

143 395,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 704,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
464 770,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 249 531,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 685 405,8
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 548 262,8
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
137 143,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 135 331,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
925 720,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 611,0
5
Денсаулық сақтау
24 767 760,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 906 376,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 599,4
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
114 516,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
462 841,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
75 641,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 290,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
177 119,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 190 485,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 542 620,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
462 070,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 043,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

608 631,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 723,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 131,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 926,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
282 255,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
358 554,0
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
195 838,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
31 969,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
494 091,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
581 538,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 987,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 605 832,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 879,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
2 191,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 635,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 192 811,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
8 806 470,0
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
53 691,0
271
Управление строительства области
2 861 383,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 861 383,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 003 395,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 517 220,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 142,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
435 040,0
003
Социальная поддержка инвалидов

608 631,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 723,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 131,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
19 926,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 255,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
358 554,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
195 838,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
31 969,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
494 091,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
581 538,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 987,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 605 832,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 879,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
2 191,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 635,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 192 811,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
8 806 470,0
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
53 691,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 861 383,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
2 861 383,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 003 395,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 517 220,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 142,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 040,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету

165 530,0
007
Капитальные расходы государственного органа
729,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
416 463,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
258 527,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 176,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 865,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 487,0
261
Управление образования области
1 486 174,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 439 679,7
037
Социальная реабилитация
46 494,8
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 139 252,9
271
Управление строительства области
7 329 680,7
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 020 379,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 664 985,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 644 316,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 809 572,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
41 174,8
005
Капитальные расходы государственного органа
25,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 859 891,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 000 840,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
248 513,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
659 128,4
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 209 568,9
259
Управление архивов и документации области
268 448,0

165 530,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
729,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
416 463,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 527,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 176,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
60 261,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 865,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 487,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 486 174,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 439 679,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 494,8
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 139 252,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 329 680,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 020 379,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 664 985,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 644 316,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 809 572,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 174,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 859 891,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1 000 840,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
248 513,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
659 128,4
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 209 568,9
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
268 448,0

101 411,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27 000,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 758 419,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 758 419,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 847 072,0
071
Развитие газотранспортной системы
911 347,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 199 422,1
251
Управление земельных отношений области
364 550,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
39 775,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 377 581,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 250,7
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
528 779,6
008
Мероприятия по охране окружающей среды
442 192,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 690,0
255
Управление сельского хозяйства области
9 698 143,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
98 276,8
002
Поддержка семеноводства
373 353,0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 166,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 953 591,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 082 483,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 591,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
656 027,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

101 411,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 000,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 758 419,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 758 419,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 847 072,0
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
911 347,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 199 422,1
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
364 550,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 775,0
015
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 377 581,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 250,7
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
528 779,6
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
442 192,0
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
291 669,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 690,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 698 143,8
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
98 276,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
373 353,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 166,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 953 591,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 082 483,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 591,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
656 027,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету

2 854,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 062,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 000,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
920 481,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 958,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 958,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
358 259,8
271
Управление строительства области
228 241,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
47 311,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
80 930,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 000,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
130 018,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 588,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
99 430,0
12
Транспорт и коммуникации
5 444 127,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 444 127,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
43 670,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
338 148,1
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
825 455,2
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1 444 153,0
011
Капитальные расходы государственного органа
397,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 771 928,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
822 873,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

2 854,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
52 062,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
15 000,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
920 481,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 958,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 958,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
685 189,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
358 259,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
228 241,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 311,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 930,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
130 018,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 588,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 430,0
12
Көлiк және коммуникация
5 444 127,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 444 127,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 670,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
338 148,1
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
825 455,2
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 444 153,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
397,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 771 928,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822 873,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

197 502,0
13
Прочие
1 757 406,1
257
Управление финансов области
255 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
255 000,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
416 520,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
110 000,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
306 520,0
261
Управление образования области
92 417,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках  Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
92 417,0
262
Управление культуры области
78 300,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
78 300,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
721 947,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
81 796,1
002
Капитальные расходы государственного органа
151,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
446 000,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
50 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса  2020»
144 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
175 000,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
175 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18 222,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
18 222,0
14
Обслуживание долга
863,6
257
Управление финансов области
863,6
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
863,6
15
Трансферты
21 829 496,0
257
Управление финансов области
21 829 496,0
007
Субвенции
20 875 451,0

197 502,0
13
Басқалар
1 757 406,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
255 000,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
255 000,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
416 520,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
110 000,0
020
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
306 520,0
261
Облыстың білім басқармасы
92 417,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
92 417,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
78 300,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
78 300,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
721 947,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 796,1
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
151,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
446 000,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнестің кредиттерін ішінара кепілдендіру
50 000,0
016
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
144 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
175 000,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
175 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 222,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
18 222,0
14
Борышқа қызмет көрсету
863,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
863,6
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
863,6
15
Трансферттер
21 829 496,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
21 829 496,0
007
Субвенциялар
20 875 451,0

024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
707 445,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
246 600,0
III. Чистое бюджетное кредитование
441 234,0
Бюджетные кредиты
1 035 386,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
449 500,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
449 500,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
449 500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
210 316,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
210 316,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
210 316,0
13
Прочие
375 570,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
375 570,0
020
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
375 570,0
Погашение бюджетных кредитов
594 152,0
5
Погашение бюджетных кредитов
594 152,0
01
Погашение бюджетных кредитов
594 152,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
594 152,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1 310 258,0
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
1 310 258,0
Приложение 2 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2
Приложение 4 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
45 931 869,0
Целевые текущие трансферты
26 363 819,0
в том числе:
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
988 300,0
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
95 313,0
На содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
2 196,0
На обеспечение безопасности дорожного движения
59 674,0
На содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
3 271,0
На повышение размера доплат за специальные звания сотрудникам органов внутренних дел, содержащихся за счет средств местных бюджетов
827 846,0
Управление туризма, физической культуры и спорта области
458,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
458,0
Управление сельского хозяйства области

024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
707 445,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
246 600,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
441 234,0
Бюджеттiк несиелер
1 035 386,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
449 500,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
449 500,0
009
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
449 500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
210 316,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
210 316,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
210 316,0
13
Басқалар
375 570,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
375 570,0
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
375 570,0
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
594 152,0
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
594 152,0
01
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
594 152,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
594 152,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-1 310 258,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
1 310 258,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
№ 5С-10-2 шешіміне
2 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 5С-8-2 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
45 931 869,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26 363 819,0
оның iшiнде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
988 300,0
Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға
95 313,0
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 196,0
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
59 674,0
Режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға
3 271,0
Жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арнаулы атақтары үшін қосымша ақы мөлшерін арттыруға
827 846,0
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
458,0
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
458,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

5 946 096,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
658 881,0
На поддержку семеноводства
373 353,0
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
920 481,0
На развитие животноводства, в том числе:
3 993 381,0
на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 082 483,0
на поддержку племенного животноводства
1 910 898,0
Управление координации занятости и социальных программ области
110 788,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
110 788,0
введение стандартов специальных социальных услуг
43 619,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
6 908,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 216 081,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
3 216 081,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
380 478,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
306 520,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
73 958,0
Управление образования области
4 059 772,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 337 390,0
На реализацию Государственной Программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
207 951,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
44 071,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
541 181,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
113 427,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
167 196,0
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
241 730,0
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования

5 946 096,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
658 881,0
Тұқым шаруашылығын қолдауға
373 353,0
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
920 481,0
Мал шаруашылығын дамытуға, оның iшiнде:
3 993 381,0
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру үшін
2 082 483,0
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау үшін
1 910 898,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
110 788,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
110 788,0
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
43 619,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
60 261,0
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
6 908,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 216 081,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
3 216 081,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
380 478,0
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
306 520,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
73 958,0
Облыстың бiлiм беру басқармасы
4 059 772,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 337 390,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
207 951,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
44 071,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
311 681,0
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
50 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
541 181,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге
113 427,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
167 196,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
241 730,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге

62 548,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
26 668,0
Управление здравоохранения области
9 720 213,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
8 597 994,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
6 339 819,0
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 258 175,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1 122 219,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
Управление предпринимательства и промышленности области
640 000,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
640 000,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
291 669,0
На создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Целевые трансферты на развитие
18 532 664,0
в том числе:
Управление строительства области
10 595 292,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 131 295,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
2 173 633,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 808 780,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
816 599,0
на строительства жилья для очередников
531 583,0
на строительство жилья для молодых семей
285 016,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 664 985,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 637 372,0
На развитие коммунального хозяйства
1 000 840,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 847 072,0
На развитие газотранспортной системы
911 347,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 859 891,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
18 222,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
300 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
300 000,0
Бюджетные кредиты

62 548,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
26 668,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 720 213,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
8 597 994,0
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
6 339 819,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 258 175,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1 122 219,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
685 189,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
640 000,0
«Бизнестiң жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
640 000,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
291 669,0
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана - Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға
291 669,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
18 532 664,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10 595 292,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 131 295,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 173 633,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесінің дамытуына
2 808 780,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
816 599,0
кезекте тұрғындарға тұрғын үй салуға
531 583,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
285 016,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2 664 985,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 637 372,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1 000 840,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 847 072,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
911 347,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 859 891,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін
18 222,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
300 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
300 000,0
Бюджеттік несиелер

1 035 386,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
210 316,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
210 316,0
Управление предпринимательства и промышленности области
825 070,0
Кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы
375 570,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
449 500,0
Приложение 3 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
8 230 328,4
Целевые текущие трансферты
3 426 708,5
в том числе:
Управление образования области
1 341 948,6
На капитальный ремонт объектов образования
319 526,6
На искусственное покрытие футбольного поля и текущий ремонт стадиона детского юношеского центра отдела образования в городе Атбасар
32 100,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
685 814,0
На содержание и оснащение объектов образования
212 091,0
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020
92 417,0
Управление координации занятости и социальных программ области
81 487,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
42 154,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
28 909,0
На содержание отделения социальной помощи на дому детям-инвалидам и инвалидам старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями города Степногорска
10 424,0
Управление культуры области
256 531,0
На капитальный ремонт объектов культуры
178 231,0
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
78 300,0
Управление туризма, физической культуры и спорта области
27 000,0
На установку блочно-модульной котельной для спорткомплекса в городе Державинск Жаркаинского района
27 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
997 873,9
На ремонт автомобильных дорог
822 873,9
На решение вопросов обустройства моногородов
175 000,0
Управление строительства области
80 930,0
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
80 930,0
Управление архитектуры и градостроительства области
99 430,0
На разработку градостроительной документации
99 430,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

1 035 386,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
210 316,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
210 316,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
825 070,0
Моноқалаларды дамытудың 2012–2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
375 570,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
449 500,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
№ 5С-10-2 шешіміне
3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 5С-8-2 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
8 230 328,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 426 708,5
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
1 341 948,6
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
319 526,6
Атбасар қаласының білім бөлімінің балалар жасөспірімдер орталығы стадионының ағымдағы жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
32 100,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
685 814,0
Білім беру объектілерін ұстауға және жетілдіруге
212 091,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
92 417,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
81 487,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
42 154,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
28 909,0
Степногорск қаласының психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедек балаларға үй жағдайында әлеуметтік көмек бөлімшесі құрылсын
10 424,0
Облыстың мәдениет басқармасы
256 531,0
Мәдениет объектілерінің күрделі жөндеуіне
178 231,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
78 300,0
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
27 000,0
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы спорт кешені үшін құрастырмалы-модульдік бу қазандықты орнату
27 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
997 873,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге
822 873,9
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге
175 000,0
Облыстың құрылыс басқармасы
80 930,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
80 930,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
99 430,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
99 430,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы