О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2013 года № 5С-15-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 июля 2013 года № 3765. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3551, опубликовано 10 января 2013 года в газете «Арқа ажары», 10 января 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 400 754,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 589 360,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 848 187,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 960 701,6 тысяча тенге;
2) затраты – 123 610 047,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 771 234,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 365 386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 594 152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 980 526,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 980 526,2 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 6 шілдедегі № 5С-15-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 шілдеде № 3765 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3551 тіркелген, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 400 754,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 589 360,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 848 187,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 960 701,6 мың теңге;
2) шығындар – 123 610 047,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 771 234,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2 365 386,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 594 152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -2 980 526,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 980 526,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

59 674,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 542,1
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
11 213,7
015
Организация содержания служебных животных
35 142,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 540,0
271
Управление строительства области
290 121,3
003
Развитие объектов органов внутренних дел
144 387,1
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
145 734,2
4
Образование
18 902 815,7
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
141 971,2
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
141 971,2
253
Управление здравоохранения области
187 621,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 964,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 657,0
261
Управление образования области
12 117 502,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
92 385,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
757 376,1
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
62 846,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
58 636,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
606 002,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 222,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84 756,0
013
Капитальные расходы государственного органа
550,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 675 121,6
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 337 390,0
029
Методическая работа
68 688,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
37 077,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

59 674,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 542,1
014
Әкiмшiлiк тәртiппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
11 213,7
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 142,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 540,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
290 121,3
003
Iшкi iстер органдарының объектiлерiн дамыту
144 387,1
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
145 734,2
4
Бiлiм беру
18 902 815,7
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
141 971,2
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
141 971,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
187 621,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 964,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
177 657,0
261
Облыстың білім басқармасы
12 117 502,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 385,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
757 376,1
004
Білім беру облыстық мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
62 846,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 636,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
606 002,9
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 222,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84 756,0
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
550,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 675 121,6
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 337 390,0
029
Әдістемелік жұмыс
68 688,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 681,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 077,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

468 518,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
452 335,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
162 704,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
497 745,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 177 074,0
271
Управление строительства области
5 319 364,8
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 181 893,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
137 471,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 136 356,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
926 745,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 611,0
5
Здравоохранение
23 160 241,5
253
Управление здравоохранения области
21 594 070,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 772,4
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
114 516,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
457 728,4
006
Услуги по охране материнства и детства
75 641,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 290,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
176 173,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 193 225,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села

468 518,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
452 335,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 704,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
497 745,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 177 074,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 319 364,8
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттер
5 181 893,8
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
137 471,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 136 356,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
926 745,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 611,0
5
Денсаулық сақтау
23 160 241,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 594 070,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 772,4
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
114 516,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
457 728,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
75 641,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 290,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
176 173,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 193 225,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету

2 428 524,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
462 070,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 043,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
608 631,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 355,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 131,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 926,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
270 491,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
345 316,0
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
187 545,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
31 969,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
482 580,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
579 162,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
228 848,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 987,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
195,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 642 562,8
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 344,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
2 191,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 635,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 045 518,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
8 581 701,0
271
Управление строительства области
1 566 170,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 566 170,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 001 602,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области

2 428 524,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
462 070,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 043,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
608 631,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 355,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 131,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
19 926,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
270 491,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
345 316,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
187 545,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
31 969,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
482 580,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
579 162,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
228 848,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 987,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
195,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 642 562,8
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 344,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
2 191,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 635,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 045 518,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
8 581 701,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 566 170,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
1 566 170,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 001 602,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

1 515 321,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 042,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
436 403,0
003
Социальная поддержка инвалидов
157 558,0
007
Капитальные расходы государственного органа
729,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
417 272,4
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
258 527,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 176,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 865,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 487,0
261
Управление образования области
1 486 081,1
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 439 586,3
037
Социальная реабилитация
46 494,8
271
Управление строительства области
200,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
200,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 509 722,6
271
Управление строительства области
8 800 350,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 480 579,8
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 869 485,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 450 285,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 709 372,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
41 174,8
005
Капитальные расходы государственного органа
25,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

1 515 321,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 042,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
436 403,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
157 558,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
729,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
417 272,4
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 527,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 176,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
60 261,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 865,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 487,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 486 081,1
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 439 586,3
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 494,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
200,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта жаңғырту
200,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 509 722,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 800 350,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 480 579,8
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 869 485,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 450 285,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 709 372,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 174,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

17 359,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 222,0
004
Регулирование туристической деятельности
19 429,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 455 898,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
47 468,1
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
36 108,0
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 233 773,0
005
Капитальные расходы государственного органа
377,0
015
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
458,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
110 714,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27 000,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 568 705,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 568 705,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 657 358,0
071
Развитие газотранспортной системы
911 347,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 290 507,6
251
Управление земельных отношений области
376 056,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
39 775,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 506,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 366 965,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 705,6
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
528 779,6
008
Мероприятия по охране окружающей среды
394 277,6
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 533,3
255
Управление сельского хозяйства области
11 788 338,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства

17 359,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 222,0
004
Туризм қызметін реттеу
19 429,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 455 898,9
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 468,1
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
36 108,0
003
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 233 773,0
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
377,0
015
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
458,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
110 714,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 000,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 568 705,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 568 705,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 657 358,0
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
911 347,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 290 507,6
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
376 056,7
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 775,0
015
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 506,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 366 965,1
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 705,6
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
528 779,6
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
394 277,6
009
«Шортанды-Щучинск» учаскесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
291 669,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 533,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 788 338,8
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

99 398,8
002
Поддержка семеноводства
473 353,0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 166,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 460 091,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 082 483,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 591,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
656 027,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 854,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 062,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 000,0
036
Повышение экономической доступности гербицидов
2 462 523,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
940 531,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 958,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 958,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
357 712,8
271
Управление строительства области
228 241,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
47 311,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
80 930,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 000,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
129 471,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

99 398,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
473 353,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 166,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 460 091,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 082 483,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 591,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
656 027,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 854,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
52 062,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
15 000,0
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
2 462 523,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
940 531,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 958,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 958,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
685 189,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
357 712,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
228 241,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 311,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 930,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
129 471,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

30 588,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98 883,0
12
Транспорт и коммуникации
8 290 313,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 290 313,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
43 670,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
355 770,2
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
507 219,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
645 000,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 079 913,0
011
Капитальные расходы государственного органа
397,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
3 637 968,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
822 873,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
197 502,0
13
Прочие
2 777 921,5
253
Управление здравоохранения области
53 691,0
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
53 691,0
257
Управление финансов области
255 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
255 000,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
504 695,2
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
95 942,2
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
306 520,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
102 233,0
261
Управление образования области
92 417,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
92 417,0
262
Управление культуры области
78 300,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

30 588,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 883,0
12
Көлiк және коммуникация
8 290 313,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 290 313,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 670,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
355 770,2
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
507 219,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
645 000,0
008
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 079 913,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
397,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 637 968,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822 873,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
197 502,0
13
Басқалар
2 777 921,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
53 691,0
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
53 691,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
255 000,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
255 000,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
504 695,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
95 942,2
020
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
306 520,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 233,0
261
Облыстың білім басқармасы
92 417,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
92 417,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
78 300,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

78 300,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 301 547,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
81 796,1
002
Капитальные расходы государственного органа
151,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1 139 600,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
50 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
30 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
240 038,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
175 000,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
65 038,0
271
Управление строительства области
123 140,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
123 140,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
129 092,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
110 870,4
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
18 222,0
14
Обслуживание долга
863,6
257
Управление финансов области
863,6
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
863,6
15
Трансферты
22 391 314,4
257
Управление финансов области
22 391 314,4
007
Субвенции
20 875 451,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
481 269,0
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 739,7
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
708 245,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
320 609,7
III. Чистое бюджетное кредитование
1 771 234,0
Бюджетные кредиты
2 365 386,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение

78 300,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 301 547,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 796,1
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
151,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 139 600,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
016
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
30 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
240 038,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
175 000,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
65 038,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
123 140,8
051
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
123 140,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
129 092,4
024
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
110 870,4
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту»  бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
18 222,0
14
Борышқа қызмет көрсету
863,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
863,6
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
863,6
15
Трансферттер
22 391 314,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
22 391 314,4
007
Субвенциялар
20 875 451,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
481 269,0
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 739,7
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
708 245,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
320 609,7
III. Таза бюджеттiк несие беру
1 771 234,0
Бюджеттiк несиелер
2 365 386,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

7 935 169,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
658 881,0
На поддержку семеноводства
373 353,0
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
940 531,0
На развитие животноводства, в том числе:
3 499 881,0
на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 082 483,0
на поддержку племенного животноводства
1 417 398,0
На повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса
2 462 523,0
Управление координации занятости и социальных программ области
110 788,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
110 788,0
введение стандартов специальных социальных услуг
43 619,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
6 908,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 417 267,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
5 417 267,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
482 711,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
306 520,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
73 958,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
102 233,0
Управление образования области
4 512 107,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 337 390,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
207 951,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
44 071,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
541 181,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
113 427,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

7 935 169,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
658 881,0
Тұқым шаруашылығын қолдауға
373 353,0
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
940 531,0
Мал шаруашылығын дамытуға, оның iшiнде:
3 499 881,0
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруға
2 082 483,0
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға
1 417 398,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға
2 462 523,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
110 788,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
110 788,0
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
43 619,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
60 261,0
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
6 908,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 417 267,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
5 417 267,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
482 711,0
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
306 520,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
73 958,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
102 233,0
Облыстың бiлiм басқармасы
4 512 107,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
2 337 390,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
207 951,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
44 071,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
311 681,0
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
50 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
541 181,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге
113 427,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге

167 196,0
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
241 730,0
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
62 548,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
26 668,0
На содержание вновь вводимых объектов образования
452 335,0
Управление здравоохранения области
9 397 386,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
8 078 913,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
5 849 356,0
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 229 557,0
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
228 848,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1 089 625,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 219 600,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1 219 600,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
291 669,0
На создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Целевые трансферты на развитие
21 673 180,0
в том числе:
Управление строительства области
11 542 957,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
47 012,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 591 781,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
960 399,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 808 780,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 170 000,0
на строительства жилья для очередников
700 000,0
на строительство жилья для молодых семей
470 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

167 196,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
241 730,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
62 548,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
26 668,0
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға
452 335,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 397 386,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
8 078 913,0
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
5 849 356,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 229 557,0
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға
228 848,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1 089 625,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
685 189,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 219 600,0
«Бизнестiң жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 219 600,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
291 669,0
«Шортанды-Щучинск» учаскесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға
291 669,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
21 673 180,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
11 542 957,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
47 012,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
2 591 781,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
960 399,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2 808 780,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1 170 000,0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
700 000,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
470 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

3 864 985,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
100 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 120 185,0
На развитие коммунального хозяйства
1 000 840,0
На развитие теплоэнергетической системы
2 657 358,0
На развитие газотранспортной системы
911 347,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 859 891,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
564 700,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
18 222,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
107 827,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 010 038,0
На развитие транспортной инфраструктуры
945 000,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
65 038,0
Бюджетные кредиты
2 365 386,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
210 316,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
210 316,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 375 070,0
Кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
375 570,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
999 500,0
Управление строительства области
780 000,0
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
780 000,0

3 864 985,0
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
100 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 120 185,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1 000 840,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
2 657 358,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
911 347,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 859 891,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жүйелерін салуға және қайта жаңғыртуға
564 700,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамытуға үшін
18 222,0
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
107 827,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 010 038,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
945 000,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
65 038,0
Бюджеттік несиелер
2 365 386,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
210 316,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
210 316,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 375 070,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
375 570,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
999 500,0
Облыстың құрылыс басқармасы
780 000,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
780 000,0