Об установлении зоны санитарной охраны скважины № 2-Б участка "Букпа" месторождения подземных вод "Кусколь"
Постановление акимата Акмолинской области от 7 октября 2013 года № А-9/426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 ноября 2013 года № 3880
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 209 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10774) акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Акмолинской области от 02.12.2015 № А-12/552 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить зону санитарной охраны скважины № 2-Б участка «Букпа» месторождения подземных вод «Кусколь» согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Айтмухаметов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Департамент Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Акмолинской области»                    К.К.Баймухамбетов
И.о. руководителя Республиканского
государственного учреждения
«Ишимская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета водных ресурсов
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан»                      С.С.Катаева
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 7 октября 2013 года № А-9/426
Зона санитарной охраны скважины № 2-Б участка «Букпа» месторождения подземных вод «Кусколь»
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс (границы)
II пояс (границы)
III пояс (границы)
скважина № 2-Б участка «Букпа» месторождения подземных вод «Кусколь»
На расстоянии 30 метров от скважины
Длина – 584 метра
Ширина – 662 метра
Длина – 2500 метров
Ширина – 2500 метров
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта зоны санитарной охраны скважины № 2-Б участка «Букпа» месторождения подземных вод «Кусколь».

"Құскөл" жер асты суы кен орны "Бұқпа" учаскесінің № 2-Б ұңғымасының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қазандағы № А-9/426 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қарашада № 3880 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне және «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға және суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 209 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10774 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 02.12.2015 № А-12/552 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қосымшаға сәйкес «Құскөл» жер асты суы кен орны «Бұқпа» учаскесінің № 2-Б ұңғымасының санитариялық қорғаныш аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ. Әкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Айтмұхаметов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Ақмола облысы
бойынша департаменті»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Қ.Қ.Баймұхамбетов
«Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы м.а.                   С.С.Қатаева
Ақмола облысы әкімдігінің
2013 жылғы 7 қазандағы
№ А-9/426 қаулысына қосымша
«Құскөл» жер асты суы кен орны «Бұқпа» учаскесінің № 2-Б ұңғымасының санитариялық қорғау аймағы
Су алу көзінің атауы
Санитарлық қорғаныш аймағының мөлшері
I белдеу (шекаралары)
II белдеу (шекаралары)
III белдеу (шекаралары)
«Құскөл» жер асты суы кен орны «Бұқпа» учаскесінің № 2-Б ұңғымасы
Ұңғымадан 30 метр қашықтықта
ұзындығы – 584 метр
ені – 662 метр
ұзындығы – 2500 метр
ені – 2500 метр
Ескерту: Санитариялық қорғау аймағының шекаралары «Құскөл» жер асты суы кен орны «Бұқпа» учаскесінің № 2-Б ұңғымасы санитариялық қорғаныш аймағы жобасының картографиялық материалында көрсетілген.