О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2013 года № 5С-19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2013 года № 3902. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1295 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3551, опубликовано 10 января 2013 года в газете «Арқа ажары», 10 января 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 449 058,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 373 698,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 877 790,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 726,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109 195 842,6 тысяч тенге;
2) затраты 124 663 515,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 754 039,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 365 386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 611 346,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -818,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С-19-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3902 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы Заңының, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1295 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3551 тіркелген, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 449 058,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 373 698,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 877 790,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 726,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 195 842,6 мың теңге;
2) шығындар – 124 663 515,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 754 039,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2 365 386,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 611 346,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -818,0 мың теңге, оның ішінде:

поступления от продажи финансовых активов государства – 818,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 967 679,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 967 679,4 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Искаков
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности акима
Акмолинской области                        Д.Адильбеков
Руководитель государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Акмолинской области»          Б.Малгаждаров
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 818,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -2 967 679,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 967 679,4 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н.Ысқақов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы                                    Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы                          Д.Әділбеков
«Ақмола облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

266 608,3
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
59 674,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
46 971,1
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
16 661,9
015
Организация содержания служебных животных
33 453,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 540,0
271
Управление строительства области
372 943,5
003
Развитие объектов органов внутренних дел
140 969,1
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
231 974,4
4
Образование
18 336 963,2
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
137 776,7
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
137 776,7
253
Управление здравоохранения области
187 621,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 964,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 657,0
261
Управление образования области
11 654 202,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
92 385,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
729 503,3
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
59 846,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
53 495,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
587 194,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
128 360,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
85 741,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 587,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 769 782,5
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 049 517,0
029
Методическая работа
68 688,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
26 942,3
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

266 608,3
008
Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
59 674,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
46 971,1
014
Әкiмшiлiк тәртiппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
16 661,9
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
33 453,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 540,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
372 943,5
003
Iшкi iстер органдарының объектiлерiн дамыту
140 969,1
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
231 974,4
4
Бiлiм беру
18 336 963,2
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
137 776,7
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
137 776,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
187 621,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 964,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
177 657,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 654 202,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 385,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
729 503,3
004
Білім беру облыстық мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
59 846,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53 495,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
587 194,6
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
128 360,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
85 741,0
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 587,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 769 782,5
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 049 517,0
029
Әдістемелік жұмыс
68 688,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 681,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 942,3
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

467 537,5
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
126 355,4
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
390 862,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
140 655,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
511 678,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 052 390,7
271
Управление строительства области
5 212 248,5
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 202 490,5
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 758,0
276
Управление по защите прав детей области
8 937,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
6 695,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 242,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 136 177,4
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
926 566,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 611,0
5
Здравоохранение
23 175 809,5
253
Управление здравоохранения области
21 572 189,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 772,4
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
114 516,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
457 728,5
006
Услуги по охране материнства и детства
75 641,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 290,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
176 239,5
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

467 537,5
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 355,4
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
390 862,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 655,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
511 678,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 052 390,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 212 248,5
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 202 490,5
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
9 758,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8 937,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 695,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 242,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 136 177,4
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
926 566,4
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 611,0
5
Денсаулық сақтау
23 175 809,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 572 189,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 772,4
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
114 516,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
457 728,5
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
75 641,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 290,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
176 239,5
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

3 198 180,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 395 243,5
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
462 070,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 043,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
608 631,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 355,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 064,5
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 926,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
270 492,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
345 316,0
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
187 545,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
31 969,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
482 580,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
579 162,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
228 848,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 987,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
195,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 638 631,7
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 344,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
2 191,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 635,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 042 109,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села

3 198 180,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 395 243,5
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
462 070,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 043,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
608 631,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 355,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 064,5
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
19 926,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
270 492,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
345 316,0
021
Онкогемотологиямен ауыратындарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
187 545,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
31 969,0
026
Гемофилиямен ауыратындарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
482 580,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
579 162,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
228 848,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 987,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
195,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 638 631,7
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 344,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
2 191,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 635,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 042 109,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету

580,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 928,2
262
Управление культуры области
5 183,1
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 824,3
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
358,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
22 399,9
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
22 399,9
271
Управление строительства области
10 070 042,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 539 338,7
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 121 249,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 409 454,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 702 175,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
42 729,8
005
Капитальные расходы государственного органа
3 728,3
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 390 467,7
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 022 137,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
13 875,2
076
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
395 350,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
699 333,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

580,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 928,2
262
Облыстың мәдениет басқармасы
5 183,1
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 824,3
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
358,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
22 399,9
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 399,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 070 042,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 338,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 121 249,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 409 454,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 702 175,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 729,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 728,3
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 390 467,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1 022 137,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 875,2
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және қайта жаңартуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
395 350,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
699 333,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

1 232 307,6
005
Капитальные расходы государственного органа
377,0
008
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
458,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
110 328,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 990,1
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
4 717 804,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 717 804,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
3 715 323,0
071
Развитие газотранспортной системы
1 002 481,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 532 891,2
251
Управление земельных отношений области
375 802,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
39 775,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 252,9
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 370 220,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 943,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
528 779,6
008
Мероприятия по охране окружающей среды
397 294,9
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 533,3
255
Управление сельского хозяйства области
10 998 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
103 971,0
002
Поддержка семеноводства
635 506,6
003
Капитальные расходы государственного органа
1 300,0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
917,7
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 067 623,8
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
729 120,8
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 973 938,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 591,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ

1 232 307,6
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
377,0
008
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
458,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
110 328,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 990,1
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
4 717 804,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 717 804,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 715 323,0
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
1 002 481,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 532 891,2
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
375 802,9
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 775,0
015
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 252,9
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 370 220,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 943,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
528 779,6
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
397 294,9
009
«Шортанды-Щучинск» учаскесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
291 669,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
85 533,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 998 221,0
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
103 971,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
635 506,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
917,7
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 067 623,8
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
729 120,8
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 973 938,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 591,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату

2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
616 335,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 833,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 007,3
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
13 392,8
036
Повышение экономической доступности гербицидов
2 462 523,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
940 531,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 958,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 958,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
714 689,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
714 689,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
223 683,4
271
Управление строительства области
93 535,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
49 018,1
005
Капитальные расходы государственного органа
489,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37 628,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
6 400,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
130 147,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 288,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98 859,6
12
Транспорт и коммуникации
8 305 791,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 305 791,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
44 448,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
340 770,2
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
558 596,9
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры

2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
616 335,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 833,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
52 007,3
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
13 392,8
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
2 462 523,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
940 531,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 958,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 958,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
714 689,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
714 689,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
223 683,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
93 535,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 018,1
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
489,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 628,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
6 400,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
130 147,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 288,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 859,6
12
Көлiк және коммуникация
8 305 791,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 305 791,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 448,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
340 770,2
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
558 596,9
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

645 000,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 362 611,0
011
Капитальные расходы государственного органа
747,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
3 330 910,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
825 856,1
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
196 851,6
13
Прочие
2 789 670,4
253
Управление здравоохранения области
53 691,0
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
53 691,0
257
Управление финансов области
176 648,5
012
Резерв местного исполнительного органа области
176 648,5
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
447 716,4
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
78 020,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
282 861,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
86 835,4
261
Управление образования области
91 543,2
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91 543,2
262
Управление культуры области
77 833,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
77 833,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 367 877,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
75 996,1
002
Капитальные расходы государственного органа
2 281,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
54 500,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1 166 096,5
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»

645 000,0
008
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 362 611,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
747,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 330 910,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
825 856,1
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
196 851,6
13
Басқалар
2 789 670,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
53 691,0
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
53 691,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
176 648,5
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
176 648,5
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
447 716,4
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
78 020,0
020
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
282 861,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 835,4
261
Облыстың білім басқармасы
91 543,2
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
91 543,2
262
Облыстың мәдениет басқармасы
77 833,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77 833,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 367 877,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 996,1
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 281,0
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
54 500,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 166 096,5
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

7 569 292,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
618 168,0
На поддержку семеноводства
536 010,0
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
940 531,0
На развитие животноводства, в том числе:
3 008 098,0
на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 973 938,0
на поддержку племенного животноводства
1 034 160,0
На повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса
2 462 523,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3 962,0
Управление координации занятости и социальных программ области
113 179,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
109 185,0
введение стандартов специальных социальных услуг
42 016,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
6 908,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3 994,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 417 267,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
5 417 267,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
443 654,4
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
282 861,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
73 958,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
86 835,4
Управление образования области
4 045 656,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 049 517,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
170 705,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139 976,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
30 729,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
47 198,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
495 337,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

7 569 292,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
618 168,0
Тұқым шаруашылығын қолдауға
536 010,0
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
940 531,0
Мал шаруашылығын дамытуға, оның iшiнде:
3 008 098,0
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруға
1 973 938,0
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға
1 034 160,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға
2 462 523,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
3 962,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
113 179,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
109 185,0
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
42 016,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
60 261,0
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
6 908,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
3 994,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 417 267,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
5 417 267,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
443 654,4
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
282 861,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
73 958,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
86 835,4
Облыстың бiлiм басқармасы
4 045 656,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
2 049 517,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
170 705,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
139 976,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
30 729,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
311 681,0
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
47 198,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
495 337,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге

107 052,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
144 706,0
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
240 743,0
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
61 187,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
26 668,0
На содержание вновь вводимых объектов образования
390 862,0
Управление здравоохранения области
9 355 996,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
8 043 963,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
5 814 406,0
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 229 557,0
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
228 848,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1 083 185,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 289 600,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1 289 600,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
291 669,0
На создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление по защите прав детей области
8 937,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
8 937,0
Управление по инспекции труда области
22 404,6
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
22 404,6
Управление по делам религий области
6 911,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
6 911,0
Целевые трансферты на развитие
23 734 274,0
в том числе:
Управление строительства области
13 170 514,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
47 012,0
На строительство и реконструкцию объектов образования

107 052,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
144 706,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
240 743,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
61 187,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
26 668,0
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға
390 862,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 355 996,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
8 043 963,0
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
5 814 406,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 229 557,0
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға
228 848,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1 083 185,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
685 189,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 289 600,0
«Бизнестiң жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 289 600,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
291 669,0
«Шортанды-Щучинск» учаскесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға
291 669,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8 937,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
8 937,0
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
22 404,6
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
22 404,6
Облыстың дін істері басқармасы
6 911,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
6 911,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
23 734 274,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13 170 514,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
47 012,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға

2 636 952,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1 185 695,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 935 570,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 170 000,0
на строительства жилья для очередников
700 000,0
на строительство жилья для молодых семей
470 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 095 285,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
100 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 506 054,0
На развитие коммунального хозяйства
1 000 840,0
На развитие теплоэнергетической системы
3 715 323,0
На развитие газотранспортной системы
911 347,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 357 145,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
395 350,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
18 222,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
107 827,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 057 706,0
На развитие транспортной инфраструктуры
945 000,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
112 706,0
Бюджетные кредиты
2 365 386,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
210 316,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
210 316,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 375 070,0
Кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
375 570,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
999 500,0
Управление строительства области
780 000,0
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
780 000,0

2 636 952,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
1 185 695,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2 935 570,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1 170 000,0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
700 000,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
470 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5 095 285,0
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
100 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 506 054,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1 000 840,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
3 715 323,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
911 347,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 357 145,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жүйелерін салуға және қайта жаңғыртуға
395 350,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамытуға үшін
18 222,0
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
107 827,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 057 706,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
945 000,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
112 706,0
Бюджеттік несиелер
2 365 386,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
210 316,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
210 316,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 375 070,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
375 570,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
999 500,0
Облыстың құрылыс басқармасы
780 000,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
780 000,0