О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Целиноградском районе
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 89/12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2013 года № 3682. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2016 года № 17/2-6
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2016 № 17/2-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Целиноградском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "Об определении мест для проведения мирных собраний, митингов, шествий и демонстраций в Целиноградском районе" от 11 июля 2007 года № 275/42-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-57, опубликовано 3 августа 2007 года в районных газетах "Призыв", "Ұран").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
Н.Токабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Р.Тулькубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района А.Уисимбаев
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 21 февраля 2013 года

Целиноград ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 89/12-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда № 3682 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 17/2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 17/2-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 10 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Целиноград ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Целиноград ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарын анықтау туралы" 2007 жылғы 11 шілдедегі № 275/42-4 Целиноград аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-57 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 тамызда "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н.Токабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Р.Түлкібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Целиноград аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 ақпандағы

№ 89/12-5
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Целиноградском районе
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2015 № 331/47-5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
село Акмол
Центральная площадь перед зданием государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Гагарина, 12
2.
село Отемис
Центральная площадь села, улица Отемис, 31
3.
село Воздвиженка
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Воздвиженка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Кажымукана, 1
4.
село Раздольное
Центральная площадь села, улица Бауыржана Момышулы, 1 А
5.
село Жана Жайнак
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Жана Жайнак" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Бейбитшилик, 20
6.
село Кабанбай батыра
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры сельского округа Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Тельмана, 1 А
7
село Кызылжар
Центральная площадь перед зданием магазина "Кызылжар", улица Орталык, 30 А
8.
село Нура
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Нура" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Орталык, 12
9.
село Сарыадыр
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Сарыадыр" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Орталык, 7
10.
село Караоткель

№ 89/12-5 шешіміне
қосымша
Целиноград ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 05.11.2015 № 331/47-5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Елді мекеннің аталуы
Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
1.
Ақмол ауылы
Целиноград ауданы әкімдігі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты алдындағы орталық алаң, Гагарин көшесі, 12
2.
Өтеміс ауылы
Ауылының орталық алаңы, Өтеміс көшесі, 31
3.
Воздвиженка ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Воздвиженка ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Қажымұқан көшесі, 1
4.
Раздольное ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Бауыржан Момышұлы, 1 А
5.
Жаңа Жайнақ ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Жаңа Жайнақ ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Бейбітшілік көшесі, 20
6.
Қабанбай батыр ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылдық округінің ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Тельман көшесі, 1 А
7
Қызылжар ауылы
"Қызылжар" дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Орталық көшесі, 30 А
8.
Нұра ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Нұра ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Орталық көшесі, 12
9.
Сарыадыр ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Сарыадыр ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Орталық көшесі, 7
10.
Қараөткел ауылы

Центральная площадь перед зданием торгового центра "Рахымжан", улица Центральная, 2/1
11.
село Каражар
Центральная площадь села, улица Алькея Маргулана, 59/4
12.
село Жанажол
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Жанажол" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Абая Кунанбаева,12 А
13.
село Косшы
Центральная площадь перед зданием торгового дома "Айгерим", улица Республики, 8
14.
село Тайтюбе
Центральная площадь села, улица Токаша Бокина, 1 А
15.
село Коянды
Центральная площадь перед зданием магазина "Артур", улица Мухамедрахима Жунусова, 76
16.
село Шубар
Центральная площадь перед зданием магазина "Актив", улица Мира, 17
17.
село Малотимофеевка
Центральная площадь перед зданием магазина ИП "Сурикова", улица Мира, 29
18.
село Жалгизкудук
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Жалгизкудук" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Мира, 64 А
19.
село Красноярка
Центральная площадь села, улица Энгельса, 33 А
20.
село Максимовка
Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Сары Терек", переулок Лизы Чайкиной, 18
21.
село Тонкерис
Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Кадам НС", улица Целинная, 38
22.
село Фарфоровый
Центральная площадь перед зданием бывшего Фарфорового завода, улица Шапагат, 2
23.
станция Косчеку
Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Кос-Шокы", улица Кахарман, 19
24.
станция Жайнак
Центральная площадь станции, улица Жастар
25.
село Маншук
Центральная площадь перед зданием сельского клуба ТОО "Маншук-АЭ", улица Мира, 9 А
26.
село Новоишимка
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Новоишимка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Дружбы, 7
27.
село Семеновка
Центральная площадь перед зданием сельского клуба ТОО "Семеновка-АЭ", улица Дружбы, 15
28.
село Мортык
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Мортык" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Абая, 12
29.
село Оразак
Центральная площадь перед торговым центром ТОО "Оразак", улица Тохтара Аубакирова, 8
30.
село Бирлик
Центральная площадь села, улица Орталык
31.
село Приречное
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Приречное" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Первомайская, 38
32.
село Антоновка
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Антоновка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Динмухамеда Кунаева, 22
33.
село Рахымжана Кошкарбаева

"Рақымжан" сауда орталығы ғимараты алдындағы орталық алаң, Центральная көшесі, 2/1
11.
Қаражар ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Әлкей Марғұлан көшесі, 59/4
12.
Жаңажол ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Жаңажол ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Абай Құнанбаев көшесі, 12 А
13.
Қосшы ауылы
"Айгерім" сауда үйі ғимараты алдындағы орталық алаң, Республика көшесі, 8
14.
Тайтөбе ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Тоқаш Бокин көшесі, 1 А
15.
Қоянды ауылы
"Артур" дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Мұхамедрахым Жүнісов көшесі, 76
16.
Шұбар ауылы
"Актив" дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Мир көшесі, 17
17.
Малотимофеевка ауылы
"Сурикова" ЖК дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Мир көшесі, 29
18.
Жалғызқұдық ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Жалғызқұдық ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Мир көшесі, 64 А
19.
Красноярка ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Энгельс көшесі, 33 А
20.
Максимовка ауылы
"Сары Терек" ЖШС кеңсесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Лиза Чайкина көшесі, 18
21.
Төңкеріс ауылы
"Қадам НС" ЖШС кеңсесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Целинная көшесі, 38
22.
Фарфоровый ауылы
Бұрынғы фарфор зауыты ғимараты алдындағы орталық алаң, Шапағат көшесі, 2
23.
Қосшоқы станциясы
"Қос-Шоқы" ЖШС кеңсесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Қаһарман көшесі, 19
24.
Жайнақ станциясы
Станцияның орталық алаңы, Жастар көшесі
25.
Мәншүк ауылы
"Мәншүк-АЭ" ЖШС ауылдық клубы ғимараты алдындағы орталық алаң, Мир көшесі, 9 А
26.
Новоишимка ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Новоишимка ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Дружба көшесі, 7
27.
Семеновка ауылы
"Семеновка-АЭ" ЖШС ауылдық клубы ғимараты алдындағы орталық алаң, Дружба көшесі, 15
28.
Мортық ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Мортық ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Абай көшесі, 12
29.
Оразақ ауылы
"Оразақ" ЖШС сауда орталығы алдындағы орталық алаң, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 8
30.
Бірлік ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Орталық көшесі
31.
Приречное ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Приречное ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Первомайская көшесі, 38
32.
Антоновка ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Антоновка ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 22
33.
Рақымжан Қошқарбаев ауылы

Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Ен Дала", улица 40 лет Казахстана, 1
34.
село Аганас
Центральная площадь села, улица Ынтымақ
35.
село Сарыколь
Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Ен Дала", улица Достык
36.
село Преображенка
Центральная площадь перед конторой ТОО "Преображенка", улица Нура
37.
село Шнет
Центральная площадь села, улица Динмухамеда Кунаева
38.
село Родина
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Родина" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Школьная,1
39.
село Садовое
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Центральная, 19
40.
село Зеленый гай
Центральная площадь перед зданием "Сельский клуб села Зеленый гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, переулок Фруктовый - 2, 1
41.
село Софиевка
Центральная площадь перед зданием "Сельский дом культуры села Софиевка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района, улица Ленина, 33
42.
село Миновка
Площадь перед часовней, улица Ковалева
43.
село Талапкер
Центральная площадь перед зданием магазина "Керей", улица Талапкер, 15
44.
село Кажымукан
Центральная площадь перед зданием кафе "Кажымукан", улица Сакена Сейфуллина
45.
село Кызыл суат
Центральная площадь перед зданием кафе "У тополя", улица Мира
46.
село разъезд № 96
Центральная площадь села разъезд № 96, улица Торгай
47.
село Тасты
Центральная площадь перед зданием сельского Дома культуры ТОО "АКА", улица Интернациональная, 20
48.
село Акмечеть
Центральная площадь перед зданием магазина ТОО "АКА", улица Абая, 7
49.
станция Тастак

"Ен Дала" ЖШС кеңсесі алдындағы орталық алаң, Қазақстанның 40 жылдығы көшесі, 1
34.
Ағанас ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Ынтымақ көшесі
35.
Сарыкөл ауылы
"Ен Дала" ЖШС кеңсесі алдындағы орталық алаң, Достық көшесі
36.
Преображенка ауылы
"Преображенка" ЖШС кеңсесі алдындағы орталық алаң, Нұра көшесі
37.
Шнет ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Дінмұхамед Қонаев көшесі
38.
Родина ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Родина ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Школьная көшесі, 1
39.
Садовое ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Садовое ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Центральная көшесі, 19
40.
Зеленый гай ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Зеленый гай ауылының ауылдық клубы" ғимараты алдындағы орталық алаң, Фруктовый-2 тұйық көшесі, 1
41.
Софиевка ауылы
Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Софиевка ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты алдындағы орталық алаң, Ленин көшесі, 33
42.
Миновка ауылы
Кішкентай шіркеу алдындағы алаң, Ковалев көшесі
43.
Талапкер ауылы
"Керей" дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Талапкер көшесі, 15
44.
Қажымұқан ауылы
"Қажымұқан" кафесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Сәкен Сейфуллин көшесі
45.
Қызыл суат ауылы
"У тополя" кафесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Мир көшесі
46.
№ 96 разъезд ауылы
Разъезд № 96 ауылының орталық алаңы, Торғай көшесі
47.
Тасты ауылы
"АКА" ЖШС ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы орталық алаң, Интернациональная көшесі, 20
48.
Ақмешіт ауылы
"АКА" ЖШС дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Абай көшесі, 7
49.
Тастақ станциясы

Центральная площадь перед зданием магазина "Жанар", улица Орталык, 13/2
50.
село Шалкар
Центральная площадь перед зданием конторы ТОО "Шалкар-АЭ", улица Победы, 28
51.
село Каратомар
Центральная площадь села, улица Дины Нурпеисовой, 21/1
52.
село Отаутускен
Центральная площадь села, улица Шамшы Калдаякова, 9/2
Примечание:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью;
ИП – индивидуальный предприниматель.

"Жанар" дүкені ғимараты алдындағы орталық алаң, Орталық көшесі, 13/2
50.
Шалқар ауылы
"Шалқар-АЭ" ЖШС кеңсесі ғимараты алдындағы орталық алаң, Победа көшесі, 28
51.
Қаратомар ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Дина Нұрпейісова көшесі, 21/1
52.
Отаутүскен ауылы
Ауылдың орталық алаңы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, 9/2
Ескерту:
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
ЖК - жеке кәсіпкер.