Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской деятельности
Постановление акимата Актюбинской области от 17 апреля 2013 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2013 года № 3583. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28 декабря 2013 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28.12.2013 № 429.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1294 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг в сфере медицинской деятельности:
1) «Вызов врача на дом»;
2) «Запись на прием к врачу»;
3) «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения».
2. Государственному учреждению «Управление здравоохранения Актюбинской области» (далее - Управление) обеспечить размещение настоящих регламентов государственных услуг на интернет-ресурсе Управления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мухамбетов
Утвержден постановлением
акимата Актюбинской области
от 17 апреля 2013 года
№ 99
Регламент государственной услуги «Вызов врача на дом»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Вызов врача на дом» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель – физическое лицо (далее - потребитель).
2) Уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
3) структурно - функциональные единицы (далее - СФЕ) – должностные лица, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.

Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 99 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда № 3583 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 28.12.2013 № 429 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 27 – бабына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1294 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» қаулысына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған медициналық қызмет саласындағы мына мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) «Дәрігерді үйге шақыру»;
2) «Дәрігердің қабылдауына жазылу»;
3) «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру».
2. «Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) осы мемлекеттік қызмет регламенттерін Басқарманың ғаламтор-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 99 қаулысымен бекітілген
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекет қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланалады:
1) тұтынушы – жеке тұлға (бұдан әрі – тұтынушы);
2) уәкілетті ұйым – медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйым;
3) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын лауазымдық тұлғалар.

2. Общие положения
2. Нормативно-правовое определение государственной услуги: «Вызов врача на дом».
3. Государственная услуга оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – уполномоченная организация).
4. Форма оказываемой государственной услуги – неавтоматизированная.
5. Государственная услуга «Вызов врача на дом» оказывается на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 193-IV «О здоровье народа и системе здравоохранения», постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1263 «Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи», а также на основании Стандарта государственной услуги «Вызов врача на дом», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1294 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения» (далее - Стандарт).
6. Результатами оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи – запись в журнале регистрации вызовов уполномоченной организации, затем устный ответ с указанием даты, времени посещения врача;
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги пациенту в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
7. Государственная услуга при непосредственном обращении или по телефону в уполномоченную организацию оказывается в день обращения. При этом, запрос на получение государственной услуги принимается за два часа до окончания работы уполномоченной организации (до 18.00 часов в рабочие дни, до 12.00 в субботу), где предусмотрены условия для обслуживания потребителя (противопожарная безопасность, места отдыха для ожидания), в том числе для лиц с ограниченными возможностями.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о месте нахождения уполномоченных органов приведена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. График работы уполномоченной организации – ежедневно с понедельника по пятницу с 8.00 до 20.00 часов без перерыва, с 9.00 до 14.00 часов в субботу, выходные дни: воскресенье и в праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
10. Информация о государственной услуги располагается:

2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің нормативтік-құқықтық анықтамасы: «Дәрігерді үйге шақыру».
3. Мемлекеттік қызметті бастапқы медициналық санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі – уәкілетті ұйым) көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
5. «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 193-IV «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Кодексіне және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1263 "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес көрсетіледі және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1294 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызмет стандартымен (бұдан әрі - Стандарт) белгіленген тәртіпте жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) тікелей немесе телефон байланысты арқылы жүгінген кезде – уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналына жазылуы, одан кейін дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң көрсетілген мерзімде үйде медициналық көмек көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы өтініш жасалған күні көрсетіледі. Бұл ретте, мемлекеттік қызметті алуға сұрау салу тұтынушыларға, оның ішінде мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған (өрт қауіпсіздігі, күтуге арналған демалыс орындары) уәкілетті ұйымда көрсетіліп, уәкілетті ұйымның жұмысы аяқталғанға дейін 2 сағат бұрын қабылданады (жұмыс күндері 18.00-ге дейін, сенбі күні 12.00-ге дейін).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Уәкілетті органның орналасқан жері туралы ақпарат осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Уәкілетті ұйымның жұмыс кестесі – күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында үзіліссіз, сағат 8.00-ден бастап 20.00-ге дейін, сенбі күні сағат 9.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес мереке күндері.
10. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:

1) на интернет–ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан: www.mz.gov.kz;
2) на интернет–ресурсе государственного учреждения «Управление здравоохранения акимата Актюбинской области»: www.densaulyk.aktobe.gov.kz;
3) в помещениях уполномоченных организаций;
4) на веб-портале;
5) в официальных источниках информации.
11. Срок представления ответа (подтверждение или отказ) при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию составляет не более 10 минут, в течение которого потребителю представляется устный ответ.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
13. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента оказания государственной услуги:
1) потребитель:
при непосредственном обращении в уполномоченную организацию предоставляет документы согласно пункту 11 Стандарта;
при обращении по телефонной связи предоставляет данные в устной форме.
2) ответственный работник регистратуры уполномоченной организации осуществляет проверку полноты и достоверности предоставленных документов и производит запись в журнале регистрации вызовов уполномоченной организации;
3) врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) принимает данные о потребителе из журнала регистрации вызовов уполномоченной организации и обслуживает потребителя на дому.
14. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в медицинской организации, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
15. Прием документов осуществляется ответственным работником регистратуры уполномоченной организации и производится запись в журнале регистрации.
16. Полный перечень необходимых документов указан в пункте 11 Стандарта.
17. В уполномоченной организации прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 Регламента.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ответственный работник регистратуры уполномоченной организации;
2) врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики).
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к Регламенту.

1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында: www.mz.gov.kz;
2) «Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында: www.densaulyk.аktobe.gov.kz;
3) уәкілетті ұйымдардың ғимараттарында;
4) веб-порталда;
5) ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
11. Уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде жауап беру (растау немесе бас тарту) мерзімі 10 минуттан аспайды, осы уақыт ішінде тұтынушыға ауызша жауап беріледі.
12. Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын тұтынушының толық ұсынбауы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан сұрау салуды алған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету сәтіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы:
уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде құжаттарды Стандарттың 11-тармағына сәйкес ұсынады;
телефон байланысы арқылы өтініш жасалған кезде деректерді ауызша ұсынады;
2) уәкілетті ұйымның тіркеу орнының жауапты қызметкері ұсынылған құжаттардың толықтығына және дұрыстығына тексерісті жүзеге асырады және уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналына жазба жүргізеді;
3) дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер) тұтынушы туралы деректерді уәкілетті органның шақыруды тіркеу журналынан қабылдап алады және тұтынушыға үйде қызмет көрсетеді.
14. Медициналық ұйымда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
15. Құжаттар қабылдау уәкілетті мекеменің тіркеу орнының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады және тіркеу журналында жазба жүргізіледі.
16. Қажетті құжаттардың толық тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
17. Уәкілетті ұйымда құжаттардың қабылдануы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) әрекет етеді:
1) уәкілетті ұйымның тіркеу орнының жауапты қызметкері;
2) дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер).
19. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдердің) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является главный врач уполномоченной организации (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Перечень уполномоченных организации
Наименование
Юридический адрес
Телефоны
1
Государственное коммунальное предприятие «Актюбинский областной консультативно- диагностический центр» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Богенбай батыра, 50
8 (7132) 227721
2
Государственное коммунальное предприятие «Больница скорой медицинской помощи» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Пацаева, 7
8 (7132) 567177
3
Государственное коммунальное предприятие «Областная детская клиническая больница» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, фабрика ПОШ, 471
8 (7132) 577743
4
Государственное коммунальное предприятие «Городская детская клиническая больница» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Пацаева, 7 «Г»
8 (7132) 540179
5
Государственное коммунальное предприятие «Областная клиническая инфекционная больница» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, пр. Мира, 43
8 (7132) 500895
6
Государственное коммунальное предприятие «Городская поликлиника № 1» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Маресьева, 1 «Б»
8 (7132) 500808, 504116
532140, 542485
7
Государственное коммунальное предприятие «Городская поликлиника № 2» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Ахтанова, 50
8 (7132) 211053
8
Государственное коммунальное предприятие «Городская поликлиника № 3» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, пр. Абылкайыр хана, 87
8 (7132) 950908
9
Государственное коммунальное предприятие «Городская поликлиника № 4» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Бр.Жубановых, 293 «Б»
8 (7132) 513727, 513763
10
Государственное коммунальное предприятие «Областной перинатальный центр» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Алтынсарина, 3
8 (7132) 213959
11
Государственное коммунальное предприятие «Областной наркологический диспансер» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, Ахтанова, 53
8 (7132) 213245
12
Государственное коммунальное предприятие «Областной кожно-венерологический диспансер» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Шернияза, 59

20. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21. Уәкілетті ұйымның бас дәрігері (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауап береді.
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті ұйымдардың тізбесі
Атауы
Заңды мекен-жайы
Телефоны
1
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ақтөбе облыстық кеңес-беру диагностикалық орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 50
8 (7132) 227721
2
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Жедел дәрігерлік көмек ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі, 7
8 (7132) 567177
3
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық клиникалық балалар ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, ПОШ фабрикасы, 471
8 (7132) 577743
4
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық клиникалық балалар ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі, 7 «Г»
8 (7132) 540179
5
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық клиникалық инфекциялық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Бейбітшілік даңғылы, 43
8 (7132) 500895
6
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 1 Қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 1 «Б»
8 (7132) 500808, 504116, 532140, 542485
7
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 2 Қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Ахтанов көшесі, 50
8 (7132) 211053
8
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 3 Қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 87
8 (7132) 950908
9
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 4 Қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 293 «Б»
8 (7132) 513727, 513763
10
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық перинаталдық орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 3
8 (7132) 213959
11
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық наркологиялық диспансері» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Ахтанов көшесі, 53
8 (7132) 213245
12
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық тері-венерология диспансер» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Шернияз көшесі, 59

8 (7132) 960887
13
Государственное коммунальное предприятие «Областной центр по профилактике и борьбе со СПИДом» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Жамбыла, 4
8 (7132) 210178
14
Государственное коммунальное предприятие «Городская станция скорой и неотложной медицинской помощи» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, ул. Бр. Жубановых, 255
8 (7132) 560695
15
Государственное коммунальное предприятие «Актюбинский областной психоневрологический диспансер» на праве хозяйственного ведения
город Актобе, пер.Самал, 4
8 (7132) 219221
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Поликлиника «Ветеран»
город Актобе, ул. Есет батыра, 85
8 (7132) 544381
17
Государственное коммунальное предприятие «Алгинская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Алгинский район, г. Алга, ул. Есет батыра, 24
8 (71337) 42103
18
Государственное коммунальное предприятие «Каргалинская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Каргалинский район, село Бадамша, ул. Цибульчика, 4
8 (71342) 22199
19
Государственное коммунальное предприятие «Хромтауская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, пр Абая,11
8 (71336) 23239
20
Государственное коммунальное предприятие «Айтекебийская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Айтекебийский район, село Комсомольское, ул Абылай хана, 3
8 (71339) 21134
21
Государственное коммунальное предприятие «Байганинская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Байганинский район, село Караулкелди, Асау батыра, 10
8 (71345) 22196
22
Государственное коммунальное предприятие «Иргизская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Иргизский район, село Иргиз, ул. Абилкайыр хана, 2
8 (71343) 21409
23
Государственное коммунальное предприятие «Мартукская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Мартукский район, село Мартук, ул. Акбулакская, 1
8 (71331) 31639
24
Государственное коммунальное предприятие «Мугалжарская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Мугалжарский район, город Кандагач, ул. Баймухамбетова, 2
8 (71333) 34381
25
Государственное коммунальное предприятие «Темирская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Темирский район, поселок Шубаркудук, ул. Желтоксан, 5
8 (71346) 22294
26
Государственное коммунальное предприятие «Уилская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Уилский район, село Уил

8 (7132) 960887
13
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі, 4
8 (7132) 210178
14
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық жедел және шұғыл медициналық көмек бекеті» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 255
8 (7132) 560695
15
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ақтөбе облыстық психоневрологиялық диспансері» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Самал тұйық көшесі, 4
8 (7132) 219221
16
«Ветеран» Емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 85
8 (7132) 544381
17
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Алға аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қаласы, Есет батыр көшесі, 24
8 (71337) 42103
18
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қарғалы аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша селосы, Цибульчик көшесі, 4
8 (71342) 22199
19
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Хромтау аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай даңғылы,11
8 (71336) 23239
20
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Әйтеке би аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Комсомол селосы, Абылай хан көшесі, 3
8 (71339) 21134
21
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Байғанин аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді селосы, Асау батыр көшесі, 10
8 (71345) 22196
22
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ырғыз аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз селосы, Әбілқайыр хан көшесі, 2
8 (71343) 21409
23
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Мәртөк аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, Ақбұлақ көшесі, 1
8 (71331) 31639
24
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Мұғалжар аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Баймұхамбетов көшесі, 2
8 (71333) 34381
25
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Темір аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық ауруханасы
Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық поселкесі, Желтоқсан көшесі, 5
8 (71346) 22294
26
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ойыл аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық ауруханасы
Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ойыл селосы

8 (71332) 21925
27
Государственное коммунальное предприятие «Кобдинская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Кобдинский район, село Кобда, ул. Иманова, 1
8 (71341) 21961
28
Государственное коммунальное предприятие «Шалкарская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, ул. Сеитова,33
8 (71335) 21351
29
Государственное коммунальное предприятие «Каргалинская городская больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, село Каргалинское, ул. Кургулова, 19 «Б»
8 (7132) 986450
30
Государственное коммунальное предприятие «Эмбинская районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Мугалжарский район, г. Эмба, ул. Жанесова, 4
8 (71334) 76282
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
2
Наименование СФЕ
Ответственный работник регистратуры уполномоченной организации
Врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики)
3
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Проверка полноты и достоверности предоставленных документов
Принятие данных о потребителе из журнала регистрации вызовов уполномоченной организации
4
Форма завершения
Запись в журнале регистрации вызовов уполномоченной организации
Обслуживание потребителя на дому
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
В течении рабочего дня
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден постановлением
акимата Актюбинской области
от 17 апреля 2013 года
№ 99
Регламент государственной услуги «Запись на прием к врачу»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Запись на прием к врачу» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель – физическое лицо(далее - потребитель).
2) уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
3) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) – должностные лица, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Нормативно-правовое определение государственной услуги: «Запись на прием к врачу».
3. Государственная услуга оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее - уполномоченная организация).

8 (71332) 21925
27
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қобда аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда селосы, Иманов көшесі, 1
8 (71341) 21961
28
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Шалқар аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Сейітов көшесі,33
8 (71335) 21351
29
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қарғалы қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық ауруханасы
Ақтөбе облысы, Қарғалы селосы, Кұрғұлов көшесі, 19 «Б»
8 (7132) 986450
30
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ембі аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Жәнесов көшесі, 4
8 (71334) 76282
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдердің) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетінің мендік кестелік сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің №
1
2
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті ұйымның тіркеу орнының жауапты қызметкері
Дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер)
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеру
Уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналынан тұтынушы туралы деректерді қабылдау
4
Аяқтау нысаны
Уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналына жазу
Тұтынушыға үйде қызмет көрсету
5
Орындау мерзімдері
10 минуттан аспайды
Жұмыс күні ішінде
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 99 қаулысымен бекітілген
«Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке тұлға (бұдан әрі – тұтынушы).
2) уәкілетті ұйым – алғашқы медициналық санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйым;
3) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын лауазымдық тұлғалар.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметінің нормативтік-құқықтық анықтамасы «Дәрігердің қабылдауына жазылу».
3. Мемлекеттік қызметті алғашқы медициналық санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі – уәкілетті ұйым) көрсетеді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга «Запись на прием к врачу» оказывается на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 193-IV «О здоровье народа и системе здравоохранения», постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1263 «Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи», а также на основании Стандарта государственной услуги «Запись на прием к врачу», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1294 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения» (далее - Стандарт).
6. Результатами оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи уполномоченную организацию – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации, затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее – график);
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги в установленное время потребителю оказывается медицинская помощь.
7. Государственная услуга предоставляется в уполномоченной организации, в которой предусмотрены условия для обслуживания потребителя (противопожарная безопасность, места отдыха для ожидания), в том числе для лиц с ограниченными возможностями, в соответствии с графиком.
При непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию потребителю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно Графику.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информация о месте нахождения уполномоченных органов приведена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. График работы уполномоченной организации - ежедневно с понедельника по пятницу с 8-00 до 20-00 часов без перерыва, с 9-00 до 14-00 часов в субботу, выходные дни: воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан».
10. Информация о государственной услуге располагается:
1) на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан: www.mz.gov.kz;
2) на интернет-ресурсе государственного учреждения «Управление здравоохранения Актюбинской области»: www.densaulyk.aktobe.gov.kz;

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. «Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік қызметі Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 193-IV «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Кодексіне және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1263 "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес көрсетіледі және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1294 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде – уәкілетті ұйымның дәрігерінің қабылдауына алдын-ала жазылу журналына жазылады, содан кейін дәрігерлердің қабылдау кестесіне (бұдан әрі – кесте) сәйкес дәрігердің қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң белгіленген мерзімде тұтынушыға медициналық көмек көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет кестеге сәйкес тұтынушыға, оның ішінде мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдайлар (өртке қарсы қауіпсіздік, күтуге арналған демалыс орындары) қарастырылған уәкілетті ұйымда көрсетіледі.
Уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті таңдағанда кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдау мүмкіндігі беріледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Уәкілетті органдар орналасқан жері туралы ақпарат осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Уәкілетті ұйымның жұмыс кестесі – күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында сағат 8.00-ден бастап 20.00-ге дейін үзіліссіз, сенбі күні сағат 9.00-ден 14-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Заңына сәйкес мереке күндері.
10. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ғаламтор-ресурсында: www.mz.gov.kz;
2) «Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің ғаламтор-ресурсында: www.densaulyk.aktobe.gov.kz;

3) в помещениях уполномоченной организации;
4) на веб-портале;
5) в официальных источниках информации.
11. Срок представления ответа (подтверждение или отказ) при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию составляет не более 10 минут, в течение которого потребителю представляется устный ответ.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит невыполнение требований, указанных в пункте 11 Стандарта.
13. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента оказания государственной услуги:
1) потребитель:
при непосредственном обращении в уполномоченную организацию предоставляет документы согласно пункту 11 Стандарта;
при обращении по телефонной связи предоставляет данные в устной форме.
2) ответственный работник регистратуры уполномоченной организации осуществляет проверку полноты и достоверности предоставленных документов и производит запись в журнале предварительной записи на прием к врачу;
3) врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) принимает данные о потребителе из журнала предварительной записи на прием к врачу и обслуживает потребителя на приеме.
14. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в медицинской организации, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
15. Прием документов осуществляется ответственным работником регистратуры уполномоченной организации и производится запись в журнале регистрации.
16. Полный перечень необходимых документов указан в пункте 11 Стандарта.
17. В уполномоченной организации прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 Регламента.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ответственный работник регистратуры уполномоченной организации;
2) врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики).
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу

3) уәкілетті ұйымдардың ғимараттарында;
4) веб-порталда;
5) ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
11. Уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде жауап беру (растау немесе бас тарту) мерзімі 10 минуттан аспайды, осы уақыт ішінде тұтынушыға ауызша жауап беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартудың негізі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген талаптарды орындамау болып табылады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының сұрау салуын алғаннан бастап мемлекеттік қызмет көрсету сәтіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы:
уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде құжаттарды Стандарттың 11-тармағына сәйкес ұсынады;
телефон байланысы арқылы өтініш жасалған кезде деректерді ауызша ұсынады;
2) уәкілетті ұйым тіркеу орнының жауапты қызметкері ұсынылған құжаттардың толықтығына және растығына тексерісті жүзеге асырады және дәрігердің қабылдауына алдын-ала жазылу журналына жазба жүргізеді;
3) дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер) тұтынушы туралы деректерді алдын ала жазылу журналынан алады және қабылдауда тұтынушыға қызмет көрсетеді.
14. Уәкілетті ұйымда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
15. Құжаттарды қабылдау уәкілетті мекеменің тіркеу орнының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады және тіркеу журналына жазылады.
16. Қажетті құжаттардың толық тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
17. Уәкілетті ұйымда құжаттардың қабылдануы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) әрекет етеді:
1) уәкілетті ұйымның тіркеу орнының жауапты қызметкері;
2) дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер).
19. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдердің) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
20. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

8 (71341) 21961
28
Государственное коммунальное предприятие «Шалкарская центральная районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, ул. Сеитова, 33
8 (71335) 21351
29
Государственное коммунальное предприятие «Каргалинская городская больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, село Каргалинское, ул. Кургулова, 19 «Б»
8 (7132) 986450
30
Государственное коммунальное предприятие «Эмбинская районная больница» на праве хозяйственного ведения
Актюбинская область, Мугалжарский район, г. Эмба, ул. Жанесова, 4
8 (71334) 76282
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Запись на прием к врачу»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
2
Наименование СФЕ
Ответственный работник регистратуры уполномоченной организации
Врач (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка полноты и достоверности предоставленных документов
Принятие данных из журнала предварительной записи
4
Форма завершения
Запись в журнал предварительной записи
Обслуживание потребителя на приеме
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
В течении рабочего дня
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Запись на прием к врачу»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден постановлением
акимата Актюбинской области
от 17 апреля 2013 года
№ 99
Регламент оказания государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент оказания государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах».
2. Государственную услугу «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» (далее – государственная услуга) оказывают научные организации и организации образования в области здравоохранения, реализующие программы технического и профессионального, после среднего, высшего, послевузовского и дополнительного профессионального образования (далее - организации).

8 (71341) 21961
28
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Шалқар аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Сейітов көшесі,33
8 (71335) 21351
29
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қарғалы қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық ауруханасы
Ақтөбе облысы,  Қарғалы селосы, Кұрғұлов көшесі, 19 «Б»
8 (7132) 986450
30
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ембі аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Жәнесов көшесі, 4
8 (71334) 76282
«Дәрігердің қабылдауына жазылу»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдердің) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің №
1
2
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті ұйымның тіркеу орнының жауапты қызметкері
Дәрігер (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігері)
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеру
Алдын-ала жазылу журналынан деректерді қабылдау
4
Аяқтау нысаны
Алдын ала жазылу журналына жазу
Тұтынушыға қабылдауда қызмет көрсету
5
Орындау мерзімдері
10 минуттан аспайды
Жұмыс күні ішінде
«Дәрігердің қабылдауына жазылу»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 99 қаулысымен бекітілген
«Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті
жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы
құжаттар беру» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі - Регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.
2. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі, жоғарғы, жоғарғы оқу орнынан кейінгі және қосымша кәсіби білім беру бағдарламаларын іске асыратын ғылыми ұйымдар мен білім беру ұйымдары (бұдан әрі - ұйымдар) көрсетеді.

3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании пункта 4 статьи 175 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» и стандарта оказываемой государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 (далее - Стандарт).
5. Результатами оказываемой государственной услуги являются выдача:
1) по профессиональным учебным программам технического и профессионального, после среднего образования - диплома;
2) по программам дополнительного профессионального образования по окончании переподготовки – удостоверения, по окончании повышения квалификации - свидетельство.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, закончившим обучение в организации образования и прошедшим итоговую аттестацию (далее - получатель государственной услуги).
7. В процессе оказания государственной услуги участие других государственных органов не предусмотрено.
2. Требования к оказанию государственной услуги.
8. Информацию о порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить на интернет–ресурсе уполномоченного органа www.densaulyk.aktobe.gov.kz и организации согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
9. Для получения документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров физические лица должны предъявить документы, предусмотренного пунктом 11 Стандарта.
10. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
11. Основания для приостановления предоставления государственной услуги предусмотрены пунктом 15 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Прием документов и получение информации потребителем о государственной услуге осуществляется через структурные подразделения научных организаций.
13. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятые документы регистрируются сотрудником организации образования;
2) зарегистрированные документы направляются ответственному лицу структурного подразделения;
3) сотрудник - исполнитель рассматривает представленные документы, оформляет документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров, в соответствии с приказом организации образования о выдаче документа и передает на согласование курирующему заместителю руководителя организации образования.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 193-IV «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Кодексінің 175–бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру туралы» қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарттарына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері:
1) техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі кәсіби оқу бағдарламалары бойынша - диплом;
2) қосымша кәсіби білім бағдарламалары бойынша қайта даярлаудан өткеннен кейін – куәлік, біліктілікті арттырғаннан кейін – куәлік беріледі.
6. Мемлекеттік қызмет білім беру мекемесінде оқуды бітірген және қорытынды аттестациядан өткен жеке тұлғаға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында басқа мемлекеттік органдардың қатысуы қарастырылмаған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету барысы және тәртібі туралы ақпаратты осы Регламенттің № 1 қосымшаға сәйкес уәкілетті мемлекет органның www.densaulyk.aktobe.gov.kz және ұйымдардың интернет қорынан алуға болады.
9. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және кадрлардың қайта даярлаудан өткені туралы құжатты алу үшін жеке тұлғалар Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері Стандарттың 7- тармағында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсетуді уақытша тоқтату үшін негіздеме Стандарттың 15-тармағында қарастырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы әрекеттер (өзара әрекеттестік) тәртібінің сипаттамасы
12. Тұтынушының құжаттарды қабылдау мен мемлекеттік қызметі туралы мәліметтерді алуы ғылыми ұйымдардың құрылымдық бөлімшелері арқылы жүзеге асырылады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) қабылданған құжаттарды білім беру ұйымының қызметкерімен тіркеледі;
2) тіркелген құжаттар құрылымдық бөлімшенің жауапты тұлғасына жіберіледі;
3) орындаушы-қызметкер берілген құжаттарды тексеріп, білім беру ұйымының құжат беру туралы бұйрығына сәйкес кадрлардың даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты рәсімдеп, білім беру ұйымы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына келісуге жібереді.

4) после резолюции курирующего заместителя руководителя документ передается на подпись руководителю.
5) после подписания руководителем, документ передается на регистрацию для выдачи получателю государственной услуги.
6) получатель государственной услуги получает документ нарочно и расписывается в журнале учета.
14. Последовательность действий структурно-функциональных единиц при выдаче документов и их дубликатов описано в приложении 1 к настоящему Регламенту.
15. Функциональное взаимодействие структурно–функциональных единиц при выдаче документов и их дубликатов описано в приложении 2 к настоящему Регламенту.
16. Решение о выдаче дубликата документа принимается руководителем организации образования или лицом, исполняющим его обязанности.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача документов о прохождении»
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров отрасли здравоохранения
Таблица 1.Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
№ действия (хода, потока,работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудники подразделения (деканата, учебной части, учебного отдела и др.) по приему документов получателя государственной услуги
Сотрудники подразделения (офис регистратор, учебная часть, учебный отдел и др.) по подготовке проекта приказа и оформлению документов
Сотрудники соответствующих подразделений
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операций) и их
описание
Прием и регистрация удостоверения личности и обходного листа получателя государственной услуги.
Ознакомление с данными удостоверения личности и содержанием обходного листа, проверка полноты документов в личном деле получателя государственной услуги. Подготовка проекта приказа руководителя организации образования о выдаче документов о прохождении подготовки, повышения квалификации переподготовки кадров. Направление проекта приказа соответствующим структурным подразделениям, курирующему заместителю руководителя на согласование и на подпись руководителю.
Согласование приказа
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Cотрудник подразделения (офис, регистратор, учебная часть, учебного отдела и др.)по подготовке проекта приказа и оформлению документов
Проект приказа
Виза руководства
Сроки исполнения
(1 час)
(3 рабочих дня)
(3 рабочих дня)
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
4
5
6
7
Курирующий заместитель руководителя организации образования
Руководитель организации образования
Сотрудник подразделения (деканата, учебной части, учебного отдела и др.) по приему документов получателя государственной услуги.
Получатель государственной услуги.
Проверка обоснованности исполнения документов
Подписание приказа
Регистрация подписанного руководителем организации образования приказа. Оформление документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки. Регистрация его в журнале учета и выдача документа с указанием даты.
Подписание в журнале учета с указанием даты и получения документа.
Виза руководства
Подпись
Оформленный и готовый к выдаче документ
Выдача документа
(1 день)
(1 день)
(7 рабочих дней)
(1 час)
5
6
7
Таблица 2.Описание действий СФЕ при выдаче дубликатов
№ действия (хода, потока, работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудники подразделения (деканата, учебной части, учебного отдела и др.)по приему документов получателя государственной услуги.
Руководитель организации образования
Сотрудник соответствующего структурного подразделения (деканата, учебной части, учебного отдела и др.)
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операций) и их
описание
Прием и регистрация документов получателя государственной услуги. Передача документов руководителю организации образования
Ознакомление с содержанием документов и передача в соответствующее структурное подразделение
Проверка полноты документов и подготовка дубликата. Подготовка и передача дубликата на подпись руководителю организации образования или мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги.
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Выдача расписки о получении документов.
Наложение резолюции
Подготовка дубликата или мотивированного отказа в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
(1 час)
(1 час)
(не позднее одного месяца)
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
4
5
6
Руководитель организации образования
Сотрудник подразделения (деканата, учебной части, учебного отдела и др.) по приему документов получателя государственной услуги.
Получатель государственной услуги.
Проверка обоснованности исполнения документа и подписание документа
Регистрация приказа. Регистрация дубликата в журнале учета и выдача документа с указанием даты.
Подписание в журнале учета с указанием даты и получения документа.
Подпись руководства
Оформленный и готовый к выдаче документ
Выдача документа
(1 час)
(1 час)
(1 час)
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача документов о прохождении»
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров отрасли здравоохранения
Диаграмма 1. Функциональное взаимодействие СФЕ
Диаграмма 2. Функциональное взаимодействие СФЕ при выдаче дубликатов

4) жетекшілік етуші басшының орынбасарының келісімінен кейін құжат басшыға қол қоюға жіберіледі;
5) басшының қолы қойылғаннан кейін құжат мемлекеттік қызметті тұтынушыға беру үшін тіркеуге жібереді;
6) мемлекеттік қызметті тұтынушы құжатты қолма-қол алып, есепке алу журналына қол қояды.
14. Құжаттар мен олардың телнұсқаларын беру кезіндегі құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекеттерінің тізбегі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Құжаттар мен олардың телнұсқаларын беру кезінде құрылымдық-функционалдық бірліктердің қызметтік өзара әрекеттестігі осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
16. Құжат көшірмесін беру туралы шешімді білім беру ұйымының басшысы немесе оның міндетін атқарушы тұлға қабылдайды.
«Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені
туралы құжаттар беру»
мемлекеттік қызмет регламентінің
1-қосымшасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер (ҚФБ) қызметін сипаттау
1 № іс-әрекет (барысы жұмысы, легі)
1
2
3
ҚФБ атауы
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушылардың құжаттарын қабылдау бойынша бөлім қызметкерлері (деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Бұйрықтың жобасын дайындау және құжаттарды рәсімдеу бойынша бөлімше қызметкерлері (кеңсе тіркеушісі, деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Тиісті құрылымдық бөлімшелердің қызметкерлері
Жұмыстың атауы
(істің, процедураның,
операцияның)
және оларды
сипаттау
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушының жеке куәлік және кету қағазын қабылдау және тіркеу
Жеке куәлікпен және кету қағазының мазмұнымен танысу, мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушының жеке іс қағазындағы құжаттарының толықтығын тексеру, білім беру мекемесінің жетекшісінің мамандардың дайындықты, білім жетілдіруді және қайта даярлаудан өткені туралы бұйрығының жобасын дайындау. Бұйрықтың жобасын жетекшінің орынбасары қадағалайтын тиісті құрылымдық бөлімшелерге келісуге жіберу және басшыға қол қоюға беру.
Бұйрық шығаруға келісім алу
Аяқтау формасы
(деректі
мәлімет,
құжат,
Ұйымдастыру–
бөлу шешімі)
Бұйрықтың жобасын дайындау және құжаттарды рәсімдеу бойынша бөлімше қызметкерлері (кеңсе тіркеушісі, деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Бұйрықтың жобасы
Басшылардың қолы
Орындалу мерзімі
(1 сағат)
(3 жұмыс күні)
(3 жұмыс күні)
Келесі істің номері
2
3
4
кестенің жалғасы
4
5
6
7
Білім беру
ұйымының
басшысының
жетекшілік
етуші
орынбасары
Білім беру ұйымының басшысы
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушылардың құжаттарын қабылдау бойынша бөлім қызметкерлері (деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушы
Құжаттың
орындалуының
негізділігін
тексеру
Бұйрыққа қол қойдыру
Білім беру мекемесі басшысы қол қойған бұйрықты тіркеу. Дайындықты, білім жетілдіруді және қайта дайындау туралы құжаттарды рәсімдеу.
Оларды журналға тіркеу және берілген уақыты көрсетілген құжатты иесіне беру.
Журналға тіркеу және берілген уақыты көрсетілген құжатты алғанына қол қою.
Басшылардың қолы
Қолы
Рәсімделген және беруге дайын құжат
Құжатты беру
(1 күн)
(1 күн)
(7 жұмыс күні)
(1 сағат)
5
6
7
2–кесте.  Телнұсқаларын беру кезіндегі ҚФБ қызметінің сипаты
1 № жұмысы (барысы, лектің, жұмыстардың)
1
2
3
ҚФБ атауы
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушылардың құжаттарын қабылдау бойынша бөлім қызметкерлері (деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Білім беру мекемесінің басшысы
Тиісті құрылымдық бөлімнің қызметкері (деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Жұмыстың атауы
(істің,
процедураның,
операцияның)
және оларды
сипаттау
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушының жеке құжатын қабылдау және тіркеу. Құжаттарды білім беру мекемесі басшысына беру
Құжаттардың мазмұнымен танысу және тиісті құрылымдық бөлімшелерге тапсыру.
Құжаттардың толықтығын тексеру және телнұсқа дайындау. Телнұсқаны дайындау және білім беру мекемесі басшысына қол қоюға беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуды негіздеу.
Аяқтау формасы
(мәлімет, құжат,
Ұйымдастыру-бөлу
шешімі)
Құжатты алғаны туралы қолхат беру.
Бұрыштама қою.
Телнұсқаны және білім беру мекемесі басшысына қол қоюға беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту.
Орындалу мерзімі
(1 сағат)
(1 сағат)
(бір айдан кешіктірмей)
Келесі істің номері
2
3
4
кестенің жалғасы
4
5
6
Білім беру мекемесінің басшысы
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушылардың құжаттарын қабылдау бойынша бөлім қызметкерлері (деканат, оқу бөлімі, оқу бөлімшесі және т.б.)
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушы
Құжаттың орындалу
негізділігін және
қол қойылуын
тексеру
Бұйрықты тіркеу.
Телнұсқаны журналға тіркеу және берілген уақыты көрсетілген құжатты иесіне беру.
Журналға тіркеу және берілген уақыты көрсетілген құжатты алғанына қол қою.
Басшының қолы.
Рәсімделген және беруге дайын құжат.
Құжатты беру.
(1 сағат)
(1 сағат)
(1 сағат)
5
6
7
«Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені
туралы құжаттар беру»
мемлекеттік қызмет регламентінің
2-қосымшасы
Диаграмма 1. ҚФБ өзара жасалатын қызмет
Диаграмма 2. Телнұсқаны беру кезінде ҚФБ өзара жасалатын қызмет