О внесении изменения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2013 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2013 года № 3720. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 43 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с подпунктом 201) пункта 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 26 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованное 6 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" № 1-2) следующее изменение:
строку 3 таблицы пункта 4 изложить в следующей редакции:
3.
Для сжиженного, сжатого газа, керосина
0,48
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарьобластного маслихата
Д. ЕСПАЕВА С. КАЛДЫГУЛОВА

"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 179 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3720 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 43 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы Заңының 1-бабының 4-тармағының 201) тармақшасына сәйкес, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнің 495-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 1-2 жарияланған) шешімінің қосымшасына мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ кестесiнiң 3-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
3.
Сұйытылған, сығылған газ, керосин үшін
0,48
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Д. ЕСПАЕВА
Облыстық мәслихаттың хатшысы C. ҚАЛДЫҒҰЛОВА