О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 января 2013 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 февраля 2013 года № 3528. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 104 и статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3482, опубликованное 17 и 24 января 2013 года в газете «Жем-Сағыз» за № № 3, 4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 633 573» заменить цифрами «2 595 073»;
в том числе:
поступление трансфертов
цифры «380 686» заменить цифрами «342 186»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «2 633 573» заменить цифрами «2 892 813,9»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры «-15 451» заменить цифрами «-313 191,9»;
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры «15 451» заменить цифрами «313 191,9».
2) пункт 4 исключить;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 56 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда № 3528 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 104 бабының 5 тармағына және 109 бабына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 17 және 24 қаңтар 2013 жылғы «Жем-Сағыз» газетінің № № 3, 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 633 573» деген сандар «2 595 073» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
«380 686» деген сандар «342 186» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 633 573» деген сандар «2 892 813,9» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
«-15 451  деген сандар «-313 191,9» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«15 451» деген сандар «313 191,9» деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4 тармақ алынып тасталсын;