Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2013 года N 15/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 мая 2013 года N 2339. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 31/4
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 04.10.2018 № 31/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения (приложение).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
налогового управления
по городу Темиртау
А.Д. Нурпеисов

Салық салу объектісінің бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 мамырда N 2339 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 31/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 04.10.2018 № 31/4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісінің бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшері белгіленсін (қосымша).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатышысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласы бойынша салық
басқармасының басшысы
А.Ж. Нұрпейісов