Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе
Решение 26 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2013 года № 26/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2014 года № 2516. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 32/352
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2018 № 32/352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Жумабеков
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель налогового
управления по Абайскому району
А. Ефанов

Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы 26 сессиясының № 26/255 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 2516 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 32/352 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 21.06.2018 № 32/352 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері, осы шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Жумабеков
Абай аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының басшысы
А. Ефанов