Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда
Решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года N 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 августа 2013 года N 4483. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года N 301
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 16.09.2015 N 301 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "Лесной кодекс Республики Казахстан" и статьей 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель 18 сессии
Кызылординского областного
Маслихата А. ШОМАНОВ
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. ЕЛАМАНОВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Налоговый департамент по Кызылординской области
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ А. ТИЛЕГЕНОВ
"10" июля 2013 года
Руководитель ГУ Республиканское государственное
учреждение "Кызылординская областная
территориальная инспекция лесного
и охотничьего хозяйства" Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
__________________ Ш. ТУРЕБАЕВ
"10" июля 2013 года
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 10 июля 2013 года N 122
Ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда
N
Наименование
Единица измерения
Ставка платы (тенге), МРП

Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 122 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 тамызда N 4483 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі N 301 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 16.09.2015 N 301 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Орман кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Кодексінің 14-бабына және"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 506-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
18-сессиясының төрағасы А. Шоманов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша
салық департаменті" мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ А. Тілегенов
2013 жылғы "10" шілде
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетінің
Қызылорда облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекциясы"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Ш. Төребаев
2013 жылғы "10" шілде
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "10" шілдедегі
N 122 шешіміне қосымша
Мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары
N
Атауы
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы (теңге)