Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, а также границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жанакорган
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2013 года N 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 января 2014 года за N 4572
В соответствии со статьей 8пункта 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Жанакорган, Жанакорганского района, Кызылординской области согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 100 "Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-7-68, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 28 января 2009 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХIV сессии Жанакорганского
районного маслихата                  Н.КОЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата                  А.НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению Жанакорганского районного маслихата
от 29 ноября 2013 года N 170
Проект (схема) зонирования земель поселка Жанакорган Жанакорганского района, кызылординской области
Приложение 2
к решению Жанакорганского районного маслихата
от 29 ноября 2013 года N 170
Границы оценочных зон поселка Жанакорган, Жанакорганского района, Кызылординской области
N
Номер зоны
Границы зонирования
Площадь зоны, га
1
I
Граница зоны, с севера вдоль железной дороги "Алматы-Москва" до южной части перехода через железную дорогу, с юга вдоль улицы Аманкелды, от пересечения с улицей Алтынсарина и вдоль улицы, с запада проходит по дамбе реки Сырдарьия и примыкает к водозабору на железной дороге.

Жаңақорған кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелер үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 170 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда N 4572 тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексi" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексiнің 8-бабына, 11-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 12 -қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы  N 100 "Жаңақорған кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және базалық ставкасын түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-7-68 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2009 жылдың 28 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХІV сессиясының
төрағасы                         Н.КӨЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы                 А.НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы N 170 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда облысы, Жаңақоған ауданы, Жаңақорған кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы N 170 шешіміне
2-қосымша
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кентінің жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары
N
Аймақ нөмірі
Аймақтардың шекаралары
Аймақ көлемі, га
1
I
Аймақтың шекарасы, солтүстігі "Алматы-Мәскеу" темір жолымен оңтүстік теміржол өткелге дейін, оңтүстігі Аманкелді көшесінің бойымен, Алтынсарин көшесінің қиылысымен, әрі қарай көшенің бойымен, батысы Сырдария өзенінің бөгетін бойлап темір жолдың бойындағы су торабымен түйіседі.

590,1
2
II
Граница зоны, с севера железнодорожный тупик "Жанакорган-Шалкия" до пересечения с автодорогой "Жанакорган-Шалкия",с востока от автодороги до автозаправочной станции "Sinooil", с юга-востока вдоль автодороги "Жаңақорған - ТОО "СКЗ-U" до пересечения с автодорогой на санаторий, вдоль границы поселка до улицы Кожанова, от железно-дорожного переезда по железной дороге "Алматы-Москва", с северо-запада проходит вдоль железной дороги и примыкает к железнодорожному тупику "Жанакорган-Шалкия".
1210,1
3
III
Граница зоны, с севера улица Алтынсарина до пересечения с улицей Аманкелды, с востока вдоль улицы Аманкелды до железнодорожного переезда, оттуда по улице Кожанова до санатория, с юга проходит по границе поселка и примыкает к улице Алтынсарина.
401,8
4
IV
Первый участок:с северо-востока вдоль автодороги "Жанакорган-Жайылма" до пересечения с железнодорожным тупиком "Жанакорган-Шалкия", с северо-востока вдоль железнодорожного тупика до пересечения с железной дорогой "Алматы-Москва", с юга–западапроходит по железной дороге вдоль границы поселка и примыкает к автодороге "Жанакорган-Шалкия".
317,5
Второй участок: с юга от автозаправочной станции "Sinooil" вдоль автодороги "Жанакорган-Шалкия" до границы поселка, с северо-востока по границе поселка до пересечения с автодорогой "Жаңақорған - ТОО "СКЗ-U", далее проходит по автодороге и примыкает к автозаправочной станции "Sinooil".
309,5
Приложение 3
к решению Жанакорганского районного маслихата
от 29 ноября 2013 года N 170
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
N
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
I
2,0
2
II
1,6
3
III
1,2
4
IV
0,8

590,1
2
II
Аймақтың шекарасы, солтүстігі "Жаңақорған-Шалқия" теміржол тұйығы, "Жаңақорған-Шалқия" автожолының қиылысымен, шығысынан автожолды бойлап "Sinooil" жанар-жағар май құю бекетімен, оңтүстік шығысы "Жаңақорған- "СКЗ-U" ЖШС" автожолын бойлап шипажайға баратын автожолдың қиылысымен, кенттің шекарасын бойлап Қожанов көшесімен, темір жол өткелімен, әрі қарай "Алматы -Мәскеу" темір жолын бойымен, солтүстік батысы "Жаңақорған-Шалқия" теміржол тұйығы қиылысымен түйіседі.
1210,1
3
III
Аймақтық шекарасы, солтүстігі Алтынсарин көшесі, Аманкелді көшесінің қиылысымен, шығысынан темір жол өткелімен, Қожанов көшесімен бойлап шипажайға дейін, оңтүстігі кенттің шекарасын бойлап Алтынсарин көшесінің қиылысымен түйіседі.
401,8
4
IV
Бірінші учаскесі: аймақтық шекарасы, солтүстік шығысы "Жаңақорған-Жайылма" автожолының бойы және "Жаңақорған-Шалқия" темір жолының қиылысымен, солтүстік-шығысы "Жаңақорған-Шалқия" теміржол тұйығын бойлап "Алматы-Мәскеу" темір жолының қиылысымен, оңтүстік батысы "Алматы-Мәскеу" темір жолын бойын және кенттің шекарасын бойлап "Жаңақорған-Жайылма" автожолымен түйіседі.
317,5
Екінші учаскесі: оңтүстігі "Sinooil" жанар-жағар май құю бекетінен кенттің шекарасына дейін, солтүстік шығысы "Жаңақорған-Шалқия" автожолын бойлап кенттің шекарасымен, "Жаңақорған-"СКЗ-U" ЖШС" автожолын бойлап "Sinooil" жанар-жағар май құю бекетімен түй-седі.
309,5
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы N 170 шешіміне
3-қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
N
Аймақ нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1
I
2,0
2
II
1,6
3
III
1,2
4
IV
0,8