Об определений мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 141-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 июля 2013 года № 2263. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27 мая 2019 года № 98-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27.05.2019 № 98-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституцияонного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции - Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 03.09.2014 № 280-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Согласно приложению настоящего постановления совместно с районной избирательной комиссии определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мунайлинского района.
2. Акимы сел и сельских округов оснащать места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Государственное учреждение "Аппарат акима Мунайлинского района" (Билялов Б.) обеспечить публикацию настоящего постановления на официальном сайте районного акимата после его государственной регистрации в департаменте Юстиции Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мунайлинской
районной избирательной комиссии
Е.Овезов
02 июля 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 02 июля 2013 года № 141-қ
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мунайлинского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 03.09.2014 № 280-қ(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования)
Наименование сел и сельских округов
Места для для размещения агитационных печатных материалов
Село Мангистау

Мұнайлы ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 141-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 шілдеде № 2263 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 27.05.2019 № 98-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 03.09.2014 № 280-қ(жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Мұнайлы ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Село және селолық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Біләлов) Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы қаулыны аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Овезов
02 шілде 2013 жыл
2013 жылғы 02 шілдедегі № 141-қ
Мұнайлы ауданы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 03.09.2014 № 280-қ(жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ауыл және ауылдық округтің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Маңғыстау ауылы

1) Информационный стенд на территории железнодорожного вокзала "Мангистау"
2) Информационный стенд на территории здания общественных организации
Сельский округ Кызылтобе
Информационный стенд на территории отделения сельского округа Кызылтобе Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
Село Баянды
Информационный стенд на территории средней школы №3
Сельский округ Баскудык
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Баскудык
Сельский округ Атамекен
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Атамекен
Сельский округ Даулет
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Даулет
Сельский округ Батыр
Информационный стенд на территории фельдшерско-акушерского пункта в сельском округе Батыр

1) "Маңғыстау" темір жол вокзалы аумағында ақпараттық стенд
2) Қоғамдық ұйымдар ғимараты аумағындағы ақпараттық стенд
Қызылтөбе ауылдық округі
"Қазпошта" акционерлік қоғамы Маңғыстау облыстық филиалы Қызылтөбе ауылдық округіндегі бөлімшесінің аумағындағы ақпараттық стенд
Баянды ауылы
№3 орта мектептің аумағындағы ақпараттық стенд
Басқұдық ауылдық округі
Басқұдық ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Атамекен ауылдық округі
Атамекен ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Дәулет ауылдық округі
Дәулет ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Батыр ауылдық округі
Батыр ауылдық округіндегі фельдшерлік акушерлік пунктінің аумағындағы ақпараттық стенд