Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2013 год
Постановление акимата Костанайской области от 15 апреля 2013 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2013 года № 4112. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Костанайской области от 28 ноября 2013 года № 08-10/4884)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Костанайской области от 28.11.2013 № 08-10/4884).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2013 год, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_________ А. Мамытбеков
Начальник ГУ
"Управление сельского
хозяйства акимата
Костанайской области"
_______ К. Габдулин
Приложение к
постановлению акимата
от 15 апреля 2013 года
№ 153
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2013 год
Перечень
приоритетных
сельскохозяйственных
культур
Нормы субсидий на удешевление
стоимости горюче-смазочных
материалов и других
товарно-материальных ценностей,
необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных
работ на 1 гектар, тенге
1
Яровая пшеница
Озимая пшеница
Озимая рожь
350 (по базовой норме)
800 (по повышенной норме)
2
Овес
Ячмень
Просо
Гречиха
400 (по базовой норме)
800 (по повышенной норме)
3
Зернобобовые
культуры
400 (по базовой норме)
4
Масличные культуры
3800 (по базовой норме)
5
Картофель
30000 (по базовой норме)
50000 (по повышенной норме)
6
Овощи
35000 (по базовой норме)
60000 (по повышенной норме)
1500000 (в условиях защищенного
грунта на всех типах теплиц,
2 культурооборота)
7
Бахчевые культуры
30000 (по базовой норме)
8
Кормовые культуры,
в том числе
многолетние бобовые
травы первого,
второго и третьего
годов жизни
1000 (по базовой норме)
9
Многолетние травы,
посеянные для
залужения сенокосных
угодий
1000 (по базовой норме)
10
Кукуруза и
подсолнечник на
силос
1000 (по базовой норме)

2013 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 153 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 сәуірде № 4112 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 08-10/4884 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы әкімдігінің 28.11.2013 № 08-10/4884 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығының министрі
_________ А. Мамытбеков
Қостанай облысы
әкімдігінің ауыл
шаруашылығы
басқармасы
ММ бастығы
_____ Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2013 жылғы 15 сәуірдегі
№ 153 қаулысына
қосымша
2013 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормалары
Басым ауыл
шаруашылығы
дақылдарының тізбесі
1 гектарға арналған көктемгі
егіс және егін жинау жұмыстарын
жүргізуге қажетті жанар-жағар
май материалдары мен басқа да
тауарлық-материалдық
құндылықтардың құнын
арзандатуға арналған
субсидиялардың нормалары, теңге
1
Жазғы бидай
Күздік бидай
Күздік қара бидай
350 (базалық норма бойынша)
800 (көтеріңкі норма бойынша)
2
Сұлы
Арпа
Тары
Қарақұмық
400 (базалық норма бойынша)
800 (көтеріңкі норма бойынша)
3
Бұршақтұқымдас
дақылдар
400 (базалық норма бойынша)
4
Майлы дақылдар
3800 (базалық норма бойынша)
5
Картоп
30000 (базалық норма бойынша)
50000 (көтеріңкі норма бойынша)
6
Көкөнiстер
35000 (базалық норма бойынша)
60000 (көтеріңкі норма бойынша)
1500000 (барлық түрдегі
жылыжайларда топырақтың
қорғалған жағдайларында,
2 дақыл айналымы)
7
Бақша дақылдары
30000 (базалық норма бойынша)
8
Жемшөптік дақылдар,
оның ішінде бірінші,
екінші және үшінші
өсу жылдарындағы
бұршақ тұқымдас
көпжылдық шөптер
1000 (базалық норма бойынша)
9
Шабындық жерлерді
шалғындандыру үшін
егілген көпжылдық
шөптер
1000 (базалық норма бойынша)
10
Сүрлемдік жүгері мен
күнбағыс
1000 (базалық норма бойынша)