Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка района Беимбета Майлина
Постановление акимата Костанайской области от 1 апреля 2013 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2013 года № 4122. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту внесены изменения на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяется в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 10.04.2017 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка района Беимбета Майлина согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
________ Б. Кенжебаев
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию
использования и охране
водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
________ Г. Оспанбекова
Исполняющий обязанности
начальника ГУ
"Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
акимата
Костанайской области"
_______ С. Калиев
Приложение
к постановлению акимата

Бейімбет Майлин ауданының Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғыма учаскесінде жер асты шаруашылық-ауыз суын тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 мамырда № 4122 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.04.2017 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғыма учаскесінде жер асты шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Су
ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің бастығы
________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және
табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы"
ММ бастығының
міндетін атқарушы
______ С. Қалиев
Әкімдіктің

от 1 апреля 2013 года
№ 120
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка района Беимбета Майлина
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина № 1
Радиус- 50 метров вокруг скважины
0,785 гектара
Радиус – 160 метров вокруг скважины
8,03 гектара
Радиус – 1212 метров вокруг скважины
461,2 гектара
Примечание: исключено постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2013 жылғы 1 сәуірдегі
№ 120 қаулысына
қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғыманың учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшелері
I - белдеу
II - белдеу
III - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1 ұңғыма
Радиусі- әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,785 гектар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 160 метр
8,03 гектар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 1 212 метр
461,2 гектар
Ескерту: алынып тасталды – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).