О внесении изменений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 9 декабря 2013 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2013 года № 4336. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3930, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 105650797,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5188088,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 930735,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9055,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 99522919,2 тысячи тенге;
2) затраты – 105793460,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1866663,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2401581,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 534917,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 211256,8 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 212015,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2220583,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2220583,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Жалгасов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_________________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 220 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 4336 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105650797,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5188088,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 930735,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9055,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 99522919,2 мың теңге;
2) шығындар – 105793460,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1866663,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2401581,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 534917,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 211256,8 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 212015,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2220583,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2220583,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жалғасов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

644139,0
006
Услуги по охране материнства и детства
260591,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
109267,0
3
Специализированная медицинская помощь
14651734,0
253
Управление здравоохранения области
14651734,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3833592,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
317750,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
385853,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
182495,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
201541,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
325009,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
787690,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
44632,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1936145,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6637027,0
4
Поликлиники
4111923,0
253
Управление здравоохранения области
4111923,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
3402115,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
443765,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
266043,0
5
Другие виды медицинской помощи
684580,0
253
Управление здравоохранения области
684580,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
630588,0
029
Областные базы спецмедснабжения
53992,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1834920,0

644139,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
260591,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
109267,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14651734,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14651734,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3833592,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
317750,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
385853,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
182495,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
201541,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
325009,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
787690,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
44632,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1936145,0
048
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6637027,0
0
4
Емханалар
4111923,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4111923,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
3402115,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
443765,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
266043,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
684580,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
684580,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
630588,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
53992,0
0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1834920,0

25357,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
9644,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
32416,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
211060,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11593677,8
1
Жилищное хозяйство
2934124,1
253
Управление здравоохранения области
39164,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
39164,0
261
Управление образования области
72599,8
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
72599,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
25499,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25499,0
271
Управление строительства области
2796861,3
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1170000,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1618009,0
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8852,3
2
Коммунальное хозяйство
8659553,7
271
Управление строительства области
4429991,1
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
454218,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3975773,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4229562,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
63747,0
004
Газификация населенных пунктов
335737,2
005
Капитальные расходы государственного органа
2100,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

25357,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9644,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32416,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
211060,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
25000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11593677,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2934124,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39164,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
39164,0
261
Облыстың білім басқармасы
72599,8
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72599,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
25499,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25499,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2796861,3
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1170000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1618009,0
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8852,3
0
2
Коммуналдық шаруашылық
8659553,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4429991,1
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
454218,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3975773,1
279
0
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4229562,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63747,0
004
Елдi мекендердi газдандыру
335737,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2100,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

52356,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
758,2
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
758,2
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
758,2
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
758,2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2220583,1
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2220583,1

52356,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
758,2
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
758,2
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
758,2
05
Мүлiктiк кешен түрiндегi коммуналдық мемлекеттiк мекемелер мен мемлекеттiк кәсiпорындарды және коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргiзуiндегi өзге мемлекеттiк мүлiктi сатудан түсетiн түсiмдер
758,2
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2220583,1
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2220583,1