О внесении изменения в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 23 мая 2013 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2013 года № 4173. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13.02.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-113, опубликованное 28 августа 2009 года в газете "Торгай") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
VІ сессии Аркалыкского
городского маслихата
К. Джанабаева
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Аркалыку налогового
Департамента по Костанайской
области налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ Б. Алмагамбетов
Приложение
к решению маслихата
от 23 мая 2013 года № 105
Приложение
к решению маслихата
от 21 июля 2009 года № 178
Единые ставки фиксированного налога
на единицу объекта налогообложения в
месяц для всех налогоплательщиков,
осуществляющих деятельность на
административной территории
города Аркалыка
Наименования объекта
налогообложения
Размеры единых ставок
фиксированного налога
(в месячных расчетных
показателях)
1
Бильярдный стол
3
2
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
3
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с одним
игроком
1
4
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного игрока
2
5
Игровая дорожка
5
6
Карт
6

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы № 105 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 шілдеде № 4173 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 13.02.2018 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-113 тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық
мәслихатының кезекті
VІ сессиясының төрайымы
К. Джанабаева
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Шалдыбаев
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнің басшысы
_______________ Б. Алмағамбетов
Мәслихаттың
2013 жылғы 23 мамырдағы
№ 105 шешiмiне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 шілдедегі
№ 178 шешiмiне қосымша
Арқалық қаласының әкімшілік аумағында
қызметін жүзеге асыратын барлық салық
төлеушілер үшін айына салық салу
объектісінің бірлігіне бірыңғай
тіркелген салық ставкалары
Салық салу
объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген
салық ставкаларының
мөлшері (айлық
есептік көрсеткіш)
1
Бильярд үстелі
3
2
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын
дербес компьютер
1
3
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
4
Бiреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткiзуге
арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
5
Ойын жолы
5
6
Карт
6