О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4027
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 64 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3961, опубликовано 29 января 2013 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 606 225,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 131 426,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3521,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 18953,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 452 325,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1617 025,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14404,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15579,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1175,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25204,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25204,2 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 908,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяча тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии
Жангельдинского районного
маслихата, секретарь маслихата             С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_____________ Д. Бидашев
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 72
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 64
Районный бюджет Жангельдинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 72 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 тіркелген, 2013 жылғы 29 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 606 225,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 131 426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3521,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 18953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 452 325,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 617 025,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14404,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 15579,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1175,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25204,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25204,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 908,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                 С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Д. Бидашев
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 64 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР