О внесении изменения в решение маслихата от 12 апреля 2012 года № 26 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 марта 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2013 года № 4078. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 ноября 2013 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 29.11.2013 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьей 47 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 12 апреля 2012 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-175, опубликовано 19 апреля 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 15-ой
очередной сессии                           А. Рогозин
Секретарь
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Узункольского района"
___________ Г. Аскарова

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 26 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 сәуірде № 4078 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 29.11.2013 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 47-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-175 тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірде "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақтың 3)-тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
15-ші кезекті
сессиясының төрағасы                       А. Рогозин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Г. Асқарова