Об утверждении регламента государственной услуги
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 26 февраля 2013 года N 34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 марта 2013 года N 3476. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июля 2013 года N 236/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.07.2013 N 236/7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Губареву Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарского района
Павлодарской области
от 26 февраля 2013 года N 34/2
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и
третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй категории,
методист высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Павлодарского района" (далее – уполномоченный орган) через филиал Павлодарского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).

Мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы N 34/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда N 3476 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі N 236/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.07.2013 N 236/7 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру iстерi агенттiгi, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" N 981 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.В. Губаревқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар облысы
Павлодар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 26 ақпандағы
N 34/2 қаулысымен
бекітілді
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және
үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Павлодар ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Павлодар ауданы филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық ) көрсетеді.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается тренерам, методистам, инструкторам, спорт сменам и судьям по спорту (далее - получатели).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 (далее – стандарт).
6. График работы:
уполномоченного органа с 9.00 часов до 18.30 часов за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, по адресу: город Павлодар, ул. Толстого, 22;
центра с 9.00 часов до 19.00 часов, без обеденного перерыва, за исключением праздничных дней, выходной день воскресенье, по адресу: город Павлодар, улица Толстого, 10.
Прием осуществляется в порядке электронной очереди без ускоренного обслуживания.
7. Результатом государственной услуги являются выдача выписки из приказа о присвоении спортивного разряда или категории сроком на 5 лет на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя не превышают 30 календарных дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом уполномоченный орган предоставляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 (двадцати) минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется работниками центра.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в центр перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жаттықтырушыларға, әдiскерлерге, нұсқаушыларға, спортшыларға және спорт төрешiлерiне (бұдан әрi - алушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 981 қаулысымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – стандарт).
6. Жұмыс кестесi:
уәкілетті органда демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi асқа үзiлiс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 22 мекенжайы бойынша;
орталықта мереке күндерiн қоспағанда, түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10 мекенжайы бойынша.
Қабылдау "электрондық" кезек тәртiбiнде, жеделдетiлген қызмет көрсетусiз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттiк қызмет нәтижесi қағаз жеткiзгiште 5 жыл мерзiмге спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзiндi не мемлекеттiк көрсетуден бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi алушы жүгiнген сәттен бастап күнтiзбелiк 30 күннен аспайды (құжаттарды қабылдау күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi, бұл ретте уәкілетті орган мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi аяқталғанға бiр күн қалғанда ұсынады);
2) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартудың негіздемелері стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау орталықтың қызметкерлерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы орталыққа стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсынады.

12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) работник центра;
2) специалист уполномоченного органа;
3) комиссия уполномоченного органа;
4) начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа и работники центра несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Работник центра
Комиссия уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Работник центра
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов
Рассмотрение представленных получателем документов
Издает приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Готовит проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание проекта выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выдача получателю выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Решение о присвоении спортивных разрядов и категорий или отказе в рассмотрении представленных документов на присвоение спортивных разрядов и категорий
Приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий
Проект выписки из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Выписка из приказа о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
5
Сроки исполнения
1 день
23 календарных дня
3 календарных дня
1 календарный день
1 календарный день
1 календарный день
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Схема процесса предоставления государственной услуги

12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттар тапсырылған кезде алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледі.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) орталық қызметкері;
2) уәкілетті органның маманы;
3) уәкілетті органның комиссиясы;
4) уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктің әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) реттілігі мен өзара іс-әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада келтірілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдары және орталық қызметкерлері мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапты болады.
"Екінші және үшінші разрядтар,
бірінші, екінші және үшінші, жасөспірімдік
разрядтар, біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы,
біліктілігі жоғары деңгейдегі
екінші санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі
екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі
спорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктердің (бұдан әрі – бірліктер)
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Үдерістің (барыстың, жұмыс легінің) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (барыстың, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктердің атауы
Орталық қызметкері
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Орталық қызметкері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Алушымен ұсынылған құжаттарды қарау
Спорттық разрядтары мен санаттар беру туралы бұйрық шығарады
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзіндінің не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Алушыға спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзіндіні не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы не спорттық разрядтар мен санаттар беруге ұсынылған құжаттарды қараудан бас тарту туралы шешім
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрық
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтан үзінді не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
1 күн
күнтізбелік 23 күн
күнтізбелік 3 күн
күнтізбелік 1 күн
күнтізбелік 1 күн
күнтізбелік 1 күн
6
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
"Екінші және үшінші разрядтар,
бірінші, екінші және үшінші, жасөспірімдік
разрядтар, біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы,
біліктілігі жоғары деңгейдегі
екінші санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі
екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі
спорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсыну үдерісінің схемасы