О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны
Постановление акимата города Алматы от 6 марта 2013 года N 1/150. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 марта 2013 года за N 972. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 26 мая 2014 года № 2/400
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 26.05.2014 № 2/400.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 15 января 2001 года № 41 «О дальнейшем улучшении оказания медицинской помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним» и решением XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 «О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Стоматологическое лечение и зубопротезирование инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, обеспечить за счет средств местного бюджета, выделенного Управлению здравоохранения города Алматы в 2013 году.
2. Управлению здравоохранения города Алматы обеспечить:
1) оказание стоматологического лечения и зубопротезирования инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
2) контроль за выполнением объема и качества стоматологического лечения и зубопротезирования указанной категории лиц.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы «О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны» от 2 февраля 2012 года № 1/94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 922, опубликованное 15 марта 2012 года в газете «Вечерний Алматы» и 13 марта 2012 года в газете «Алматы ақшамы»).

Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне, сондай-ақ жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестiрiлген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудiң кейбiр мәселелерi туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 наурыздағы N 1/150 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда N 972 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы N 2/400 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 26.05.2014 N 2/400 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегi «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және оларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы»,  2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық iстерi жөнiндегi агенттiгi Төрағасының 2001 жылғы 15 қаңтардағы № 41 «Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектерiне және оларға теңестiрiлген адамдарға медициналық жәрдем көрсетудi одан әрi жақсарту туралы» бұйрығына және V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 74 «Алматы қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешiмiн орындау үшiн Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне, сонымен қатар жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестiрiлген тұлғаларды стоматологиялық емдеу мен тiс протездерiн салу Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасына 2013 жылы жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаражат есебiнен қамтамасыз етiлсiн.
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне, сонымен қатар жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестiрiлген тұлғаларға стоматологиялық емдеу мен тiс протездерiн салу қызметтерiн көрсетуді;
2) аталған топтағы тұлғаларға көрсетiлетiн стоматологиялық емдеу мен тiс протездерiн салу көлемiнiң орындалуы мен сапасын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Алматы қаласы әкiмдiгiнiң «Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерiне, сонымен қатар жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестiрiлген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудiң кейбiр мәселерi туралы» 2012 жылғы 2 ақпандағы № 1/94 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 922 болып тiркелген, 2012 жылғы 15 наурызда «Вечерний Алматы» газетінде және 2012 жылғы 13 наурызда «Алматы ақшамы» газетiнде жарияланған) қаулысының күшi жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                 А. Есимов
Вносит:
И.о. начальника Управления здравоохранения города Алматы
Ж. Касымжанова
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы
С. Сейдуманов
Заведующая юридическим отделом аппарата акима города Алматы
А. Касымова

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі                  А.Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы Денсаулық
сақтау басқармасының
міндетін атқарушы                       Ж. Қасымжанова
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                     С. Сейдуманов
Алматы қаласы әкімі
аппараты заң бөлімінің
меңгерушісі                             А. Қасымова