Об установлении перечня приоритетных культур и норм субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2013 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2013 года N 2234. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных культур на 2013 год согласно приложению 1;
нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, на 2013 год согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Ескендиров
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 29 марта 2013 года № 109
Перечень приоритетных культур на 2013 год
Наименование приоритетных культур
Зерновые:
Яровая пшеница
Озимая пшеница
Озимая рожь
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Зернобобовые
Масличные
Картофель
Овощные и бахчевые открытого грунта
Овощи защищенного грунта
Кормовые:
многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
прочие многолетние травы первого года сева
кукуруза и подсолнечник на силос
однолетние травы
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 29 марта 2013 года № 109
Нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2013 год
№ п/п
Наименование приоритетных культур
Нормы
субсидий
на 1 гектар, тенге
1
Зерновые и зернобобовые (базовая норма субсидий)

2013 жылға арналған басым дақылдарының тізбесін және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 желтоқсандағы N 109 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2234 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1-ші қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған басым дақылдарының тізбесі;
2-ші қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар нормалары.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Ескендіров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
29 наурыз № 109 қаулысына
1-қосымша
2013 жылға арналған басым дақылдарының тізбесі
Басым дақылдарының атауы
Дәнді дақылдар:
Жаздық бидай
Күздік бидай
Күздік қарабидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Дәнді бұршақты дақылдар
Майлы дақылдар
Картоп
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша өнімдері
Жабық топырақтағы көкөністер
Жемшөптік дақылдар:
бірінші, екінші және үшінші жылғы көпжылдық бұршақ шөптер
бірінші жылғы егілген басқа да көпжылдық шөптер
жүгері және сүрлемдік күнбағыс
біржылдық шөптер
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
29 наурыз № 109 қаулысына
2-қосымша
2013 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын
жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да
тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын
арзандатуға субсидиялар нормалары
№ р/н
Басым дақылдарының атауы
1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге
1
Дәнді дақылдар және дәнді бұршақты дақылдар (субсидиялардың базалық нормасы)