Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2013 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года N 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 февраля 2013 года N 2192. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 180 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 180 рабочих мест.
5. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы».
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
7. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием производятся работодателями в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области:

2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы N 18 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда N 2192 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2013 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 180 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 180 жұмыс орны.
5. Ақылы қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында
жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
7. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
8. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:

1) «Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области» от 7 декабря 2010 года № 287 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-7-139 от 5 января 2011 года, опубликовано 14 января 2011 года в районных газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» № 2);
2) «О внесении дополнений в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года № 287 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области» от 10 августа 2011 года № 196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-7-157 от 9 сентября 2011 года, опубликовано 30 сентября 2011 года в районных газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» № 43);
3) «О внесении изменений в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года № 287 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области» от 4 января 2012 года № 01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-7-169 от 27 января 2012 года, опубликовано 10 февраля 2012 года в районных газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь № 7).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области Багенова Е.К.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Директор
государственного учреждения
«Жамбылский районный архив»
5 февраля 2013 года
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
Жамбылского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
5 февраля 2013 года
Начальник
государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области»
6 февраля 2013 года
С. Ашимов
Багенова Г.И.
Рязанцева Н.А.
Базылов Р.А.
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 06 февраля 2013 года № 18
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
п/
п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Коли-
чество
рабо-
чих
мест
Продолжи-
тельность
общест-
венных
работ
(месяцев)
Источник
финанси-
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Архангельского сельского округа».

1) «2010 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 07 желтоқсандағы № 287 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылғы 05 қаңтардағы № 13-7-139 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 2 «Ауыл арайы» және «Сельская новь» газеттерінде жарияланған);
2) «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылдың 7 желтоқсанындағы № 287 аудан әкімдік қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 10 тамызындағы № 196 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылғы 09 қыркүйекте № 13-7-157 тіркелген, 2011 жылғы 30 қыркүйекте № 43 «Ауыл арайы» және «Сельская новь» газеттерінде жарияланған);
3) «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылдың 7 желтоқсанындағы № 287 аудан әкімдік қаулысына өзгертулер енгізу туралы» 2012 жылдың 04 қаңтарындағы № 01 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылғы 27 қантарында № 13-7-169 тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпанда № 7 «Ауыл арайы» және «Сельская новь» газеттерінде жарияланған).
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің орынбасары Е.К.Багеновқа жүктелсін.
10. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің директоры
2013 жылдың 5 ақпаны
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстiк Қазақстан облысының
Әдiлет департаменті
Жамбыл ауданының
Әдiлет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2013 жылдың 5 ақпаны
«Солтүстік Қазақстан облысының
Сот актілерін орындау департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2013 жылдың 6 ақпаны
С. Әшімов
Ғ.И. Багенова
Н.А. Рязанцева
Р.А. Базылов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 06 ақпандағы № 18
қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерлерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс
орындар
саны
Қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
ұзақты-
ғы (ай)
Қаржы-
ландыру
көзі
1.
«Архангелка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 5 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 100 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 200 метров, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
450 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 282 дворов.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 18 дел Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 120 дел
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ - 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 100 квадратных метров, наклейка обоев 100 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Баянаульского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 6 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 100 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 250 метров, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
400 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления зданий аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 20 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 199 дворов.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 250 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 8 дел. Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 160 дел
1
6
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Благовещенского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 40 километров, посадка деревьев 40 штук, разбивка цветников 300 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 500 метров, спиливание сухих деревьев и веток 60 штук.
18
6
Районный бюджет

1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
5 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 100 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 200 метр шіліктерді суару және кесу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
450 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
282 ауланы аралау.
1
6
Аудандық бюджет
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 18 іс. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру - 120 іс. Алушылар саны.
1
6
Аудандық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
100 шаршы метр әктеу, 100 шаршы метр обой жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
2.
«Баянауыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыру және көркейтуде көмек көрсету.
6 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 100 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 250 метр шіліктерді суару және кесу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
400 шаршы метрлік кіре беріс жолдарын жөндеу.
1
6
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
199 ауланы аралау.
1
6
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруда көмек көрсету.
2000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
250 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
6. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 8 іс. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру - 160 іс.
1
6
Аудандық бюджет
3.
«Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
40 шақырым көшелерді жинау, 40 дана ағаш отырғызу, 300 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 500 метр шіліктерді суару және кесу, 60 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
18
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
800 квадратных метров.
4
6
Районный бюджет
3. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 2000 штук размером 20x30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 8 штук.
3
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 135 дел. Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 600 дел.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Обход 1081 дворов.
4
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 300 квадратных метров, наклейка обоев 400 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук.
2
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в отлове бродячих собак.
25 штук.
1
6
Районный бюджет
9. Оказание помощи по приему и обустройству оралманов.
Прием семей оралманов, согласно квоты, установленной акиматом Жамбылского района.
1
6
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 4 километров, посадка деревьев 15 штук, разбивка цветников 110 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 150 метров, спиливание сухих деревьев и веток 25 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
430 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 12 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 275 дворов.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 6 штук.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 28 дел. Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 280 дел
1
6
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Железенского сельского округа».

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
800 шаршы метр.
4
6
Аудандық бюджет
3. Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу - 2000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 8 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын және оларды қармен тығыздау.
3
1
Аудандық бюджет
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 135 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру - 600 іс.
1
6
Аудандық бюджет
5. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
1081 ауланы аралау.
4
6
Аудандық бюджет
6. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
7. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
300 шаршы метр әктеу, 400 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
6
Аудандық бюджет
8. Қаңғырған иттерді аулауда көмек көрсету.
25 дана
1
6
Аудандық бюджет
9. Оралмандарды қабылдау және жайластыру жөнінде көмек көрсету.
Жамбыл ауданы әкімдігінің бекітілген квотасына сәйкес оралмандарды қабылдау.
1
6
Аудандық бюджет
4.
«Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
4 шақырым көшелерді жинау, 15 дана ағаш отырғызу, 110 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 150 метр шіліктерді суару және кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
430 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
275 ауланы аралау.
1
6
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
3000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
200 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 6 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
6. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 28 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру - 280 іс.
1
6
Аудандық бюджет
5.
«Железный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
350 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 10 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 269 дворов.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 4000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 150 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
6
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан».
Оказание помощи по регистрации недвижимого имущества.
Формирование 3000 дел
6
6
Районный бюджет
18
Государственное учреждение «Жамбылский районный архив».
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
100-150 единиц корреспонденции.
1
6
Районный бюджет
19
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района».
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям. имеющим детей до 18 лет.
Формирование 3200 дел.
1
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в работе с информационной системой центрального банка данных инвалидов.
550 человек.
1
6
Районный бюджет
20
Филиал Государственное учреждение «Жамбылский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области».
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
500 единиц корреспонденции.
2
6
Районный бюджет

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
350 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
269 ауланы аралау.
1
6
Аудандық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
4000 шаршы метрлі зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округі әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
150 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
17
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы» мемлекеттік мекемесі.
Жылжымалы мүліктерді тіркеуде көмек көрсету.
3000 істі қалыптастыру.
6
6
Аудандық бюджет
18
«Жамбыл аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі.
Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
1
6
Аудандық бюджет
19
«Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
6200 істі қалыптастыру
1
6
Аудандық бюджет
2. Мүгедектердің орталықтандырылған ақпараттық жүйе банкі қоры жұмысына көмек көрсету.
550 адам.
1
6
Аудандық бюджет
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аумақтық бөлімі сот актілерін орындау бойынша» мемлекеттік мекемесі филиалы
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмысында, өндірісте тігуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
500 бірлік хат-хабарлар.
2
6
Аудандық бюджет