О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2012 года N 6/1 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Мамлютском районе"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2013 года N 16/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2013 года N 2339. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 49/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 49/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Мамлютском районе" от 25 сентября 2012 года № 6/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1908, опубликовано 9 ноября 2012 года в газете "Знамя труда", 23 ноября 2012 года в газете "Солтүстік Жұлдызы"), следующие изменения:
в Правилах утвержденных указанным решением:
часть четвертую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномоченным органом по назначению и выплате жилищной помощи определено государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (далее – уполномоченный орган).";
абзацы второй и третий пункта 4 исключить;
абзац первый пункта 5 изложить в следующей редакции:

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылдың 25 қыркүйегіндегі N 6/1 "Мамлют ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 16/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде N 2339 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 49/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 49/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылдың 25 қыркүйегіндегі № 6/1 "Мамлют ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1908 болып тіркелген, 2012 жылдың 9 қарашасында "Знамя труда" газетінде, 2012 жылдың 23 қарашасында "Солтүстік жұлдызы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған шешіммен бекітілген қағидасында:
1-тармақта төртінші бөлік келесі редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға, жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiн тұтынуға нормалар шегiнде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергiлiктi өкiлдi органдар белгiлеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау мен төлеу бойынша уәкілетті орган "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) мемлекеттік мекемесі болып анықталды.";
4-тармақта екінші және үшінші абзацтар алып тасталсын;
5-тармақта бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"5. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в уполномоченный орган с заявлением и представляет следующие документы:".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Х. Бикина
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
28 июня 2013 года В. Артимович
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта
и автомобильных дорог
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
28 июня 2013 года К. Амирин
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
28 июня 2013 года А. Яковенко

"5. Тұрғын үй көмегiн тағайындау үшiн отбасы (азамат) уәкілетті органға өтініш береді және мынадай құжаттарды ұсынады:".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
мәслихат Мамлют аудандық
сессиясының төрағасы Х. Бикина
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жыл 28 маусым В. Артимович
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2013 жыл 28 маусым Қ. Әмірин
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi
басшысының міндетін атқарушы
2013 жыл 28 маусым А. Яковенко