О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года № 105 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на предприятиях и в организациях района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 октября 2013 года N 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2013 года N 2406. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июня 2015 года N 152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12.06.2015 N 152 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года № 105 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на предприятиях и в организациях района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-130, опубликовано в районных газетах от 08 июля 2011 года "Парыз" № 29 (8772) и от 08 июля 2011 года "Новатор" № 29 (8772) (далее - постановление) следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7, подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Омаров

"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының азаматтардың жекелеген санаттары үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының 2011 жылғы 3 мамырдағы N 105 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 352 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада N 2406 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы N 152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 12.06.2015 N 152 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының азаматтардың жекелеген санаттары үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының 2011 жылғы 3 мамырдағы № 105 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-14-130 бойынша тіркелген, 2011 жылдың 8 шілдесінде № 29 (8772) "Новатор" аудандық газетінде, 2011 жылдың 8 шілдесінде № 29 (8772) "Парыз" аудандық газетінде келесі өзгерістер (әрі қарай – қаулы) жарияланды:
қаулының кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына, 9-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Омаров