Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Усть-Каменогорску
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года № 20/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 августа 2013 года № 3032. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 64/8-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 64/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.08.2015 № 41/4-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Усть-Каменогорску.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Д. Свищев
Секретарь городского маслихата
А. Абакумов
Утверждены
решением городского маслихата
от 16 июля 2013 года № 20/2
Нормы накопления и образования коммунальных отходов по городу Усть-Каменогорску

Өскемен қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 20/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 тамызда № 3032 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 64/8-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 31.12.2020 № 64/8-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығымен бекітілген Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 13.08.2015 № 41/4-V шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Өскемен қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталудың қоса беріліп отырған нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Д. Свищев
Қалалық мәслихат хатшысы
А. Абакумов
Өскемен қалалық мәслихатының
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 20/2-V
шешімімен бекітілген
Өскемен қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары

Сноска. Приложение - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.08.2015 № 41/4-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных
отходов
Расчетная единица
Годовая норма
м3 на 1 расчетную единицу
1
Домовладения: благоустроенные
неблагоустроенные
1 житель
1 житель
1,98
2,53
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 13.08.2015 № 41/4-V шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептеу бірлігі
1 есептеу бірлігіне жылдық жиналу нормасы, м3
1.
Жайлы
жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1 тұрғын
1,98
2,53
2.
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын