Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года N 2968. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2014 года N 3156. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № ШН-5/8).
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № ШН-5/8).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Исахова М.П.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
Утвержден постановлением акимата города Усть-Каменогорска от "20" 12 2013 года № 2968
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области"
помощь в работе
с текущими
документами,
отправление
факсов,
копирование
документов;
набор и
распечатка
текстов;
доставка
корреспонденции
1800 документов
ежемесячно;
1200 документов
ежемесячно;
30 документов
ежедневно
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
2.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Усть-Каменогорска" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными
и текущими
документами;
помощь в
оформлении
протоколов
сессий и
постоянных
комиссий;
доставка
корреспонденции

2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 2968 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 3156 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 06.01.2015 N ШН-5/8 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 06.01.2015 N ШН-5/8 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақының мөлшері 2014 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары М.П. Исаховқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2013 жылғы "20" 12 № 2968
қаулысымен бекітілген
2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
1.
"Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
мәтіндерді теру және басып шығару;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 1800 құжат;
ай сайын 1200 құжат;
күн сайын 30 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
2.
"Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу

5-10 документов
ежедневно;
10 протоколов
сессий в год,
35 протоколов
постоянных
комиссий
ежемесячно;
3-5 документов
ежедневно
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
3.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска"
помощь в
регистрации
входящей и
исходящей
корреспонденции;
доставка
корреспонденции
20-30
документов
ежедневно;
20-30
документов
ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
4.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами,
картотекой,
обращениями
граждан;
помощь в работе
с поставщиками
товаров и
услуг;
доставка
корреспонденции
150 документов
ежедневно;
500 поставщиков
в год;
10-15
документов
ежедневно
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
5.
Государственное учреждение "Отдел финансов города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами,
отправление
факсов,
копирование
документов;
доставка
корреспонденции
30-40
документов
ежедневно;
10-15
документов
ежедневно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
6.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами,
отправление
факсов,
копирование
документов;
доставка
корреспонденции
15-20
документов
ежедневно;
5-10 документов ежедневно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
7.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
по регистрации
обращений
граждан;
доставка
корреспонденции;
подготовка
документов в
архив
60 обращений
ежемесячно;
20-25
документов
ежедневно;
30-40
документов
ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
8.
Государственное учреждение "Отдел образования города Усть-Каменогорска"
помощь в работе с текущими документами;
доставка корреспонденции
2600 документов в год;
5-10 документов ежедневно
бюджет города Усть-Каменогорска
9.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
20-25
документов
ежедневно;
5-10 документов
ежедневно
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
10.
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска"
помощь в
подготовке и
проведении
городских
спортивно-массовых
мероприятий;
доставка
корреспонденции
90 мероприятий
в год;
110 документов ежемесячно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
11.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
по регистрации
входящей и
исходящей
корреспонденции;
помощь в
организации
городских
мероприятий
20-30
документов
ежедневно;
20 мероприятий ежемесячно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
12.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с архивными
документами;
отправление
факсов,
копирование
документов;
доставка
корреспонденции
30 папок
ежедневно;
30-40
документов
ежедневно;
40-50
документов
еженедельно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
13.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с текущими
документами;
доставка
корреспонденции
15-25
документов
ежедневно;

күн сайын 5-10 құжат;
жылына 10 сессия хаттамалары, ай сайын 35 тұрақты комиссия хаттамалары;
күн сайын 3-5 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
3.
"Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20-30 хат;
күн сайын 20-30 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
4.
"Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен, азаматтардың өтініштерімен жұмыс істеуде көмек;
тауар және қызметтерді жеткізушілермен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 150 құжат;
жылына 500 жеткізуші;
күн сайын 10-15 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
5.
"Өскемен қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 30-40 құжат;
күн сайын 10-15 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
6.
"Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-20 құжат;
күн сайын 5-10 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
7.
"Өскемен қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
азаматтардың өтініштерін тіркеу бойынша жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
құжаттарды мұрағатқа дайындау
ай сайын 60 өтініш;
күн сайын 20-25 құжат;
күн сайын 30-40 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
8.
"Өскемен қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 2600 құжат;
күн сайын 5-10 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
9.
"Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20-25 құжат;
күн сайын 5-10 құжат
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
10.
"Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларды дайындауға және өткізуге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 90 іс-шара;
ай сайын 110 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
11.
"Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу бойынша жұмыс істеуде көмек;
қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмек
күн сайын 20-30 құжат;
ай сайын 20 іс-шара
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
12.
"Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу-де көмек;
факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 30 мұқаба;
күн сайын 30-40 құжат;
апта сайын 40-50 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
13.
"Өскемен қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-25 құжат;

5-15 документов
ежедневно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
14.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Усть-Каменогорска"
помощь в работе
с текущими
документами;
отправление
факсов,
копирование
документов;
доставка
корреспонденции
10-15
документов
ежедневно;
50 документов
ежедневно;
30-40
документов
еженедельно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
15.
Государственное учреждение "Прокуратура Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в
обработке
документов по
делопроизводству,
оформлении
архивных
документов;
доставка
корреспонденции
1600 документов
ежемесячно;
20 документов
ежедневно
23
23
бюджет города Усть-Каменогорска
16.
Государственное учреждение "Прокуратура города Усть-Каменогорска" (по согласованию)
помощь в
обработке
документов по
делопроизводству,
оформлении
архивных
документов;
доставка
корреспонденции
1500 документов
ежемесячно;
20-25
документов
ежедневно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
17.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление делами" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в
благоустройстве
территории;
помощь в
проведении
городских
культурно-массовых
мероприятий;
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
извещений
150000
квадратных
метров
ежедневно;
90 мероприятий
в год;
170 документов
ежедневно;
7500 документов
в год
392
392
бюджет города Усть-Каменогорска
18.
Коммунальные государственные учреждения акимата города Усть-Каменогорска: комплекс школа-детский сад № 6; школа-гимназия № 11, средняя школа № 14, средняя школа № 27, средняя школа № 33, комплекс школа-детский сад № 61 для детей с задержкой психического равития, № 62 для детей с нарушениями речи, комплекс школа-детский сад № 14 для слабовидящих детей. Коммунальные государственные казенные предприятия акимата города Усть-Каменогорска: детский сад-ясли "Ақ Бота", детский сад-ясли № 8 "Мирас"
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
400 документов
ежемесячно;
8850 документов ежемесячно
39
39
бюджет города Усть-Каменогорска
19.
Коммунальное государственное учреждение "Учебно-воспитательный центр для детей с ограниченными возможностями в развитии" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
1000 документов
в год;
5-10 документов
еженедельно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
20.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска" Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами,
картотекой;
доставка
корреспонденции
20 документов
ежедневно;
10 документов
ежедневно
12
12
бюджет города Усть-Каменогорска
21.
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Усть-Каменогорску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
70 000
уведомлений,
5000 налоговых
дел в год;
10000 писем,
извещений в год
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
22.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
450 документов
ежемесячно;
20-30
документов
ежедневно
50
50
бюджет города Усть-Каменогоска
23.
Государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в
регистрации
входящей и
исходящей
корреспонденции;
доставка
корреспонденции
8000 документов
в год;
1500 документов
в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
24.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными,
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
100 личных дел
ежедневно;
20-30
документов
ежедневно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
25.
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами
30-40
документов
ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
26.
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами
30-40
документов
ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
27.
Государственное учреждение "Департамент статистики Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
по регистрации,
сбору,
распространению
статистической
отчетности
2800 документов
в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
28.
Государственное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальных учетов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными
документами;
подшивка
регистрационных
дел;
помощь в выдаче
справок на
запросы;
доставка
корреспонденции
250 дел
ежемесячно;
200 дел ежемесячно;
90 справок ежемесячно;
15 документов ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
29.
Государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
500 документов
в год;
15-20
документов
ежедневно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
30.
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в
регистрации
извещений,
входящей и
исходящей
корреспонденции, в работе с
архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
5000 извещений
в год, 30-40
документов
ежедневно;
30-40
документов
ежедневно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
31.
Государственное учреждение "Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными
документами;
подшивка
регистрационных
дел;
помощь в выдаче
справок на
запросы,
доставка
корреспонденции
70 документов
ежедневно;
180 дел ежемесячно;
80 справок
ежедневно, 35
документов
ежедневно
50
50
бюджет города Усть-Каменогорска
32.
Государственное учреждение "Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Восточно-Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
50-60
документов
ежедневно;
10-15
документов
ежедневно
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
33.
Государственное учреждение "Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
60-70
документов
ежедневно;
30-35
документов
ежедневно
45
45
бюджет города Усть-Каменогорска
34.
Государственное учреждение "Департамент агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами,
доставка
корреспонденции
20-25
документов
ежедневно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
35.
Государственное учреждение "Департамент экологии по Восточно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными
и текущими
документами;
доставка
корреспонденции
20-25
документов
ежедневно;
10 документов
ежедневно
7
7
бюджет города Усть- Каменогорска
36.
Государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" (по согласованию)
помощь в работе
с текущими
документами
700 документов
в год
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
37.
Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий" (Восточно-Казахстанский областной филиал) (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
доставка
корреспонденции
50000
документов в
год;
10-15
документов
ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
38.
Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" (по согласованию)
помощь в работе
по
делопроизводству, оформлении
архивных дел;
помощь в
составлении
описи
документов,
работе с
личными делами;
доставка
корреспонденции
15-30
документов
ежедневно;
15 документов
ежедневно;
25 документов
ежедневно
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
39.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной дом дружбы" управления культуры Восточно-Казахстанского областного акимата (по согласованию)
помощь в
организации и
проведении
культурно-
массовых мероприятий
50-60
мероприятий в
год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорск
40.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе
с текущими
документами
1000 документов в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
41.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе
с текущими
документами;
помощь в работе
по обслуживанию
читателей;
помощь в
проведении
городских
культурно-массовых
мероприятий;
помощь в работе
с книжным
фондом
1000 документов
в год;
4000 человек в
год;
60 мероприятий
в год;
12000
экземпляров в
год
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
42.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами,
картотекой
50-60
документов
ежедневно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
43.
Государственное учреждение "Линейный отдел внутренних дел на станции Защита Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе
с текущими
документами
5-10 дел
ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
44.
Общественный фонд "Микрокредитная организация Восточно-Казахстанский региональный фонд по поддержке малообеспеченных гражан" (по согласованию)
помощь в работе
с архивными и
текущими
документами;
распечатка
документов
2650 документов
в год;
540 документов ежемесячно
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
45.
Общественное объединение "Восточно-Казахстанский областной союз ветеранов и инвалидов войны в Афганистане" (по согласованию)
помощь в работе
с текущими
документами;
доставка
корреспонденции
620 документов
ежегодно;
5-10 документов
еженедельно
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
46.
Общественное объединение "Инвалиды-ветераны Афганистана Восточно-Казахстанского региона" (по согласованию)
помощь по
доставке
социального
угля
40000 тонн в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
47.
Общественное объединение "Усть-Каменогорская организация ветеранов войны в Афганистане" (по согласованию)
помощь в организации уроков мужества, спортивных соревнований и игр
45 школ в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
48.
Общественное объединение "Союз садоводов города Усть-Каменогорска и области" (по согласованию)
помощь в охране дачных участков
4 200 участков в дачные периоды (6 месяцев)
40
40
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
49.
Общественное объединение садоводов-любителей "Алтайский строитель" (по согласованию)
помощь в охране дачных участков

күн сайын 5-15 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
14.
"Өскемен қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 10-15 құжат;
күн сайын 50 құжат;
апта сайын 30-40 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
15.
"Шығыс Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
іс жүргізу бойынша құжаттарды өңдеуде, мұрағаттық құжаттарды ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 1600 құжат
күн сайын 20 құжат
23
23
Өскемен қаласының бюджеті
16.
"Өскемен қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
іс жүргізу бойынша құжаттарды өңдеуде, мұрағаттық құжаттарды ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 1500 құжат;
күн сайын 20-25 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
17.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Істер басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
аумақты абаттандыруда көмек;
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды, хабарламаларды жеткізу
күн сайын 150000 шаршы метр;
жылына 90 іс-шара;
күн сайын 170 құжат;
жылына 7500 құжат
392
392
Өскемен қаласының бюджеті
18.
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемелері: № 6 мектеп-балабақша кешені, № 11 мектеп-гимназиясы, № 14 орта мектебі, № 27 орта мектебі, № 33 орта мектебі, психикалық дамуы тежелген балаларға арналған № 61 мектеп-балабақша кешені, тілінің мүкістігі бар балаларға арналған № 62 балабақша мектебі, нашар көретін балаларға арналған № 14 мектеп-балабақша кешені.
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары: "Ақ бота" балабақша-бөбекжайы, № 8 "Мирас" балабақша-бөбекжайы
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 400 құжат;
ай сайын 8850 құжат
39
39
Өскемен қаласының бюджеті
19.
"Дамуының мүмкіндігі шектеулі балалар үшін оқу-тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 1000 құжат;
апта сайын 5-10 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
20.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің "Өскемен қаласының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20 құжат;
күн сайын 10 құжат
12
12
Өскемен қаласының бюджеті
21.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 70000 хабарлама, 5000 салық ісі;
жылына 10000 хат, хабарлама
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
22.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Өскемен қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 450 құжат;
күн сайын 20-30 құжат
50
50
Өскемен қаласының бюджеті
23.
"Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 8000 құжат;
жылына 1500 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
24.
"Өскемен қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 100 жеке іс;
күн сайын 20-30 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
25.
"Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күн сайын 30-40 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
26.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күн сайын 30-40 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
27.
"Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
статистикалық есептілігін тіркеу, жинау, тарату бойынша жұмыст істеуде көмек
жылына 2800 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
28.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
тіркеу істерін тігу;
сұранымдарға анықтама беруге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 250 іс;
ай сайын 200 іс;
ай сайын 90 анықтама;
күн сайын 15 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
29.
"Қазақстан Республикасының Мемлекет-тік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 500 құжат;
күн сайын 15-20 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
30.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 5000 хабарлама, күн сайын 30-40 құжат;
күн сайын 30-40 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
31.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
тіркеу істерін тігу;
сұранымдарға анықтамалар беруге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 70 құжат;
ай сайын 180 іс;
күн сайын 80 анықтама;
күн сайын 35 құжат
50
50
Өскемен қаласының бюджеті
32.
"Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 50-60 құжат;
күн сайын 10-15 құжат
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
33.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі сот актілерін орындау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 60-70 құжат;
күн сайын 30-35 құжат
45
45
Өскемен қаласының бюджеті
34.
"Қазақстан Республикасы табиғи монополияларды реттеу Агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20-25 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
35.
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экологиялық департаменті" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20-25 құжат;
күн сайын 10 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
36.
"Зағиптар мен көздері нашар көретіндер үшін мамандандырылған Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 700 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
37.
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (Шығыс Қазақстан облыстық филиалы) (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 50000 құжат;
күн сайын 10-15 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
38.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі (келісім бойынша)
іс-жүргізу бойынша жұмыс істеуде, мұрағаттық істерді ресімдеуде көмек;
құжаттардың тізімдерін жасауда, жеке істермен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-30 құжат;
күн сайын 15 құжат;
күн сайын 25 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
39.
"Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі мәдениет басқармасының Облыстық достық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге көмек
жылына 50-60 іс-шара
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
40.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының Өскемен қалалық бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 1000 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
41.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыс істеуде көмек;
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
кітап қорымен жұмыс істеуде көмек
жылына 1000 құжат;
жылына 4000 адам;
жылына 60 іс-шара;
жылына 12000 дана
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
42.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуде көмек
күніне 50-60 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
43.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі көліктегі Ішкі істер департаментінің Защита станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі" (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күн сайын 5-10 іс
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
44.
"Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Шығыс Қазақстан өңірлік қорының шағын несие ұйымы" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
құжаттарды басып шығару
жылына 2650 құжат;
ай сайын 540 құжат
4
4
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс берушілер
45.
"Шығыс Қазақстан облыстық Ауғаныстандағы соғыс ардагерлері мен мүгедектері одағы" қоғамдық бірлестігі
(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 620 құжат;
апта сайын 5-10 құжат
4
4
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
46.
"Шығыс Қазақстан аумағының Ауғаныстан мүгедектер-ардагерлері" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
әлеуметтік көмірді жеткізу бойынша көмек
жылына 40000 тонна
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
47.
"Ауғаныстандағы соғыс ардагерлерінің Өскемен қалалық ұйымы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
оқушылар арасында ерлік сабақтарын, спорттық жарыстар мен ойындар ұйымдастыруға көмек
жылына 45 мектеп
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
48.
"Өскемен қаласы және облыстың бағбандар одағы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзетуге қөмек
саяжай кезеңдерінде (6 ай) 4200 телім
40
40
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
49.
"Алтайский строитель" әуесқой бағбандардың қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзетуге көмек

450 участков в дачные периоды (6 месяцев)
8
8
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
50.
Общественные объединения (объединения инвалидов): "Алтын-Ай", "Биби-Ана", "Казахское общество слепых", "Благодеяние", "Казахское общество глухих", "Добровольное общество инвалидов Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь
инвалидам в
пошиве
специальной
одежды,
постельных
принадлежностей;
помощь в работе
с текущими
документами,
доставка
корреспонденции;
помощь в
организации
тренингов
1620 комплектов специальной
одежды, 35050
комплектов
постельных
принадлежностей
в год;
100 документов ежемесячно;
2 тренинга в неделю
60
60
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
51.

саяжай кезеңдерінде (6 ай) 450 телім
8
8
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
50.
Қоғамдық бірлестіктер (мүгедектер бірлестіктері): "Алтын-Ай", "Бибі-Ана" "Қазақ соқырлар қоғамы", "Благодеяние", "Қазақ саңыраулар қоғамы", "Шығыс Қазақстан облысының мүгедектер ерікті қоғамы" (келісім бойынша)
арнайы киімдерді, төсек-орын жабдықтарын тігуде мүгедектерге көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу;
тренингтер ұйымдастыруда көмек
жылына 1620 арнайы киімдер жинақталымдары, 35050 төсек-орын жабдықтарының жинақталымдары;
ай сайын 100 құжат;
аптасына 2 тренинг
60
60
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
51.

Кооперативы собственников квартир (по согласованию): "Крылова, 106", "Защита-2", "Пролетарская, 91", "Ушанова,70", "Рауан", "Кедр", "Индустриальная-15", Коммунальник А", "Вера-3", "Л-75"
помощь в благоустройстве территорий, уборке подвальных и приподвальных помещений, технических этажей, чердаков
23500 квадратных метров ежедневно
53
53
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
52.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Озеленитель" (по согласованию)
помощь в озеленении территории города
45000 квадратных метров в весенний и летний периоды
25
25
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
53.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нұр-Шапағат" (по согласованию)
помощь инвалидам в пошиве постельных принадлежностей
30 комплектов ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
54.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие казахского общества слепых" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
5-10 документов ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
55.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профиль-XXI" (по согласованию)
помощь в благоустройстве территории
800 квадратных метров ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
56.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский городской трамвайный парк" (по согласованию)
помощь в благоустройстве и очистке трамвайных остановок
35 трамвайных остановок ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
57.
Общественный фонд "Изумрудный город" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов
20-25 документов ежедневно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
58.
Объединение юридических лиц "Региональная ассоциация предприятий лесной, деревообрабатывающей и мебельной промышленности Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в благоустройстве территории
300 квадратных метров ежедневно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
59.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Межрегионкомплект- Астана" (по согласованию)
помощь в благоустройстве территории
500 квадратных метров ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
60.
Акционерное общество "Казпочта" (Восточно-Казахстанский областной филиал) (по согласованию)
помощь в работе
с текущими
документами;
помощь в работе
по делопроизводству
50-60
документов
ежедневно;
20-30 документов ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
61.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агентство по туризму и трудоустройству за рубежом" города Усть-Каменогорска (по согласованию)
помощь в работе
с текущими
документами;
помощь в работе
по делопроизводству
70-80
документов
ежемесячно;

Пәтер иелерінің кооперативтері (келісім бойынша): "Крылова, 106", "Защита-2", "Пролетарская, 91", "Ушанова, 70", "Рауан", "Кедр", "Индустриальная-15", "Коммунальник А", "Вера-3" "Л-75"
аумақтарды абаттандыруға, үй астындағы және үй жанындағы жайларды, техникалық қабаттарды, шатырдың астын тазалауға көмек
күн сайын 23500 шаршы метр
53
53
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
52.
"Озеленитель" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
қала аумағын көгалдандыруға көмек
көктемгі және жазғы кезеңдерде 45000 шаршы метр
25
25
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
53.
"Нұр-Шапағат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
төсек-орын жабдықтарын тігуде мүгедектерге көмек
күн сайын 30 жинақталым
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
54.
"Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күн сайын 5-10 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
55.
"Профиль-ХХІ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыруға көмек
күн сайын 800 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
56.
"Өскемен қалалық трамвай паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
трамвай аялдамаларын абаттандыру және тазалауға көмек
күн сайын 35 трамвай аялдамалары
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
57.
"Изумрудный город" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау
күн сайын 20-25 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
58.
"Шығыс Қазақстан облысының орман, ағаш өңдеу және жиһаз өнеркәсіптерінің өңірлік кәсіпорындар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыруға көмек
күн сайын 300 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
59.
"Межрегионкомплект-Астана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыруға көмек
күн сайын 500 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
60.
"Қазпочта" акционерлік қоғамы (Шығыс Қазақстан облыстық филиалы) (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
іс-жүргізу бойынша жұмыс істеуде көмек
күн сайын 50-60 құжат;
күн сайын 20-30 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
61.
Өскемен қаласының "Шетелде жұмысқа орналастыру және саяхат бойынша агенттігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
іс-жүргізу бойынша жұмыс істеуде көмек
ай сайын 70-80 құжат;

5-10 документов ежедневно
1
1
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
Итого:
1250
1250
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников ( женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

күн сайын 5-10 құжат
1
1
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
Барлығы:
1250
1250
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары ( әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.