О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01 марта 2013 года № 14/79-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 2907. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2887) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 23 571 401 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 887 128 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 357 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 271 104 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 24 122 365,4 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 10 768,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 986,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 218,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-)561 732,5 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 561 732,5 тысяч тенге:
поступление займов – 334 547,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 218,0 тысяч тенге;

2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2013 жылғы 01 наурыздағы N 14/79-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 2907 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2887 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-IV «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2791 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 23 571 401 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 887 128 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 357 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 271 104 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 24 122 365,4 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 10 768,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 986,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 218,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-)561 732,5 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 561 732,5 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 334 547,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 218,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 229 403,5 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 211 922,1 тысяч тенге.»;
в пункте 10-2 абзацы десятый и одиннадцатый исключить;
в пункте 10-3 абзац второй исключить;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.

бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 229 403,5 мың теңге.»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 211 922,1 мың теңге.»;
10-2-тармағында оныншы және он бірінші абзацтар алынып тасталсын;
10-3-тармағында екінші абзац алынып тасталсын;
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.