О внесении изменения в решение маслихата от 21 августа 2012 года № 6-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 июля 2013 года № 14/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 августа 2013 года № 3025. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 22 июля 2014 года № 22/5-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 22.07.2014 № 22/5-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 21 августа 2012 года № 6-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2645, опубликовано в газете «Абай елі» от 15-22 сентября 2012 года № 35) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                                  А. Нуралы
Секретарь Абайского
районного маслихата                                 Т. Аманғазы

"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-2 мәслихаттың шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 14/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 тамызда № 3025 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі № 22/5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.07.2014 № 22/5-V шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2645 тіркелген, «Абай елі» газетінде 2012 жылғы 15-22 қыркүйекте № 35 санында жарияланды) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      А. Нұралы
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Т. Аманғазы