О внесении изменения в решение от 13 июля 2012 года № 5/34-V "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2013 года N 15-100-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2013 года N 2979. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата от 28 мая 2014 года N 25/176-V
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата от 28.05.2014 N 25/176-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 13 июля 2012 года № 5/34-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2625, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 21 августа 2012 года за № 70-71) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии                        Т. Бозтаев
Секретарь маслихата                        Т. Бозтаев

"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 13 шілдедегі № 5/34-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы N 5-100-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 маусымда N 2979 болып тіркелді. Күші жойылды - Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы N 25/176-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз аудандық мәслихатының 28.05.2014 N 25/176-V (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 13 шілдедегі № 5/34-V (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2625 тiркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 70-71 жарияланған) шешiмiне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Т. Бозтаев
Мәслихат хатшысы                           Т. Бозтаев