О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 25 сентября 2012 года № 6-53/V "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года N 22-211/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2014 года N 3168. Утратило силу (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2014 года № 220-03/14)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2014 № 220-03/14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года №1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 25 сентября 2012 года №6-53/V "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2699, опубликовано в газете "Пульс времени" от 18 октября 2012 года в номере 90-91) следующие изменения:
в Правилах об оказании жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в разделе "Общие положения" в пункте 2 исключить:
абзац 2 подпункта 4) и подпункт 5);
в разделе "Порядок назначения жилищной помощи" в пункте 5, исключить подпункт 10).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением третьего, четвертого, пятого абзацев пункта 1 настоящего решения, которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
С. Муздыбаев
секретарь Урджарского
районного маслихата
М. Бытымбаев

"Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 6-53/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 22-211/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қаңтарда N 3168 болып тіркелді. Күші жойылды - (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 220-03/14 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихаты аппаратының 15.12.2014 № 220-03/14 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағы 1) тармақшасына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы №1316 қаулысына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі №6-53/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2699 нөмірімен тіркелген, "Уақыт тынысы" газетінің 2012 жылдың 18 қазанында 90-91 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
"Жалпы ережелер" тарауында 2 тармақтың:
4) тармақшасындағы 2 абзац және 5) тармақшасы алынып тасталсын;
"Тұрғын үй көмегін тағайындау тәртібі" тарауындағы 5 тармақтың "10) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің 1 тармағының үшінші, төртінші, бесінші абзацтарының 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлетiнін қоспағанда, осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Мұздыбаев
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Бітімбаев