Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2013 года № 3264. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20 мая 2013 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20.05.2013 № 145
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
Утвержден
постановлением акимата района
от 5 апреля 2013 года № 95
Регламент
государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган).
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства аким аульного округа принимает документы у потребителя и передает в уполномоченный орган.
Также государственная услуга предоставляется через отдел Таскалинского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на альтернативной основе (далее - центр).

"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 95 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде № 3264 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 20.05.2013 № 145 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңдарын басшылыққа алып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"  мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Қ. Мусин
Аудан әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 5 сәуірдегі № 95
қаулысымен бекiтiлген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі - Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес жасалған.
2. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган).
Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде ауылдық округтің әкімі тұтынушыдан құжаттарды қабылдайды және уәкілетті органға жібереді.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Тасқала ауданының бөлімі (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - Стандарт).
5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, располагается на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан: http://www.enbek.gov.kz, на стендах уполномоченного органа, акима аульного округа, центра, в официальных источниках информации.
Адрес уполномоченного органа: индекс 091000, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Жаксыгулова, 5, электронная почта: taskala_sobes@mail.ru, телефоны: 8(71139)21552, 21982.
Адреса аппаратов акимов аульных округов указаны согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Адрес центра: Индекс 091000, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Вокзальная, 6, телефон: 8(71139)21979.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее - потребители).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму аульного округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және селолық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысы негізінде ұсынылады (бұдан әрі - Стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында http://www.enbek.gov.kz, уәкiлеттi органның, ауылдық округ әкімінің, орталықтың стенділерінде, ресми ақпарат көздерінде орналасқан.
Уәкілетті органның мекен-жайы: Индекс 091000, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Жақсығұлов көшесі, 5, электрондық пошта: taskala_sobes@mail.ru, телефондар: 8(71139)21552, 21982.
Ауылдық округ әкімі аппараттарының мекен-жайлары осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген.
Орталықтың мекен-жайы: Индекс 091000, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы Вокзальная көшесі, 6, телефоны: 8(71139)21979.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталуының нәтижесі әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы Стандарттың 11 тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға көрсетуге жол берілетін ең көп уақыты – 30 минут.

9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа или акима аульного округа ежедневно с понедельника по пятницу включительно, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 до 18.30 часов, обед с 13.00 до 14.30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы центра ежедневно с понедельника по субботу включительно, кроме воскресенья и праздничных дней, с 9.00 до 19.00 часов, без перерыва на обед. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается:
в помещении уполномоченного органа или акима аульного округа по месту проживания потребителя, где имеются стулья, столы, информационные стенды с образцами заполненных бланков, предусмотрены условия для обслуживания потребителей с ограниченными возможностями;
в помещении центра, где в зале располагаются справочное бюро, кресла, информационные стенды с образцами заполненных бланков, предусмотрены условия для обслуживания потребителей с ограниченными возможностями.
Помещения уполномоченного органа, акима аульного округа и центра соответствуют санитарно-эпидемиологическим нормам, требованиям к безопасности зданий, в том числе пожарной безопасности, режим помещения - свободный.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы, определенных в пункте 11 Стандарта.
13. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
в уполномоченном органе или у акима аульного округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) аким аульного округа;
2) инспектор центра;
3) сотрудник уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.

9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Уәкілетті орган немесе ауылдық округ әкімінің жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден бастап 14.30-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
Орталықтың жұмыс кестесі күн сайын жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскi үзiлiссіз. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз "электронды" кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет:
тұтынушының тұрғылықты жері бойынша орындықтар, үстелдер, толтырылған бланкілердің үлгілерімен ақпараттық стенділер бар, мүмкіндіктері шектеулі тұтынушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген уәкілетті органның немесе ауылдық округ әкімінің үй-жайында;
залда анықтамалық бюро, кресло, толтырылған бланкілердің үлгілерімен ақпараттық стенділер орналастырылған, мүмкіндіктері шектеулі тұтынушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген орталықтың үй-жайында көрсетіледі.
Уәкілетті органның, ауылдық округ әкімінің және орталықтың үй-жайлары санитарлық-эпидемиологиялық нормаларға, ғимараттардың қауіпсіздік, оның ішінде өртке қарсы қауіпсіздік талаптарына сай келеді, үй-жай режимі – еркін.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісіндегі іс-әрекет (өзара
іс-қимыл) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
уәкілетті органда немесе ауылдық округтің әкімінде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
орталықта:
өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні;
сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттарда алу күні, уақыты және орны;
орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі;
14. Стандарттың 16 тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) ауылдық округ әкімі;
2) орталық инспекторы;
3) уәкілетті орган қызметкері;
4) уәкілетті орган басшысы.
16. Әр әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшада көрсетілген.

17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложениях 34 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Список
аппаратов акима аульных округов
Таскалинского района
п/п
Наименование
аппаратов акимов аульных округов Таскалинского района
Адрес
месторасположения
Контактные
данные
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского аульного округа"
Индекс 091001, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Актау, улица Ардагерлер, 10
8(71139)29517
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского аульного округа"
Индекс 091007, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Амангельды, улица В. Ленина, 5
8(71139)23705
3
Государственное учереждение "Аппарат акима Достыкского аульного округа"
Индекс 091006, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Достык, улица Б. Сапашева, 6
8(71139)24268
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского аульного округа"
Индекс 091002, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Атамекен, улица Женис, 11
8(71139)25320
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Косщинского аульного округа"
Индекс 091005, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Оян, улица Н. Сарсенбаева, 11
8(71139)29214
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерейского аульного округа"
Индекс 091003, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Мерей, улица Абая, 6
8(71139)29693
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерекенского аульного округа"
Индекс 091004, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Мереке, улица С. Акжигитова
8(71139)50037
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского аульного округа"
Индекс 091001, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 20
8(71139)21130
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чижинского аульного округа"
Индекс 091008, Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Вторая Чижа, улица Юбилейная
8(71139)23366
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ-1
Аким аульного округа
СФЕ-2
Инспектор центра
СФЕ-3
Сотрудник уполномоченного органа
СФЕ-4
Руководитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача талона
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача талона
Действие № 1
Подписание и передача сотруднику уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Действие № 2
Передача документов в уполномочен-
ный орган
Действие № 2
Передача документов в уполномочен-
ный орган
Действие № 2
Подготовка и направление руководителю уполномоченного органа на подписание уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача потребителю полученного от уполномочен-
ного органа уведомление, либо моти-
вированный ответ об отказе в предостав-
лении государ-
ственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача потребителю полученного от уполномоченного органа уведомление, либо моти-
вированный ответ об отказе в предостав-
лении государ-
ственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Направление в центр, акиму аульного округа или выдача потребителю уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
Срок исполнения:
уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
аким аульного округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
При обращении в уполномоченный орган и акиму аульного округа
Приложение 4
к регламенту
государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
При обращении в центр

17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы Регламентке 34 қосымшаларында берілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамаларында қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентінің
1 қосымшасы
Тасқала ауданы бойынша ауылдық
округтер әкімі аппараттарының
тiзбесі
Р/с №
Тасқала ауданындағы ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Орналасқан мекен-жайы
Байланыс деректерi
1
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091001, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Ақтау ауылы, Ардагерлер көшесі, 10
8(71139)29517
2
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091007, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Амангелді ауылы, В. Ленин көшесі, 5
8(71139)23705
3
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091006, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Достық ауылы, Б. Сапашев көшесі, 6
8(71139)24268
4
"Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091002, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Атамекен ауылы, Жеңіс көшесі, 11
8(71139)25320
5
"Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091005, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Оян ауылы, Н. Сәрсенбаев көшесі, 11
8(71139)29214
6
"Мерей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091003, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Мерей ауылы, Абай көшесі, 6
8(71139)29693
7
"Мереке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091004, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Мереке ауылы, С. Ақжігітов көшесі
8(71139)50037
8
"Тасқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091001, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 20
8(71139)21130
9
"Шежін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091008, Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Шежін-2 ауылы, Юбилейная көшесі
8(71139)23366
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентінің
2 қосымшасы
Әр әкімшілік әрекеттің (рәсімнің)
орындау мерзімін көрсете отырып,
әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің
(рәсімдерінің) өзара әрекеттестігі
мен реттілігінің мәтіндік кестелік
сипаттамасы
№ іс-әрекет (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Ауылдық округ әкімі
ҚФБ-2
Орталық инспекторы
ҚФБ-3
Уәкілетті органның қызметкері
ҚФБ-4
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және талон береді
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және қолхат береді
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және талон береді
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсетудің қорытындыларына қол қою және уәкілетті органның қызметкеріне жіберу
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жібереді
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жібереді
№ 2 іс-әрекет
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты уәкілетті органның басшысына қол қоюға жіберу және дайындау
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушыға уәкілетті органнан алынған хабарлама немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты береді
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушыға уәкілетті органнан алынған хабарлама немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты береді
№ 3 іс-әрекет
Орталыққа, ауылдық округ әкіміне жіберу, тұтынушыға хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты беру
Орындау мерзімі:
уәкілетті орган – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкімі – он бес жұмыс күні ішінде;
орталық – он жұмыс күні ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет мерзіміне кірмейді).
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентінің
3 қосымшасы
Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде әкімшілік әрекеттердің
логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Уәкілетті орган мен ауылдық округ әкіміне жолыққанда
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
регламентінің
4 қосымшасы
Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде әкімшілік әрекеттердің
логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Орталыққа жолыққанда