О внесении дополнений некоторые приказы Министра регионального развития Республики Казахстан
Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 186/ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2014 года № 9651. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 мая 2016 года № 223
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.05.2016 № 223.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан «О государственных услугах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра регионального развития Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в приказ и.о. Министра регионального развития Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 384/ОД «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг, оказываемых Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9129, опубликованный в газетах «Егемен Қазақстан» и «Казахстанская правда» 29 мая 2014 года):
в приложении 1 к указанному приказу:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на портале и интернет – ресурсе услугодателя (www.kds.gov.kz).»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в приложении 2 к указанному приказу:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на портале и интернет – ресурсе услугодателя (www.kds.gov.kz).»;

Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 186/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 30 шілдеде № 9651 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 223 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.05.2016 № 223 бұйрығымен.
«Мемлекеттік қызметтер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
1) «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті көрсететін электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрі міндетін атқарушының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 384/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9129 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда «Егемен Қазақстан» және «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған):
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14.Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы порталда және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған (www.kds.gov.kz)»;
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
« 14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы порталда және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған (www.kds.gov.kz)»;

дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в приложении 3 к указанному приказу:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на портале и интернет – ресурсе услугодателя (www.kds.gov.kz).»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в приложении 4 к указанному приказу:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на портале и интернет – ресурсе услугодателя (www.kds.gov.kz).»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
2) в приказ и.о. Министра регионального развития Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 100/ОД «Об утверждении регламента государственной услуги, оказываемый Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9425):
в регламенте государственной услуги «Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 12 следующего содержания:
«12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на портале и интернет – ресурсе услугодателя (www.kds.gov.kz).»;

осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
« 14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы порталда және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған (www.kds.gov.kz)»;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы порталда және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған (www.kds.gov.kz)»;
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті көрсететін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрі міндетін атқарушының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 100/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9425 болып тіркелген):
осы бұйрықпен бекітілген «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтiк қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
мынадай мазмұндағы 12-тармақпен толықтырылсын:
«12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы порталда және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған (www.kds.gov.kz)»;

дополнить приложением 3 согласно приложению 5 к настоящему приказ.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и официальных средствах массовой информации;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить Председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан В. Галиева.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра регионального
развития Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 186
Приложение 3
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликата лицензии на
изыскательскую деятельность»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата
лицензии на изыскательскую деятельность
(наименование государственной услуги)
ЦОН – Центр обслуживания населения;
Портал – портал «электрнонного правительства» (www.egov.kz),
либо портал «Е-лицензирование» (www.elicense.kz);
Сотрудник услугодателя – сотрудники услугодателя осуществляющие
прием, регистрацию документов, лицензионный контроль и подготовку
документов к заседанию лицензионной комиссии;
Лицензионная комиссия услугодателя - лицензионная комиссия,
осуществляющая рассмотрение итогов лицензионного контроля и
документов услугополучателя на предмет соответствия квалификационным
требованиям;
Руководство услугодателя – руководство Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан.
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).
Приложение 2
к приказу Министра регионального
развития Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 186
Приложение 3
к Регламенту электронной государственной
услуги «Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на деятельность
по организации строительства жилых
зданий за счет привлечения денег дольщиков»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на деятельность по организации строительства
жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков
(наименование государственной услуги)
ЦОН – Центр обслуживания населения;
Портал – портал «электрнонного правительства» (www.egov.kz),
либо портал «Е-лицензирование» (www.elicense.kz);
Сотрудник услугодателя – сотрудники услугодателя осуществляющие
прием, регистрацию документов, лицензионный контроль и подготовку
документов к заседанию лицензионной комиссии;
Лицензионная комиссия услугодателя - лицензионная комиссия,
осуществляющая рассмотрение итогов лицензионного контроля и
документов услугополучателя на предмет соответствия квалификационным
требованиям;
Руководство услугодателя – руководство Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан.
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).
_______________________
Приложение 3
к приказу Министра регионального
развития Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 186
Приложение 3
к Регламенту электронной государственной
услуги «Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликата лицензии на
проектную деятельность»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата
лицензии на проектную деятельность
(наименование государственной услуги)
ЦОН – Центр обслуживания населения;
Портал – портал «электрнонного правительства» (www.egov.kz),
либо портал «Е-лицензирование» (www.elicense.kz);
Сотрудник услугодателя – сотрудники услугодателя осуществляющие
прием, регистрацию документов, лицензионный контроль и подготовку
документов к заседанию лицензионной комиссии;
Лицензионная комиссия услугодателя - лицензионная комиссия,
осуществляющая рассмотрение итогов лицензионного контроля и
документов услугополучателя на предмет соответствия квалификационным
требованиям;
Руководство услугодателя – руководство Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан.
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).
Приложение 4
к приказу Министра регионального
развития Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 186
Приложение 3
к Регламенту электронной государственной
услуги «Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликата лицензии на
строительно-монтажные работы»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Выдача лицензии, переоормление, выдача дубликата
лицензии на строительно-монтажные работы
(наименование государственной услуги)
ЦОН – Центр обслуживания населения;
Портал – портал «электрнонного правительства» (www.egov.kz),
либо портал «Е-лицензирование» (www.elicense.kz);
Сотрудник услугодателя – сотрудники услугодателя осуществляющие
прием, регистрацию документов, лицензионный контроль и подготовку
документов к заседанию лицензионной комиссии;
Лицензионная комиссия услугодателя - лицензионная комиссия,
осуществляющая рассмотрение итогов лицензионного контроля и
документов услугополучателя на предмет соответствия квалификационным
требованиям;
Руководство услугодателя – руководство Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан.
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).
Приложение 5
к приказу Министра регионального
развития Республики Казахстан
от 26 июня 2014 года № 186
Приложение 3
к Регламенту электронной государственной
услуги «Аттестация экспертов, осуществляющих
экспертные работы и инжиниринговые услуги
в сфере архитектурной, градостроительной
и строительной деятельности»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные
работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной,
градостроительной и строительной деятельности
(наименование государственной услуги)
Продолжение
Департамент – территориальный департамент государственного
архитектурно-строительного контроля и лицензирования Комитета по
делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан;
Портал – портал «электронного правительства» (www.egov.kz),
либо портал «Е-лицензирование»;
Сотрудник услугодателя – сотрудники услугодателя осуществляющие
прием, регистрацию документов и подготовку документов к заседанию
Аттестационной комиссии;
Аттестационная комиссия услугодателя - аттестационная комиссия,
осуществляющая рассмотрение документов представленных
услугополучателем на предмет соответствия квалификационным
требованиям;
Руководство услугодателя – руководство Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства
регионального развития Республики Казахстан.
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).

осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпараттық құралдарда ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің төрағасы В. Галиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 26 шілдедегі
№ 186 бұйрығына
1-қосымша
«Іздестіру қызметіне лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияға телнұсқасын беру»
электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы Іздестіру қызметіне лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияға телнұсқасын беру
(Мемлекетік көрсетілетін қызмет атауы)
ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталығы;
Портал – «электрондық үкімет» порталы (www.egov.kz) немесе «Е-лицензиялау» порталы (www.elicense.kz);
Көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері – құжаттардың қабылдауын, құжаттардың тіркеуін, лицензиялық бақылауды және лицензиялау комиссияның отырысына құжаттардың дайындауын жүзеге асыратын көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызмет берушінің лицензиялау комиссиясы – лицензиялық бақылаудың нәтижелерін және көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастыратын лицензиялау комиссия;
Көрсетілетін қызмет берушінің басшысы - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің басшылығы
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 26 шілдедегі
№ 186 бұйрығына
2-қосымша
«Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен
тұрғын жайлар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі
қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияға телнұсқасын беру» электрондық
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын жайлар құрылысын
йымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияға телнұсқасын беру
(Мемлекетік көрсетілетін қызмет атауы)
ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталығы;
Портал – «электрондық үкімет» порталы (www.egov.kz) немесе «Е-лицензиялау» порталы (www.elicense.kz);
Көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері – құжаттардың қабылдауын, құжаттардың тіркеуін, лицензиялық бақылауды және лицензиялау комиссияның отырысына құжаттардың дайындауын жүзеге асыратын көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызмет берушінің лицензиялау комиссиясы – лицензиялық бақылаудың нәтижелерін және көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастыратын лицензиялау комиссия;
Көрсетілетін қызмет берушінің басшысы - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің басшылығы
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 26 шілдедегі
№ 186 бұйрығына
3-қосымша
«Жобалау қызметіне лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияға телнұсқасын
беру» электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Жобалау қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияға
телнұсқасын беру
(Мемлекетік көрсетілетін қызмет атауы)
ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталығы;
Портал – «электрондық үкімет» порталы (www.egov.kz) немесе «Е-лицензиялау» порталы (www.elicense.kz);
Көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері – құжаттардың қабылдауын, құжаттардың тіркеуін, лицензиялық бақылауды және лицензиялау комиссияның отырысына құжаттардың дайындауын жүзеге асыратын көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызмет берушінің лицензиялау комиссиясы – лицензиялық бақылаудың нәтижелерін және көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастыратын лицензиялау комиссия;
Көрсетілетін қызмет берушінің басшысы - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің басшылығы
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 26 шілдедегі
№ 186 бұйрығына
4-қосымша
«Құрылыс-монтаж жұмыстарына лицензия
беру, қайта ресімдеу, лицензияға
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік
қызметінің регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Құрылыс-монтаж жұмыстарына лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияға телнұсқасын беру
(Мемлекетік көрсетілетін қызмет атауы)
ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталығы;
Портал – «электрондық үкімет» порталы (www.egov.kz) немесе «Е-лицензиялау» порталы (www.elicense.kz);
Көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері – құжаттардың қабылдауын, құжаттардың тіркеуін, лицензиялық бақылауды және лицензиялау комиссияның отырысына құжаттардың дайындауын жүзеге асыратын көрсетілетін қызмет берушінің қызметкері;
Көрсетілетін қызмет берушінің лицензиялау комиссиясы – лицензиялық бақылаудың нәтижелерін және көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастыратын лицензиялау комиссия;
Көрсетілетін қызмет берушінің басшысы - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің басшылығы
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 26 шілдедегі
№ 186 бұйрығына
5-қосымша
«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс
қызметі саласында сараптамалық жұмыстар
мен инжинирингтiк қызметтерді жүзеге
асыратын сарапшыларды аттестаттау»
электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамасы Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтiк қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау
(мемлекеттік қызмет атауы)
жалғасы
Департамент – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау аумақтық департаменті
Портал – «электрондық үкімет» порталы (www.egov.kz), немесе «Е-лицензиялау» порталы;
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері – құжаттарды қабылдауды, тіркеуді жүзеге асыратын және құжаттарды Аттестаттау комиссиясының отырысына дайындайтын көрсетілетін қызметті берушінің қызметкерлері;
Көрсетілетін қызметті берушінің Аттестаттау комиссиясы - көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын біліктілік талаптарына сәйкес келуінің қарастырылуын жүзеге асыратын аттестаттау комиссиясы;
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің басшылығы.