О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 11 декабря 2013 года № 158-2106 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году"
Постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2014 года № 158-638. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 мая 2014 года № 813. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 декабря 2014 года № 158-2200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.12.2014 № 158-2200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 11 декабря 2013 года № 158-2106 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2013 года № 798, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 28 декабря 2013 года № 147 и «Вечерняя Астана» от 28 декабря 2013 года № 154) следующие дополнения:
приложение к вышеуказанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление занятости и социальных программ города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

"2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 158-2106 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 158-638 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 813 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 (қолданысқа енгізілу тәртібін 8-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 158-2106 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 798 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 147 «Астана ақшамы», 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес реттік нөмірлері 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 - жолдармен толықтырылсын.
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен оны ресми және мерзiмдi баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды жүргізсін.