О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2014 года № 5С-22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 марта 2014 года № 4027
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Арқа ажары», 9 января 2014 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 414 434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 307 751 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 550 333 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 555 350 тысяч тенге;
2) затраты – 132 316 069,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 097 585 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 728 036 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 630 451 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 537,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 008 757,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 008 757,8 тысяч тенге.»
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Ж.Мусин
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области                  Р.Акимов
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 5С-22-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда № 4027 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3935 тіркелген, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 414 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 307 751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117 555 350 мың теңге;
2) шығындар – 132 316 069,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 097 585 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 728 036 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 630 451 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9 537,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 008 757,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 008 757,8 мың теңге.»
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ж.Мусин
Ақмола облыстық мәслихатының
хатшысы                                    Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы                          Р.Әкімов
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

1 597 856,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
311 660,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
615 035,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
850 360,0
271
Управление строительства области
5 846 145,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 618 521,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
227 624,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 146 722,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
930 863,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
215 859,0
5
Здравоохранение
24 291 974,1
253
Управление здравоохранения области
21 998 376,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 313,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
117 536,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
486 538,0
006
Услуги по охране материнства и детства
76 748,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 482,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
184 517,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 311 559,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
468 031,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 278,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
651 235,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 123,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

1 597 856,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 660,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
615 035,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
850 360,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 846 145,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 618 521,2
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
227 624,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 146 722,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
930 863,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
215 859,0
5
Денсаулық сақтау
24 291 974,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 998 376,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 313,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
117 536,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
486 538,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
76 748,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 482,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
184 517,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 311 559,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
468 031,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 278,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
651 235,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 123,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

1 210,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 451,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
273 495,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
340 426,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
188 010,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
34 207,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
501 995,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
703 504,0
029
Областные базы спецмедснабжения
64 054,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 650,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 106 811,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
26 279,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
192 443,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 508 147,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 226,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 174 108,0
271
Управление строительства области
2 293 598,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 286 098,1
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
7 500,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 446 553,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 826 924,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 046,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
452 162,0
003
Социальная поддержка инвалидов
224 788,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 629,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

1 210,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
20 451,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
273 495,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
340 426,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
188 010,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
34 207,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
501 995,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
703 504,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 054,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 650,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 106 811,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
26 279,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
192 443,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 508 147,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 226,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 174 108,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 293 598,1
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 286 098,1
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
7 500,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 446 553,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 826 924,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 046,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
452 162,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
224 788,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 629,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

433 231,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
266 141,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
36 844,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 752,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 659,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 320,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 620,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 865,0
261
Управление образования области
1 528 299,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 480 124,0
037
Социальная реабилитация
48 175,0
263
Управление внутренней политики области
29 259,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 259,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 244,0
270
Управление по инспекции труда области
54 827,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 477,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 350,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 152 468,9
271
Управление строительства области
8 911 618,3
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 209 098,1
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 581 140,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 118 404,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

433 231,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 141,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 844,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
70 867,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 752,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 659,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 320,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 620,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
19 865,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 528 299,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 480 124,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
48 175,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 259,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 244,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
54 827,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 477,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 350,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 152 468,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 911 618,3
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 209 098,1
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 581 140,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 118 404,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

113 680,0
002
Поддержка семеноводства
379 308,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 013,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 306 339,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 084 583,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 409,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 169 351,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
57 103,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
45 138,4
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
603 766,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
76 826,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 239 802,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
941 207,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
941 207,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
331 128,0
271
Управление строительства области
209 617,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 524,0
005
Капитальные расходы государственного органа
4 025,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
154 068,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
121 511,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

113 680,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
379 308,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 013,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 306 339,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 084 583,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 409,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 169 351,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
57 103,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
45 138,4
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
603 766,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
76 826,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 239 802,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
941 207,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
941 207,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
331 128,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
209 617,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 524,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 025,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
154 068,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
121 511,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

44 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
57 835,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
700 145,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
343 468,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
269
Управление по делам религий области
58 035,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
34 249,0
003
Капитальные расходы государственного органа
525,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 199,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 062,0
271
Управление строительства области
4 040,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
4 040,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
459 339,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
175 536,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
131 803,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
14
Обслуживание долга
994,0
257
Управление финансов области
994,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
994,0
15
Трансферты
24 737 250,7
257
Управление финансов области
24 737 250,7
007
Субвенции
22 611 406,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
896 977,7
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 228 867,0
III. Чистое бюджетное кредитование
2 097 585,0
Бюджетные кредиты
2 728 036,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 136 331,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 136 331,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020

44 000,0
016
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
57 835,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
700 145,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
343 468,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
356 677,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 035,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 249,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
525,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 199,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 062,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 040,0
051
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 040,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
459 339,6
024
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
175 536,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
131 803,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
152 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
994,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
994,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
994,0
15
Трансферттер
24 737 250,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 737 250,7
007
Субвенциялар
22 611 406,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
896 977,7
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 228 867,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
2 097 585,0
Бюджеттiк несиелер
2 728 036,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 136 331,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 136 331,0
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

343 468,0
Управление строительства области
2 976
На текущий ремонт системы водоснабжения
2 976,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1 455 166,6
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1 263 166,6
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
40 000,0
Управление архитектуры и градостроительства области
89 726,0
На разработку градостроительной документации
89 726,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление сельского хозяйства области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
9 371,0
Возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
59 660,0
Целевые трансферты на развитие
6 086 858,5
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
204 381,0
На развитие транспортной инфраструктуры
204 381,0
Управление строительства области
4 360 422,5
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 743 547,2
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
347 693,2
На развитие объектов спорта
396 643,0
На развитие объектов культуры
125 981,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 490,1
На строительство административного здания в ауле Акмол Целиноградского района
69 068,0
Приобретение здания для государственных органов в селе Косшы Целиноградского района
85 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1 522 055,0
На развитие коммунального хозяйства
72 100,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
208 055,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 241 900,0

343 468,0
Облыстың құрылыс басқармасы
2 976,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
2 976,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 455 166,6
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1 263 166,6
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
152 000,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
40 000,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
89 726,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
89 726,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ малдарға санитарлық союды жүргізу
9 371,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 %-ға дейін) өтеу
59 660,0
Нысаналы даму трансферттерi
6 086 858,5
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
204 381,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
204 381,0
Облыстың құрылыс басқармасы
4 360 422,5
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
2 743 547,2
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
347 693,2
Спорт объектiлерiн дамытуға
396 643,0
Мәдениет объектiлерiн дамытуға
125 981,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
592 490,1
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы әкімшілік ғимараттың құрылысына
69 068,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында мемлекеттік органдар үшін ғимаратты сатып алу
85 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 522 055,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
72 100,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
208 055,0
Жылу энергетикалық жүйені дамытуға
1 241 900,0