О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/96 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры"
Постановление акимата Акмолинской области от 30 июля 2014 года № А-7/334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области от 2 сентября 2014 года № 4336. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23 июня 2015 года № А-7/293
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.06.2015 № А-7/293 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры» от 20 марта 2014 года № А-3/96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4132, опубликовано 31 мая 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка  использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 34 согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
в регламенте государственной услуги «Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка  использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4 к настоящему Регламенту.»;

"Мәдениет саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/96 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № А-7/334 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 4336 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № А-7/293 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.06.2015 № А-7/293 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мәдениет саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/96 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру» мемлекеттік көрсетілген қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 11-тармағымен толықтырылсын:
«11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3, 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес 34-қосымшаларымен толықтырылсын.
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-қайта жаңарту жұмыстарын жүргізуге келісім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
Келесі мазмұндағы 11-тармағымен толықтырылсын:
«11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3, 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;

дополнить приложениями 34 согласно приложениям 34 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июля 2014
года № А-7/334
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача свидетельства на право временного
вывоза культурных ценностей»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей»
Расшифровка аббревиатур:
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июля 2014
года № А-7/334
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача свидетельства на право временного
вывоза культурных ценностей»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей»
Расшифровка аббревиатур:
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июля 2014
года № А-7/334
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Согласование проведения
научно-реставрационных работ на
памятниках истории и культуры
местного значения»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения»
Расшифровка аббревиатур:
Приложение 4
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июля 2014
года № А-7/334
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Согласование проведения
научно-реставрационных работ на
памятниках истории и культуры
местного значения»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения»
Расшифровка аббревиатур:

осы қаулының 34-қосымшаларына сәйкес 34-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З.Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ А-7/334 қаулысына
1-қосымша
«Мәдени құндылықтарды уақытша әкету
құқығына куәлік беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 3-қосымша
«Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестер анықтамалығы.
Қысқартылған атаулардың мағынасын ашу:
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ А-7/334 қаулысына
2-қосымша
«Мәдени құндылықтарды уақытша әкету
құқығына куәлік беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 4-қосымша
«Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестер анықтамалығы.
Қысқартылған атаулардың мағынасын ашу:
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ А-7/334 қаулысына
3-қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет
ескерткіштеріне ғылыми-қайта жаңарту
жұмыстарын жүргізуге келісім беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 3-қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-қайта жаңарту жұмыстарын жүргізуге келісім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестер анықтамалығы.
Қысқартылған атаулардың мағынасын ашу:
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ А-7/334 қаулысына
4-қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет
ескерткіштеріне ғылыми-қайта жаңарту
жұмыстарын жүргізуге келісім беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 4-қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-қайта жаңарту жұмыстарын жүргізуге келісім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестер анықтамалығы.
Қысқартылған атаулардың мағынасын ашу: