О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 31 октября 2014 года № 5С-31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2014 года № 4437
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Арқа ажары», 9 января 2014 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 298 693,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 686 823,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 083 489,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 503,6 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 125 520 876,1 тысяч тенге;
2) затраты – 142 190 741,9 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 196 553,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 827 016,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 630 462,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 124,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 22 337,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 213,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 107 726,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 107 726,7 тысяч тенге.»;
приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель
государственного учреждения
«Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 5С-31-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 4437 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 298 693,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 686 823,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 083 489,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 7 503,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 125 520 876,1 мың теңге;
2) шығындар – 142 190 741,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 196 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 827 016,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 630 462,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 19 124,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 22 337,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 213,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 107 726,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 107 726,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

029
Методическая работа
56 883,6
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
312 062,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
819 054,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
950 544,0
271
Управление строительства области
5 500 729,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 394 481,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
106 247,2
285
Управление физической культуры и спорта области
1 192 775,3
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
967 468,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 307,1
5
Здравоохранение
24 682 228,3
253
Управление здравоохранения области
22 599 865,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 085,6
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
121 518,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
506 665,0
006
Услуги по охране материнства и детства
79 057,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 829,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
214 732,3
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 397 904,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

029
Әдістемелік жұмыс
56 883,6
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163 880,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 123,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 062,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
819 054,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
950 544,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 500 729,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 394 481,8
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
106 247,2
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 192 775,3
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
967 468,2
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 307,1
5
Денсаулық сақтау
24 682 228,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 599 865,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 085,6
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
121 518,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
506 665,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
79 057,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 829,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
214 732,3
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 397 904,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

490 612,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 875,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
656 235,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 784,9
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
676,7
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 289,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
273 495,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
330 426,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
188 010,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
39 207,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
501 995,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
727 948,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 273,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 650,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 047 601,4
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
26 279,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
192 443,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 939 487,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 226,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 209 562,0
271
Управление строительства области
2 082 362,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 072 191,1
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 171,3
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 459 146,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 923 922,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

490 612,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 875,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
656 235,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 784,9
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
676,7
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
21 289,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
273 495,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
330 426,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
188 010,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
39 207,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
501 995,0
027
Халыққа иммундық алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
727 948,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 273,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 650,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 047 601,4
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
26 279,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
192 443,0
039
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде аудандық маңызы және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек және амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі
11 939 487,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті шартта дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 226,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 209 562,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 082 362,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 072 191,1
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
10 171,3
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 459 146,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 923 922,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

78 882,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
464 627,0
003
Социальная поддержка инвалидов
224 788,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 629,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
443 409,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
274 650,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
37 881,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 752,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 659,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 320,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 620,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
35 572,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 201,2
261
Управление образования области
1 431 953,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 396 016,1
037
Социальная реабилитация
35 937,2
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 244,0
270
Управление по инспекции труда области
57 282,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 282,6
271
Управление строительства области
2 169,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

78 882,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
464 627,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
224 788,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 629,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
443 409,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 650,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
70 867,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 752,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 659,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 320,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 620,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 572,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 065,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 201,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 431 953,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 396 016,1
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 937,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 244,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
57 282,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 282,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 169,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

2 169,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 442 911,7
253
Управление здравоохранения области
17 871,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 871,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 013,8
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 013,8
261
Управление образования области
19 682,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 076,6
271
Управление строительства области
9 745 357,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 281 698,4
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 231 215,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 232 443,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 658 987,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
50 822,6
005
Капитальные расходы государственного органа
4 883,6
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 451 000,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 427 952,9
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 309 499,2
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
401 704,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 568 226,6
259
Управление архивов и документации области
256 410,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
21 460,4
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
221 367,0
005
Капитальные расходы государственного органа

2 169,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 442 911,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 871,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 871,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 013,8
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 013,8
261
Облыстың білім басқармасы
19 682,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 605,4
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 076,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 745 357,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 281 698,4
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 231 215,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне селолық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 232 443,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 658 987,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 822,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 883,6
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 451 000,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 427 952,9
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 309 499,2
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
401 704,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 568 226,6
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
256 410,4
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 460,4
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
221 367,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

75 988,8
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
603 766,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3 534 676,2
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
76 826,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 027 202,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 054 272,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
48 566,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 239 156,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 239 156,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
427 337,7
271
Управление строительства области
327 302,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
52 070,9
005
Капитальные расходы государственного органа
5 953,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
22 976,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
246 301,9
272
Управление архитектуры и градостроительства области
100 035,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 681,8
004
Капитальные расходы государственного органа
320,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
69 033,4
12
Транспорт и коммуникации
4 465 983,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 465 983,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 214,4
002
Развитие транспортной инфраструктуры
636,5
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
625 246,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 880,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

75 988,8
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
603 766,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3 534 676,2
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
76 826,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 027 202,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 054 272,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
48 566,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 239 156,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 239 156,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
427 337,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
327 302,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 070,9
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 953,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 976,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
246 301,9
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
100 035,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 681,8
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 033,4
12
Көлiк және коммуникация
4 465 983,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 465 983,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 214,4
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
636,5
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
625 246,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 180 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 880,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

430 540,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 988 630,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
190 835,9
13
Прочие
6 708 804,2
253
Управление здравоохранения области
52 880,9
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
52 880,9
257
Управление финансов области
1 855 544,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
175 188,1
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 680 356,0
261
Управление образования области
73 863,1
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
73 863,1
262
Управление культуры области
22 186,3
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
22 186,3
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 940 936,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
99 480,2
002
Капитальные расходы государственного органа
7 994,4
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 569 180,6
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
114 446,4
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
57 835,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
77 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
967 155,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

430 540,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 988 630,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
190 835,9
13
Басқалар
6 708 804,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 880,9
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
52 880,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 855 544,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
175 188,1
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын
жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 680 356,0
261
Облыстың білім басқармасы
73 863,1
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
73 863,1
262
Облыстың мәдениет басқармасы
22 186,3
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22 186,3
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 940 936,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 480,2
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 994,4
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 569 180,6
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
114 446,4
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
57 835,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
967 155,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

610 478,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
269
Управление по делам религий области
58 595,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
34 545,8
003
Капитальные расходы государственного органа
525,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 199,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 325,8
271
Управление строительства области
384 121,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
384 121,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 353 521,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
424 257,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
130 987,5
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
151 179,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097,0
14
Обслуживание долга
1 101,4
257
Управление финансов области
1 101,4
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 101,4
15
Трансферты
25 039 225,4
257
Управление финансов области
25 039 225,4
007
Субвенции
22 611 406,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 094 968,2
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
53 984,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 228 867,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
50 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
2 196 553,9
Бюджетные кредиты
2 827 016,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 136 331,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 136 331,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020

610 478,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
356 677,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 595,6
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 545,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
525,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 199,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 325,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
384 121,5
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
384 121,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 353 521,1
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
424 257,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
130 987,5
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
151 179,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
647 097,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 101,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 101,4
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 101,4
15
Трансферттер
25 039 225,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 039 225,4
007
Субвенциялар
22 611 406,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 094 968,2
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
53 984,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 228 867,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
2 196 553,9
Бюджеттiк несиелер
2 827 016,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 136 331,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 136 331,0
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

115 108
013
Капитальные расходы государственного органа
264
255
Управление сельского хозяйства области
14 345 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
114 916
002
Поддержка семеноводства
379 308
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 309 537
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 084 583
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 647
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 191 085
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
61 100
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
49 125
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
62 404
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 438 826
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
12 727
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
566 863
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
566 863
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
308 661
271
Управление строительства области
276 334
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
52 833
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
223 501
272
Управление архитектуры и градостроительства области
32 327
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

115 108
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
264
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 345 152
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
114 916
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
379 308
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 309 537
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 084 583
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 647
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 191 085
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 291
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
61 100
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
49 125
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
62 404
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 438 826
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
12 727
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
566 863
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
566 863
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
308 661
271
Облыстың құрылыс басқармасы
276 334
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 833
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
223 501
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
32 327
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

от 31 октября 2014 года
№ 5С-31-3
Приложение 4
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 13 декабря 2013 года
№ 5С-20-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
56 892 657,0
Целевые текущие трансферты
26 942 503,0
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

2014 жылғы 31 қазандағы
№ 5С-31-3 шешіміне
4 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-20-2 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
56 892 657,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26 942 503,0
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

2 272 395,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
70 624,0
На обеспечение безопасности дорожного движения
70 624,0
Управление координации занятости и социальных программ области
385 984,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
304 466,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
8 659,0
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
224 940,0
На введение стандартов специальных социальных услуг
37 881,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
35 572,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065,0
Управление образования области
5 400 164,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 735 663,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
163 880,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
300 000,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
21 763,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
121 113,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
326 622,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123,0
Управление здравоохранения области
14 956 155,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
14 607 748,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
12 107 375,0
на закуп лекарственных средств, вакцин
2 075 914,0
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов для обеспечения иммунопрофилактики населения
424 459,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
344 662,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
3 745,0
Управление внутренней политики области
29 259,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач
29 259,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
616 349,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
616 349,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2 272 395,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
70 624,0
Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
70 624,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
385 984,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
304 466,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
70 867,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға "Инватакси" қызметін дамытуға арналған
8 659,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
224 940,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
37 881,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
35 572,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
8 065,0
Облыстың бiлiм басқармасы
5 400 164,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 735 663,0
Қазақстан Республикасында білімді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
163 880,0
негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880,0
Техникалық және кәсіптік білім оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
300 000,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
21 763,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
121 113,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
326 622,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 731 123,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 956 155,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
14 607 748,0
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
12 107 375,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды сатып алуға
2 075 914,0
дәрілiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық - биологиялық препараттарды сатып алуға халықтың иммундық алдын-алуды қамтамасыз етуге
424 459,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
344 662,0
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
3 745,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259,0
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
29 259,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
616 349,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
616 349,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

275 273,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
4 186,0
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 058,0
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы
268 029,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 833 462,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
1 756 462,0
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы
77 000,0
Управление сельского хозяйства области
1 102 838,0
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 054 272,0
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
48 566,0
Целевые трансферты на развитие
27 123 138,0
в том числе:
Управление строительства области
15 312 198,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 443 164,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 874 974,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1 151 752,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 770 711,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 697 941,0
на строительства жилья для очередников
884 608,0
на строительство жилья для молодых семей
813 333,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 028 394,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
345 262,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 274 263,0
На развитие коммунального хозяйства
2 591 097,0
На развитие теплоэнергетической системы
2 994 028,0
На развитие газотранспортной системы
283 589,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 375 089,0
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
383 363,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 536 677,0
На развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
Бюджетные кредиты

275 273,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
4 186,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық және жарықтық қондырғылармен жайластыру
3 058,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасының ағымдағы шараларын іске асыруға
268 029,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 833 462,0
«Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 756 462,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасының ағымдағы шараларын іске асыруға
77 000,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 102 838,0
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 054 272,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
48 566,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
27 123 138,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15 312 198,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
2 443 164,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
2 874 974,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
1 151 752,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2 770 711,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1 697 941,0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
884 608,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
813 333,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 028 394,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
345 262,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 274 263,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 591 097,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
2 994 028,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
283 589,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 375 089,0
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
647 097,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
383 363,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 536 677,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 180 000,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
356 677,0
Бюджеттік несиелер

2 827 016,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
594 599,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
594 599,0
Управление строительства области
989 800,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
989 800,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 242 617,0
Для кредитования областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
106 286,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 136 331,0
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 31 октября 2014 года
№ 5С-31-3
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 13 декабря 2013 года
№ 5С-20-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
13 558 808,1
Целевые текущие трансферты
7 121 923,7
в том числе:
Аппарат акима области
29 775,0
На укрепление материально-технической базы органов управления
29 775,0
Управление образования области
1 033 012,5
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования области
729 912,7
На приобретение спортивного инвентаря для школ области
31 925,6
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
73 863,1
На искусственное покрытие футбольного поля и устройство беговой дорожки стадиона в городе Макинск Буландынского района
34 048,9
На усиление питания учащихся средней школы села Калачи Есильского района
2 422,2
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
На капитальные расходы объектов образования
67 262,6
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области"
15 972,8
На подготовку к отопительному сезону объектов образования
41 818,6
На благоустройство и текущий ремонт здания учебно-производственного комбината в городе Степняк Енбекшильдерского района
27 180,6
Управление культуры области
44 467,3
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
22 186,3
Укрепление материально-технической базы объектов культуры
22 281,0
Управление физической культуры и спорта области
8 000,0
Укрепление материально-технической базы объектов спорта
8 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 331 079,3
На ремонт и содержание автомобильных дорог
1 988 630,3
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

2 827 016,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
594 599,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
594 599,0
Облыстың құрылыс басқармасы
989 800,0
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
989 800,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 242 617,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
106 286,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
1 136 331,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 5С-31-3 шешіміне
5 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-20-2 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
13 558 808,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 121 923,7
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
29 775,0
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
29 775,0
Облыстың бiлiм басқармасы
1 033 012,5
Облыстың білім насандарына құрастырмалы-модульдік қазаңдықтар сатып алуға және орнатуға
729 912,7
Облыс мектептеріне спорттық құралдар сатып алу
31 925,6
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
73 863,1
Бұланды ауданы Макинск қаласының футбол алаңы үшін жасанды жабын төсеу және стадионда жүгіру жолын орналастыруға
34 048,9
Есіл ауданы Калачи селосындағы орта мектебі оқушыларының тамақтануын күшейтуге
2 422,2
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
8 605,4
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
67 262,6
«Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге
15 972,8
Білім объектілерін жылу беру маусымына дайындау
41 818,6
Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласының оқу-өндіріс комбинатының ғимаратын абаттандыру және ағымдағы жөндеу
27 180,6
Облыстың мәдениет басқармасы
44 467,3
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
22 186,3
Мәдениет объектiлерiнің базасын материалды-техникалық нығайту
22 281,0
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
8 000,0
Спорт объектiлерiнің материалды-техникалық базасын нығайтуға
8 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 331 079,3
Автомобиль жолдарын жөндеуге және ұстауға
1 988 630,3
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға

342 449,0
Управление строительства области
22 976,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
22 976,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
2 460 678,2
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2 212 136,4
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
151 179,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
97 362,8
Управление архитектуры и градостроительства области
69 033,4
На разработку градостроительной документации
69 033,4
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление сельского хозяйства области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
9 371,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
59 660,0
Управление финансов области
50 000,0
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
50 000,0
Целевые трансферты на развитие
6 436 884,4
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
190 835,9
На развитие транспортной инфраструктуры
190 835,9
Управление строительства области
4 331 563,7
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 519 507,8
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
461 732,6
На развитие объектов спорта
199 528,7
На развитие объектов культуры
117 914,3
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
583 757,4
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
202 821,0
На строительство административного здания в ауле Акмол Целиноградского района
69 068,0
На софинансирование строительства жилья и инженерных сетей в городе Атбасар, реализуемого за счет резерва Правительства Республики Казахстан
174 233,9
На разработку проектно-сметной документации по строительству объекта социальной сферы
3 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1 914 484,8
На развитие коммунального хозяйства
862 915,9
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
244 318,0
На развитие теплоэнергетической системы
469 025,8
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
130 987,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц
207 237,6

342 449,0
Облыстың құрылыс басқармасы
22 976,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
22 976,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 460 678,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 212 136,4
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
151 179,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
97 362,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
69 033,4
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
69 033,4
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ малдарға санитарлық союды жүргізу
9 371,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеу
59 660,0
Облыстың қаржы басқармасы
50 000,0
Төмен тұрған бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға
50 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
6 436 884,4
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
190 835,9
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
190 835,9
Облыстың құрылыс басқармасы
4 331 563,7
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
2 519 507,8
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
461 732,6
Спорт объектiлерiн дамытуға
199 528,7
Мәдениет объектiлерiн дамытуға
117 914,3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
583 757,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
202 821,0
Целиноград ауданы Акмол ауылындағы әкімшілік ғимараттың құрылысына
69 068,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі резерві есебінен жүзеге асырылатын Атбасар қаласындағы инженерлік желілерді және тұрғын үй салуға бірлесіп қаржыландыру
174 233,9
Әлеуметтік сала объектісінің құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
3 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 914 484,8
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
862 915,9
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
244 318,0
Жылу энергетикалық жүйені дамытуға
469 025,8
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
130 987,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
207 237,6