О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/2 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2014 года № 5С-27/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 мая 2014 года № 4214
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 5С-24-3 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3947, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 787 878,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 603 302 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 33 802 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 54 024,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 096 750 тысяч тенге;
2) затраты – 6 569 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 064 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 109 064 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 250 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 250 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -141 002,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141 002,4 тысяч тенге.»;
приложения 1458 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/2 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 5С-27/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 4214 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 5С-24-3 шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3947 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 787 878,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 603 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 024,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 096 750 мың теңге;
2) шығындар – 6 569 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 064 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 109 064 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 250 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 250 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141 002,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 002,4 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1458 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

250000
V. Дефицит (профицит) бюджета
-141002,4
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
141002,4
8
Используемые остатки бюджетных средств
31938,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
31938,4
01
Свободные остатки бюджетных средств
31938,4
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 30 апреля 2014
года № 5С-27/7
Приложение 4
к решению Степногорского
городского маслихата
от 24 декабря 2013
года № 5С-25/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
сумма, тысяч тенге
Наименование
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственного пособия на детей до 18 лет
730
На выплату государственной адресной помощи
2601
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
13435
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На приобретение блочно-модульной котельной
12880
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40503
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
28456
На решение вопросов обустройства моногородов
93200
Отдел строительства
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
834253
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
1171073
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
69755
На разработку проектно-сметной документации по строительству котельной в поселке Шантобе
20000
На разработку проектно-сметной документации по строительству линии освещения в селе Новокронштадтка (2,8 километра)
2100
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
15021
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
1129
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
32677
На реконструкцию дороги вдоль 4 микрорайона от улицы Ленина до улицы Степная в городе Степногорск
33179
На реконструкцию уличного освещения и строительство тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль проезда к жилым домам № 64 7 микрорайона в городе Степногорск
78252
На реконструкцию уличного освещения, тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль улицы Славского в городе Степногорск
105620
На строительство уличного освещения, реконструкцию тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль улицы Коммунальная в городе Степногорск

250000
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-141002,4
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
141002,4
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
31938,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
31938,4
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
31938,4
Степногорск қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 5С-27/7 шешіміне
2 қосымша
Степногорск қалалық маслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 5С-25/2 шешіміне
4 қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
сомасы, мың теңге
Атауы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
730
Мемлекеттік атаулы көмек төлеуге
2601
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
13435
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарықтандыруға
4097
Блокты-модульді қазандығын сатып алуға
12880
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40503
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
28456
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
93200
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
834253
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
1171073
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
69755
Шаңтөбе кентінің қазандығының құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
20000
Новокронштадтка ауылында жарықтандыру желісінің құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге (2,8 километр)
2100
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
15021
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдардың құнын қайтаруға
1129
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қайта құруға
32677
Степногорск қаласында Ленин көшесінен Степная көшесіне дейін 4 шағын аудан бойындағы жолды қайта құруға
33179
Степногорск қаласында көшедегі жарықтандырудың қайта құруға және 7 шағын ауданның № 64 тұрғын үйге қарай өтетін жаяу жүру жолын және жиек тастарды салуға
78252
Степногорск қаласында Славский көшесі бойындағы көшедегі жарықтандырудың, жаяу жүру жолын және жиек тастарды қайта құруға
105620
Степногорск қаласында Коммунальная көшесі бойындағы көшедегі жарықтандырудың құрылысына, жаяу жүру жолын және жиек тастарды қайта құруға