О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 10 сентября 2013 года № 5С-22-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Астраханском районе"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 июля 2014 года № 5С-32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2014 года № 4296. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2016 года № 6С-4-6
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2016 № 6С-4-6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Астраханском районе" от 10 сентября 2013 года № 5С-22-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3828, опубликованное 18 октября 2013 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
абзац первый и второй подпункта 4) пункта 9 изложить в новой редакции:
"4) единовременно семьям (гражданам) при наступлении трудной жизненной ситуации по обращению независимо от дохода семьи (гражданина):
в случае причинения ущерба гражданину (семье) вследствие стихийного бедствия или пожара в размере пятидесяти месячных расчетных показателей, на основании подтверждающих акта или справки, не позднее трех месяцев после наступления трудной жизненной ситуации";
подпункт 5) пункта 9 изложить в новой редакции:
"5) единовременная помощь студентам из малообеспеченных и многодетных семей проживающих в сельской местности, обучающимся по очной форме обучения в колледжах на платной основе на оплату за учебу один раз в год в размере сто (100) процентной стоимости годового обучения на основании копии договора с учебным заведением, справки с места учебы и справки, подтверждающий принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи";
абзац третий подпункта 7) пункта 9 изложить в новой редакции:
"участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 процентов за счет средств бюджета района".

Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 5С-22-2 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 шілдедегі № 5С-32-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 шілдеде № 4296 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 6С-4-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 18.05.2016 № 6С-4-6 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді және ықпал етеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 5С-22-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 тіркелген, 2013 жылғы 18 қазанда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
9-тармағының 4)-тармақшасының бірінші және екінші абзацтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4) отбасына (азаматтарға) қиын тіршілік жағдайы туындағаннан кейін берген өтініштері бойынша, отбасының (азаматтың) кірісіне байланыссыз бір жолғы көмек";
қиын тіршілік жағдайы туындағаннан кейін үш айдан кешіктірмей азаматқа (отбасына) табиғи апат және өрттен залал келген жағдайда, расталған акт немесе анықтама негізінде елу айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде";
9-тармағының 5)-тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5) ауылдық жерлерде тұратын, табысы аз, көп балалы отбасынан шыққан, колледждерде күндіз оқитын студенттерге жылына бір рет, оқуының жүз пайыз жылдық құнының мөлшерінде, осы оқу орнында оқитындығын растайтын шарттың көшірмесінің негізінде, оқу орнының анықтамасының және көп балалы отбасы мәртебесін растайтын анықтамасы немесе өтініш иесінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алатындығын растайтын анықтама негізінде";
9-тармағының 7)-тармақшасының үшінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне аудандық бюджеттің есебінен жүз пайыз мөлшерінде".

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского
районного
маслихата
А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного
маслихата
В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия
төрағасы
А.Мальков
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы
В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов