О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № С-35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4557
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 491 373,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 732 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5263 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 723 370,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 467 438,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 276 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 589 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 130 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 470,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 470,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.12.2015 № С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочие неналоговые поступления.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен объем субвенций в сумме 1 056 175 тысяч тенге.
4. Учесть что в составе поступлений районного бюджета на 2015 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4557 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 491 373,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 732 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5263 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 723 370,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 467 438,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 276 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 130 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -14 470,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 470,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.12.2015 № С-46/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне девидендтер;
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
жерді сату.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте, 1056 175 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2015 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. В составе расходов районного бюджета на 2015 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 4085,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2015 № С-37/9 (вводится в действие с 01.01.2015).
7-1) учесть, что в районном бюджете на 2015 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2015 года, в сумме 1194,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено подпунктом 7-1) в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2015 № С-37/9 (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
9. Учесть в районном бюджете на 2015 год затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложению 7 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        О.Жомартов
Секретарь районного
маслихата                                  С.Есполов
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Садуақасұлы
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата

5. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 4 085,7 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.02.2015 № С-37/9 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 2015 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1194,8 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіпте пайдаланылатынын ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1) тармақшамен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.02.2015 № С-37/9 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес 2015 жылға арналған аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ө.Жомартов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Есполов
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының

1350
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемые на собственные производственные нужды
52
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
18500
15
Плата за пользование земельными участками
18500
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3795
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
245
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
380
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
160
5
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
350
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
60
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2600
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2039
1
Государственная пошлина
2039
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1020
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
720
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
55
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
165
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
2
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж. и калибра до 4,5 мм. включительно)
7
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
15
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
55
2
Неналоговые поступления

1350
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
52
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
18500
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
18500
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
3795
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
245
2
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
380
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
160
5
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
350
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
60
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2600
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2039
1
Мемлекеттік баж
2039
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардан, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1020
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
720
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
55
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
165
9
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
2
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
55
Салықтық емес түсiмдер

1060
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
780
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
60
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
180
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
3
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж. и калибра до 4,5 мм. включительно)
9
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
18
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
55
2
Неналоговые поступления
11700
1
Доходы от государственной собственности
1682
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
350
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
350
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
232
2
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
232
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1100
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
500
9
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
600
6
Прочие неналоговые поступления
10018
1
Прочие неналоговые поступления
10018
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
10018
3
Поступления от продажи основного капитала
1200
3
Продажа земли и нематериальных активов
1200
1
Продажа земли
1200
1
Поступления от продажи земельных участков
1200
4
Поступления трансфертов
959392
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
959392
2
Трансферты из областного бюджета
959392
1
Целевые текущие трансферты
0
2
Целевые трансферты на развитие
0
3
Субвенции
959392
Функциональная группа
Сумма
Функциональная под группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

1060
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
780
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
60
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
180
9
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
3
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
55
2
Салықтық емес түсiмдер
11700
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1682
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
350
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
350
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне девидендтер
232
2
Коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін девидендтер
232
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1100
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кiрiстер
500
9
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
600
6
Өзге де салықтық емес түсімдер
10018
1
Өзге де салықтық емес түсімдер
10018
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
10018
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
1200
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
1200
1
Жерді сату
1200
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1200
4
Трансферттердің түсімдері
959392
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
959392
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
959392
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2
Нысаналы даму трансферттері
3
Субвенциялар
959392
Функционалдық топ
Сома
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар

от 23 декабря 2014
года № С-35/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.12.2015 № С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
200102,3
Целевые текущие трансферты
185237,3
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностными окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-35/2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.12.2015 № С-46/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
200102.3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
185237.3
оның ішінде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге

91452
Отдел образования района
70369
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
38327
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
32042
Отдел занятости и социальных программ района
18418,3
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9526
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигеническими средствами
857,3
На проведение мероприятий посвященных 70 летию Победы
6825
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1210
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
644
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
71
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
573
Отдел ветеринарии
4354
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4354
Целевые трансферты на развитие
0
Бюджетные кредиты
14865
Отдел экономики и финансов района
14865
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
14865
Приложение 6
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2014
года № С-35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.12.2015 № С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
481958
Целевые текущие трансферты
141597
в том числе:
Отдел образования района
9544
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6979
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1375
На текущий ремонт крыши СШ с. Мамай
1190
Отдел физической культуры и спорта
10000
На детскую юношескую спортивную школу
10000
Отдел занятости и социальных программ района
3075
на проведение мероприятий посвященных 70 летию Победы
3075
Отдел ветеринарии района
43978
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
2604
На проведение противоэпизоотических мероприятий
41374
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

91452
Ауданның білім бөлімі
70369
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
38327
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
32042
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18418.3
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9526
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
857.3
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығына арналған іс- шараларды өткізуге
6825
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
1210
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомбиль жолдары бөлімі
644
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
71
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жояу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарына дыбыстық және қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға
573
Ветеринария бөлімі
4354
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
4354
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
0
Бюджеттік кредиттер
14865
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
14865
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
14865
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-35/2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.12.2015 № С-46/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сома, мың теңге
1
2
Барлығы
481958
Ағымдағы нысаналы трансферттер
141597
оның ішінде:
Ауданның білім бөлімі
9544
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсетуге
6979
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
1375
Мамай орта мектебін ағымдағы жөндеуге
1190
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
10000
Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебіне
10000
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3075
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығына арналған іс- шараларды өткізуге
3075
Ауданның ветеринария бөлімі
43978
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілітін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%) өтеуге
2604
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
41374
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі

75000
На текущий ремонт автомобильных дорог
50000
На ремонт центральной котельной и сетей теплоснабжения в г. Степняк
25000
Целевые трансферты на развитие
340361
в том числе:
Отдел строительства района
315231
На строительство и реконструкцию объектов образования
315231
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25130
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Степняк су"
25130
Приложение 7
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2014
года № С-35/2
Затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.12.2015 № С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты

75000
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
50000
Степняк қ. орталық қазанды және жылумен жабдықтайтын желілірін жөндеуге
25000
Нысаналы даму трансферттері
340361
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
315231
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жаңғыртуға
315231
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
25130
"Степняк су ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға
25130
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-35/2 шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.12.2015 № С-46/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың.теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар