О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 февраля 2014 года № 5С-26-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2014 года № 4019. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2017 года № 6С-14-3
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.05.2017 № 6C-14-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе" от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3809, опубликовано 27 сентября 2013 года в районной газете "Жаксынский вестник"), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жаксынского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 3) пункта 11 раздела 3 изложить в следующей редакции:
"3) социальная помощь на расходы за коммунальные услуги на основании списков, представленных Жаксынским районным отделением Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии" Акмолинского филиала ежемесячно:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 (сто) процентов;
семьям погибших военнослужащих, (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, женам (мужьям) умерших участников Великой Отечественной войны, признавшихся инвалидами от общего заболевания в размере 2 (двух) месячных расчетных показателей";
в абзаце пятом подпункте 1) пункта 12 раздела 3 исключить слова "за счет целевых трансфертов, выделяемых из областного бюджета";
подпункты 3), 4) пункта 13 раздела 3 дополнить следующими словами:
"за исключением раздела 3 пункта 12, подпункта 1) настоящих Правил".

Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5С-26-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 4019 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 6C-14-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 11.05.2017 № 6C-14-3 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 26 тамыздағы № 5С-19-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3809 болып тіркелген, 2013 жылдың 27 қыркүйекте "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасы, осы аталған шешімімен бекітілген:
3 бөлімдегі 11 тармақтың 3) тармақшасы келесі мәтінде баяндалсын:
"3) коммуналдық қызметтер үшін шығындарға әлеуметтік көмек: "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалы Жақсы аудандық бөлімшесімен ұсынылған тізімдердің негізінде:
ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 (жүз) пайыз мөлшерінде;
қаза тапқан әскери қызметшілердің әйелдеріне (күйеулеріне), жалпы аурудың салдарынан мүгедек деп танылған Ұлы Отан соғысының қатысушыларының әйелдеріне (күйеулеріне) ай сайын 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде";
3 бөлімдегі 12 тармағының 1 тармақшасындағы 5 азат жол "облыстық бюджеттен бөлінген, мақсатты трансферттер есебі үшін" сөздері алынып тасталсын;
3 бөлімдегі 13 тармақтың 3), 4) тармақшалары келесі сөздермен толықтырылсын "осы Ереженің 3 бөлімінің 12 тармағының 1) тармақшасын қоспағанда".

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Кусайнов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Қ.Құсайынов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков