О внесении изменения в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2014 года № 5С-30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 сентября 2014 года № 4339. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2017 года № 6С-14-3
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.05.2017 № 6C-14-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе" от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3809, опубликовано 27 сентября 2013 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жаксынского района, утвержденных указанным решением:
абзац 1 подпункта 3) пункта 11 изложить в новой редакции:
"социальная помощь на расходы за коммунальные услуги на основании списков, представленных акимами сел и сельских округов Жаксынского района:".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
Г.Абильдаева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 5С-30-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте № 4339 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 6C-14-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 11.05.2017 № 6C-14-3 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 26 тамыздағы № 5С-19-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3809 болып тіркелген, 2013 жылдың 27 қыркүйекте "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Жақсы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасы, осы аталған шешімімен бекітілген:
11 тармақтың 3) тармақшасы 1 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"коммуналдық қызметтер үшін шығындарға әлеуметтік көмек Жақсы ауданы ауыл және ауылдық округтері әкімдері ұсынылған тізімдердің негізінде:".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Әбілдаева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков