О внесении дополнений в постановление акимата области от 24 апреля 2014 года № 124 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 ноября 2014 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2014 года № 4136. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22 мая 2015 года № 164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22.05.2015 № 164 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 24 апреля 2014 года № 124 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3905, опубликованное 29 мая 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 слово "приложении" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пункт 8 следующего содержания: "Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в регламенте государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения", утвержденном вышеуказанным постановлением:

Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 124 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 414 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4136 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 22.05.2015 № 164 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 124 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3905 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасында" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (іс-әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде;

в пункте 7 слово "приложении" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в регламенте государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 слово "приложении" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в регламенте "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 слово "приложении" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";

7-тармақта "қосымшасында" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (іс-әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасында" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (іс-әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасында" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөздің алдынан "1-" санмен толықтырылсын;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (іс-әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";

2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 ноября 2014 года
№ 414
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Проведение
регистрации и
перерегистрации лиц,
осуществляющих
миссионерскую деятельность"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Приложение 2
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 ноября 2014 года
№ 414
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения об
утверждении расположения
специальных стационарных
помещений для
распространения религиозной
литературы и иных
информационных материалов
религиозного содержания,
предметов религиозного
назначения"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Приложение 3
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 ноября 2014 года
№ 414
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
согласовании расположения
помещений для проведений
религиозных мероприятий за
пределами культовых зданий
(сооружений)"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведений религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
Приложение 4
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 ноября 2014 года
№ 414
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения о
строительстве культовых зданий
(сооружений), определении их
места расположения, а также
перепрофилировании
(изменении функционального
назначения) зданий
(сооружений) в культовое
здание (сооружение)"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их места расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовое здание (сооружение)"

2. "Ақтөбе облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 414 қаулысына
1- қосымша
"Миссионерлік қызметті
жүзеге асыратын тұлғаларды
тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 414 қаулысына
2- қосымша
"Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни
мақсаттағы заттарды тарату
үшін арнайы тұрақты үй-
жайлардың орналастырылуын
бекіту туралы шешім
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 414 қаулысына
3- қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды ғибадат
үйлерінен (ғимараттарынан)
тыс жерлерде орналастыруға
келісу туралы шешім беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 414 қаулысына
4- қосымша
"Ғибадат үйлерін
(ғимараттарын) салу және
олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
(ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық
мақсатын өзгерту)
туралы шешім беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес анықтамалығы