Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 19 мая 2014 года № 1502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 июня 2014 года № 3929. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 30 декабря 2014 года № 4025
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 30.12.2014 № 4025.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-ІІІ «Об образовании» и постановления Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2020 годы» акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе А. Арынгазиеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Е. Умаров
Приложение 1
к постановлению
акимата города Актобе
от 19 мая 2014 года
№ 1502
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Дети размещаемые в детских дошкольных организациях за счет государственного образовательного заказа (количество)
1
город Актобе
1360
итого
1360
Приложение 2
к постановлению
акимата города Актобе
от 19 мая 2014 года
№ 1502
Размер подушевого финансирования в месяц
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (тенге)
Дошкольные организации
Детские сады
Мини-центры
с неполным днем пребывания детей
с полным днем пребывания детей
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности

2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 1502 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 маусымда № 3929 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 4025 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 30.12.2014 № 4025 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ «Білім туралы» Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкіміЕ. Омаров
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 19 мамырдағы
№ 1502 қаулысына
1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қала атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар (саны)
1Ақтөбе қаласы
1360
барлығы
1360
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 19 мамырдағы
№ 1502 қаулысына
2 қосымша
Айына жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар
Шағын орталықтар
Балалар жарты күн болатын
балалар толық күн болатын
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
Қалалық жерде
Ауылдық жерде