Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 29 мая 2014 года № 32-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2014 года № 2742
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Алматинской области в области железнодорожного транспорта согласно приложению к настоящему решению.
2. Осуществление контроля за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области (по согласованию).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       Е. Миразов
Секретарь областного
маслихата                                  Е. Келемсеит
Утверждено
решением маслихата
от 29 мая 2014 года № 32-195
Перечень социально значимых пассажирских
межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных
сообщений Алматинской области в области железнодорожного
транспорта
Сообщения
1
Талдыкорган-Жетысу-Талдыкорган

Алматы облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 29 мамырдағы № 32-195 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 10 маусымда № 2742 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Теміржол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысының теміржол көлігі саласындағы әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жүргізу жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін (келісім бойынша).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Миразов
Облыстық
мәслихаттың хатшысы                        Е. Келемсеиіт
Мәслихаттың
2014 жылғы 29 мамырдағы
№ 32-195 шешімімен бекітілген
Алматы облысының теміржол көлігі саласындағы әлеуметтік мәні
бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы
жолаушылар қатынасының тізбесі
Қатынас
1
Талдықорған-Жетісу-Талдықорған