150
121
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
30
30
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
30
30
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
10
10
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
15
15
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
18
18
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
4
4
Общественная работа организуется путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и соцальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается индивидуальный трудовой договор. Своевременная выплата заработной платы.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
2
2

150
121
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
30
30
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады.Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
30
30
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады.Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады.Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар.Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады.Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
10
10
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
15
15
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және тек жұмыссыздар үшін арналады. Жұмысссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыссыздардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектікілік тәртібімен жүзеге асырылады. Мақсатты топқа кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында жеке еңбек шарты жасалады. Уақытылы еңбек ақы төленеді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
18