Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району на 2014-2016 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30 июня 2014 года № 33-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 августа 2014 года № 2794. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-30
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20.07.2016 № 6-30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:

Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2014-2016 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 33-186 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 06 тамызда № 2794 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 20.07.2016 № 6-30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Талгарского района на 2014-2016 годы согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Р.Боскынбаев
Секретарь
районного маслихата Д.Тебериков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое
упраление по Талгарскому району" Куралбаев Канат Сыбанбаевич

1. Қызметін Талғар ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2014-2016 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Р.Босқынбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Д.Теберіков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Талғар ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Құралбаев Қанат Сыбанбайұлы