Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 28 апреля 2014 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2014 года № 2222
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима города Тараз Жамбылской области" обеспечить публикацию данного постановление в печатных издания и интернет–ресурсах местного исполнительного органа.

Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 382 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 2222 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аталған қаулыны баспасөз беттерінде және жергілікті атқарушы органның интернет-ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Тогызбаеву Кулимхан Майлыбековну.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение
к постановлению акимата
города Тараз от
"28" апреля 2014 года № 382
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Күлімхан Майлыбекқызы Тоғызбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз каласы әкімдігінің
2014 жылғы "28" сәуірдегі
№ 382 қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 14.07.2014 № 578 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
за счет республиканских целевых трансфертов
за счет местного бюджета
за счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
за счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
мини-центр с полным днем пребывания

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 14.07.2014 № 578 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
жергілікті бюджет есебінен
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар