О внесений изменений в постановление акимата города Тараз "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз" № 382 от 28 апреля 2014 года
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 14 июля 2014 года № 578. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2014 года № 2284
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» от 27 июля 2007 года акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 28 апреля 2014 года № 382 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2222, опубликовано 28 мая 2014 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 22 (1204) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 382 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 578 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 2284 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына және «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі «Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» № 382 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2222 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 мамырында № 22 (1204) «Жамбыл-Тараз» газетінде жарияланған) мынандай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Тогызбаеву Кулимхан Майлыбековну.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н.Календеров
Приложение
к постановлению акимата
города Тараз от
"14" июля 2014 года № 578
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Тараз
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
за счет республиканских целевых трансфертов
за счет местного бюджета
за счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
за счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
мини-центр с полным днем пребывания

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Күлімхан Майлыбекқызы Тоғызбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркeyден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Календеров
Тараз каласы әкімдігінің
2014 жылғы "14" шілдедегі
№ 578 қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
жергілікті бюджет есебінен
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар